Jump to content

srg.steiner

Forum members
 • Content Count

  604
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ps. Zerknąłem sobie na listę, przy okazji... ciekawe są na niej nazwiska :) no,no...
 2. Panowie! Dawno nie zaglądałem na forum i przyznam się Wam, że całkiem zapomniałem o tej odznace i szansach na id. a tu, niespodzianka!! :) Dzięki.
 3. trafiła mi sie taka odznaka, na odwrocie jest T.Z.H.K.P. próbuje rozszyfrować skrót,domyslam się że to coś zwięzane ze związkiem hodowców (?)koni,(a) polskich,(ego)ale co znaczy T"? tajny ?? :))dodam że odznaka,(medal) jest numerowana i ma nr.62. Rodacy,Pomożecie!?? :)
 4. a pro po ZOMO pamiętam jak w Dawce Trucizny po ktorejś tam z kolei zadymie próbowano pokazać ludzką twarz" zomowca,wybrali takiego delikwenta w okularach,postawili przed kamerą i opowiadał jak to pełnią zaszczytną i odpowiedzialną służbę,i że nie którzy to sa nawet po studiach!! ale mieliśmy z kumplami ubaw! Swoja drogą,gdzie sie oni wszyscy teraz podziali? wstąpili do ZBOWID-u??
 5. wieczorem w sobotę słuchałem z braćmi radia rójki"i nie tylko bo szukało się wtedy nie licznych audycji muzycznych i ,pamiętam, po eatrzyku zielone oko" poszedłem wziąć prysznic.wracam do pokoju a bracia mówią,że radio nie działa"i faktycznie,wszystkie, nieliczne wtedy stacje,wcięło",było słychać tylko szum. Poszliśmy spać a rano budzi nas przestraszona mama i mówi że wojna"!myślę jaka wojna?z kim?? W domu panika,ojciec myśli że go zaraz powołają,no i jak żeśmy usłyszeli i zobaczyli w TV spawacza",dopiero się wyjaśniło.poleciała w jego stronę piękna wiązanka kwiatów polskich"zaczynająca się
×
×
 • Create New...

Important Information