Jump to content

Policjanci znaleźli arsenał z drugiej wojny światowej


YARD

Recommended Posts

Wczoraj w godzinach popołudniowych policjanci z Szamotuł podczas przeszukania jednej z posesji w Baborówku gm. Szamotuły, na strychu domu jednorodzinnego ujawnili pistolet marki Walther P 38 wraz ze skórzaną kaburą i magazynkiem oraz 66 sztukami amunicji kaliber 9 mm. W wyniku dalszego przeszukania strychu przy udziale policjantów kryminalistyki znaleziono osiem sztuk broni długiej różnego rodzaju z okresu drugiej wojny światowej. Trwają czynności zmierzające do ustalenia w jaki sposób zabezpieczona broń znalazła się w tym miejscu oraz przede wszystkim czy była używana w ostatnim czasie. Zabezpieczone egzemplarze są w dobrym stanie zachowane."

Link to comment
Share on other sites

No nieźle, ja jeszcze szczeny pod biurkiem szukam. Takich stanów to się nawet przy takich akcjach często nie ogląda. Niezły majątek gość w te zabawki musiał wpakować. Swoją drogą co niektórzy mogliby się ciut douczyć MP44 - pistolet maszynowy..." Ciekawe czy naprawdę te zabawki są sprawne czy to tylko piękne deko.

pozdro
Link to comment
Share on other sites

mały oddział już można by było uzbroić i to ze sporą siłą ognia :) no i piękne stany" tych MP,nie mówiac już o MG...,ech..., wyobrażam sobie właściciela minę jak mu wjechali" na chatę...,trochę szkoda...jednak ORMO czuwa;) ciekawe kto wykazał obywatelską postawę"?
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information