Skocz do zawartości

Chlopaki, uwaga na kamery...


Saper93

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
U mnie wójt otwarł wysyp za zupełną darmochę a i tak ćmoki wywalają śmieci do lasu,trzeba ubijać takich delikwentów bo innej metody nie widzę.
Mogę zaapelować jeszcze do Was wszystkich o niekupowanie towarów w opakowaniach których nikt nie skupuje np. zamiast browara w butelce 0,65 której nikt nie chce przyjąć kupmy w 0,50 ,taką zawsze wezmą lub ktoś podniesie.
Pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Cytat Po wprowadzeniu monitoringu tylko w RDLP Olsztyn liczba wykroczeń związanych z wjazdem do lasu pojazdów silnikowych spadła o 1000 proc. w porównaniu z 2010 r."????? jak to rozumieć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem naturalnie potrzebę walki z leśną przestępczością" a w szczególności wywózką śmieci, która mi gotuje po prostu krew w żyłach ze złości ale celowe kamuflowanie" takich urządzeń jak kamery jest NIELEGALNE bez odpowiedniego oznaczenia, choćby tabliczką przy wjeździe do lasu. Pierwszy lepszy cwaniak może wytoczyć nadleśnictwu proces i skończy się zabawa w Big Brothera Tajniaka".

Niewykluczone, że się nie znam na temacie monitoringu ale czujnik ruchu w LESIE(!?!) :D To jest dla mnie po prostu komedia absurdu w stylu Monty Pythona". Tylko Polski urzędnik potrafi coś podobnego wymyślić. Umarłem w każdym razie ze śmiechu jak to przeczytałem ;) Proponuje wsadzić taką kamerę z czujnikiem w mrowisko, koło lisiej nory lub jakiegoś gryzonia. Leśnik osiwiałby chyba od smsów w dzień i w nocy :D

I nawet gdyby któraś z tych kamer Was zarejestrowała, to co??? Jak potem leśniczy miałby Was niby zidentyfikować? Zgłoszenie wyglądałoby dość komicznie, np. Prawdopodobnie mężczyzna, ubrany w czapkę i kurtkę kamuflażu np. flacktarn i buty wojskowe :D Czyli jakieś 80 tysięcy podejrzewanych! :D Do tego wszystkiego monitoring MUSIAŁBY zarejestrować Was w chwili popełniania wykroczenia/przestępstwa, czyli wbicia łopaty w ziemię i w ogóle z punktu widzenia materiału dowodowego w (nie daj Boże sprawie sądowej) w Waszym przypadku to kompletna bujda na resorach i straszenie gawiedzi końcem świata.

Co innego auta i ludzie ładujący do nich bale drewna czy wywalający śmieci gdziekolwiek. Tępić i karać bezlitośnie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat "Po wprowadzeniu monitoringu tylko w RDLP Olsztyn liczba wykroczeń związanych z wjazdem do lasu pojazdów silnikowych spadła o 1000 proc. w porównaniu z 2010 r.????? jak to rozumieć?"

poza samochodami i ludźmi, przestały się pojawiać wiewiórki i jeże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrwa... żeby do lasu wywalić telewizor to trzeba byc mega głąbem albo coś mieć ze łbem nie w porządku. Przecież to za darmo odbierają na złomie. Wystarczy wiedzieć który punkt odbiera elektronikę. jak widzę tapczan czy lodówkę w lesie to zastanawiam się nad kondycją mentalną Polaków bo najwyraźniej nie jest ona najlepsza.
Ja bywam w lesie prawie codziennie i przejeżdżam rowerem obok belek drewna przy drodze. jest niby kartka ze jest monitoring ale przyglądałem się wokół i nic nie zobaczyłem. jest linia energetyczna wzdłuż drogi ale na słupach też nie widać aby tam cos było zawieszone. Zresztą to własność Enei wiec to od nich musieliby mieć zgodę na wykorzystanie słupów. No ale może odstraszy to potencjalnych złodziei drewna bo sam widziałem kiedyś delikwenta z sośniną w bagażniku jak rankiem uciekał z lasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prośba,
kto się natknie w lesie na kamerę mógłby wstawić fotkę w wątku, jak to wygląda w praktyce,
nie chodzi mi o fotki z sieci ale takie swoje,

jak na razie mi się nie trafiła :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie