Jump to content

Saper93

Forum members
 • Content Count

  753
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Hmmm duzo tych dzwonkow. Ja wytargalem jeden i to jakis badziewny. Jezeli kolekcjonujesz dzwonki, to moze cos ci mowi marka Wander", bo ostatnio taki emblemat z roweru wytargalem, a w internecie malo o tym jest. Pozdrawiam!
 2. Witam, Chetnie dolaczylbym do jakiejs ekipy, jest sprzet, sa wolne soboty (moze nie wszystkie), sa checi. Narazie sam smigam jak mnie mpk powiezie ale zaczyna brakowac miejscowek, a pozatym w kupie razniej ;) Pozdrawiam! P.S. Czy to nie ktos z naszych jechal wczoraj jakims jeep'kiem w okolicach moraska? Szedlem na wykopki, patrze za siebie, jedzie samochod, a z tylu na rolecie bagaznika chyba minelab explorer :)
 3. Moze była połaczona z piwnica? Mozliwe że to był taki ssyp do węgla. Pozdrawiam!
 4. Dokładnie YARD. Jeśli będziesz gdzieś w pobliżu to zobacz na ulicy Źródlanej, tam jest kamienica, wejdz do klatki obok sklepu z takimi klejami itp. Tam na podwórku też są ślady. POZDRAWIAM! Saper
 5. Czy w paincie można zmniejszyć tą fotke,bo probuje ale nawet na najmniejszym 100, ma i tak 300MB. Pomożcie. Pzdrawiam! Saper93
 6. Postaram się jak najwcześniej dać fotki tego nagrobka.
 7. Dodaje fotki do tego co wyżej: Poznań-ul. Szydłowska
 8. Poznan.Zobacz na ulicy Szydłowskiej, jadąc od strony orenu w kierunku akademii rolniczej, po prawej stronie blok jak szwajcarski ser. Albo na cmentarzu na piątkowie, idąc od kościoła pierwsza w prawo, znajdziesz stary nagrobek ze śladami kul. juto dodam fotki. P.S Muslim gdzie to jest?
×
×
 • Create New...

Important Information