Skocz do zawartości

1 marca miałby stać się Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych" i świętem państwowym.


Rekomendowane odpowiedzi

Sierotą nie jestem - bo moi rodziciele żyją - połowicznie tylko popałacową ( po mamusi) a po tatusiu z robotników warszawskich jestem.

Próbujesz mnie obrażać, prowokować ale na nic twe wysiłki Cny Sieczkobrzęku , Jabcoku lub Okrąglaku (jak wolisz - to nazw regionalne )- ja tak, jak doktor Plama jestem bezwzględnie inteligentny i co najgorsze mam tego świadomość i twoje smętne pochrząkiwania nie robią na mnie wrażenia . Swoją denną wiedzą, czerpaną z książek i komiksów drukowanych za Gomułki i Bieruta możesz próbować czarować kolegów z lasu ( mam na myśli oczywiście dziki, jelenie czy inne daniele),ale nie ludzi na tym, forum, bo oni już chyba osiągnęli świadomość co sobą reprezentujesz.

Nie potrafisz podać argumentów ani faktów więc znów się pewnie czegoś uczepisz i będziesz się starał doprowadzić do zamknięcia wątku - żeby Broń Boże nie doszło do tego ze będziesz musiał wykroczyć poza wiedzę raz przyswojoną ,a może przeimplantowaną ( nie robiono Ci kiedyś transplantacji jakiegoś organu ? Jeżeli tak, to dawca zapewne był enkawudzistą ale nie wyżej niż starszyna , albo członkiem młodzieżowej grupy agitacyjno - kontyngentowej - ale tylko po skróconych kursach marksizmu i leninizmu).

Jeżeli uważasz, ze żeby pisać o świniach trzeba się w chlewie urodzić lub tam mieszkać to grubo się mylisz, ale trzymam Cię za słowo, że będziesz się jeno wtedy odzywał gdy rzecz dotyczyć będzie miejsc, w których byłeś i w których z ludźmi rozmawiałeś ( to przynajmniej w sprawach Białostocczyzny albo będziesz cicho, albo przynajmniej będe mógł Cię sprawdzić)

Odniosłeś jak na razie pewien sukces - sprowokowałeś mnie bym pisał niniejszy tekst zamiast flekować Cię dalej intelektualnie w temacie Rząbca - bo i o tym, choć mieszkasz tam ponoć bladego pojęcia nie masz - co widać, słychać i czuć

ps. I jeszcze jedno - stenogram z odsłuchu ( tak się to poprawnie Panie Wszechwiedzący nazywa) też trzeba umieć zrobić i takiej roboty, choć nie jest zbyt trudna, Tobie bym nie powierzył .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 214
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Przepraszam, ale czy Wy chcecie, żebym zajadów dostał?

sierota popałacowa"
ezwzględnie inteligentny"
dawca zapewne był enkawudzistą"
flekować Cię dalej intelektualnie"

Wam nie jest wstyd?

Powinienem zakluczyć dyskusję, ale jakoś nie mam sumienia.

Proponuję jednak nawiązać kontakt z Ziemią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yety, mnie nie razi iz pewien duet probuje fakty podporzadkowac wytycznym z zebran ukochanej partii, bo to mozna zawsze skorygowac,moze zrozumieja, ale jak jada po wszystkicg uzywajac slow ktorymi pewnie rodzice ich karcili gdy zezarli kartkowe cukierki w stosunku do innych to mysle ze po pierwsze primo:czuja sie juz tak pewnie iz moga sobie dworowac z maluczkich(przyklad wzieli z uwielbianego tworcy powiedzeniaspieprzaj dziadu")
po drugie primo na forum poza Toba jak widze adminami sa zwolennicy zacytowanego przeze mnie cytata" , znaczy spieprzaj dziadu".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cairo! Musisz napisać donos, tylko nie wiem do kogo, bo modowie i admini tego forum to zwolennicy wiadomej partii...
A swoją drogą toś nieźle wkopał Yetiego normalnie go zdekonspirowałeś, teraz to już ma pozamiatane i pewnie wywalą go z moderacji...;)))
Wracając do tematu już coś na forumie było:
http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=253409
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem, mam i będę miał od ciebie większe pojęcie o Rząbcu sieroto nieutulona.Żyją tam jeszcze ludzie, którzy przerabiali tamtą historię na własnej skórze, czyli dłuuugo wcześniej zanim ciebie i podobnych umieszczono w planach.

Co do chlewu" - cóż, poziom słownictwa użytkowanika adekwatny do jego ogólnego poziomu. Lokalna społeczność z pewnością się wyciąga wnioski :]

Co do uzdolnień intelektualnych - to owszem pasowałeś do pałacu, ale jako kamerdyner albo stróż nocny..... Żeby dodatkowo nie wspomnieć jakiż to intelektualista" został wyflekowany publicznie za wybitne" wpisy po forach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowym na tym forum i ze zdumieniem obserwuję poczynania jaczejki, która agresywnie gloryfikuje system komunistyczny i obraża prawdziwych patriotów- Żołnierzy Wyklętych. Przy akceptacji Modów osobnicy tacy jak Acer, Balans, Jacek*** i Pyra obrażają bezkarnie polski Naród, posługując się przy tem aukowymi" dowodami w postaci artykułów z lewackich czasopism w rodzaju Przeglądu" i wywodów autorytetów III RP" takich jak profesor" Bartoszewski. Kształceni na dialektyce marksistowskiej Koledzy obrażają pamięć takich Herosów Polskiego Narodu jak Major Łupaszko, którego jedynym błędem jest ten, że odstrzelił zbyt małą liczbę ubeków i innych zdrajców Polski. Żołnierze Wyklęci (etymologia kolegów lewicowców, choć zagmatwana jak teoria światowej rewolucji, nie ma nic wspólnego z prawdą- to nie Naród wyklął Bohaterów, lecz sowiecka agentura w Polsce i wszyscy ci, którzy ulegli jej propagandzie) nie mogli pogodzić się z tym, że ich Polska została sprzedana Stalinowi. Ich Polska- w przypadku Łupaszki to była wileńszczyzna, innej Polski nie mieli i dlatego nie mogli pogodzić się z jej utratą. Przeszli w Bory Tucholskie, gdzie spotkali się z życzliwym przyjęciem Kociewiaków i Borowiaków, którzy wspomagali partyzantów jak mogli. Po dziś dzień cieszy się Łupaszka wielkim szacunkiem w Borach Tucholskich, a miejsca, w których wilniuki przelewali krew, objęte są najserdeczniejszą troską. Chwała Żołnierzom Wyklętym!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yeti domagam się Twojej reakcji!

Ja z Forum Odkrywcy się już wypisałem, ale przez pewien, wieloletni zresztą, sentyment tu czasem jeszcze zaglądam.

No i co widzę? Ano widzę, że jakiś PRYSZCZATY GÓWNIARZ, czyli @sacapotras bełkocze I PRÓBUJE MNIE OBRAZIĆ. Pisząc tu pod moim adresem: Przy akceptacji Modów osobnicy tacy jak Acer, Balans, Jacek*** i Pyra obrażają bezkarnie polski Naród, posługując się przy tem "naukowymi dowodami w postaci artykułów z lewackich czasopism w rodzaju "Przeglądu i wywodów "autorytetów III RP takich jak "profesor Bartoszewski. Kształceni na dialektyce marksistowskiej Koledzy obrażają pamięć takich Herosów Polskiego Narodu jak Major Łupaszko, którego jedynym błędem jest ten, że odstrzelił zbyt małą liczbę ubeków i innych zdrajców Polski. Żołnierze Wyklęci (etymologia kolegów lewicowców, choć zagmatwana jak teoria światowej rewolucji, nie ma nic wspólnego z prawdą- to nie Naród wyklął Bohaterów, lecz sowiecka agentura w Polsce i wszyscy ci, którzy ulegli jej propagandzie) nie mogli pogodzić się z tym, że ich Polska została sprzedana Stalinowi...".

Rozstaliśmy się jak myślę z klasą [to był Twój wybór i ja go szanuję], ale nie pozwolę sobie aby jakiś śmieć mnie tu na forum obrażał, tym bardzie, że nawet nie wie jak pachniał Azor" pod celą za komuny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna uwaga, tak na koniec - bardzo proszę o nie przywoływanie tu na forum alansa" do tablicy!

Ja prosiłem na priva @Człowieka śniegu o wykasowanie mojego konta na tym forum - niestety ale tego nie zrobił.
A więc jeżeli trafi się jakiś oszołom, czy też inny syn pijanego marynarza i foki", który będzie próbował mnie tu obrażać - to ostrzegam, że będę bardzo dosadnie reagował...
I tyle w tym temacie.

balans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę- była to Jego suwerenna decyzja.
Ale miło mi, że obaj wbrew stanowczym deklaracją, bierzecie czynny udział w Forum :-)

No, różnica może jest taka, że Balans trzyma się jednego nicka, a Ty masz/miałeś trzy bodajże.

PS To, oczywiście, do Korowiowa.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 08:25 09-03-2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie