Skocz do zawartości

Sejm przyjmie w lipcu ustawę zakazującą handlu pamiątkami po III Rzeszy


AKMS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Po co robic awanture i podejrzenie. Wystarczy zamówic w jakimś sklepie usługowym zajmującym się produkcją materiału flagi, i inne gadżety do rekonstrukcjii powiązane z profanowaniem."
Nie ,no wymiękam...Kopalnia gagów z naszego Radzia. Drugi Bareja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko będzie egzekwować te prawo,ponieważ ekspert biegły będzie musiał stwierdzić orginał od kopi a to już jest mały problem,(brak fachowców)to że na allegro 90 procent to rekwizyty i kopie to wszyscy wiemy,myślę że ustawa nie pójdzie za głęboko,podobieństwo niemieckiej.i na tym się skończy.po uchwaleniu twardej ustawy znikną grupy rekonstrukcyjne które inscenizują oddziały 3 rzeszy,chyba że będą występować w dresach,ale tu też można ich udupić bo dres może być chinską podróbką,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby tylko ewentualna przyszla ustawa nie byla tak przestrzegana jak ustawa o broni i amunicji. kazdy traktoje ja jak chce. malo to wypadkow konfiskaty ASG ,wiatrowek ,powierconej ,pospawanej roni" ,zabranych skorup f1 itp...Zadna to radosc jak wiesz ze masz rzeczy ktore nie podchodza pod ustawe ,a wpada paru ignorantow z KWP i wynosi ci kolekcje w paru kartonach... Ci co mieli z nimi stycznosc znaja poziom wiedzy naszej policjii. Dalej nie maja podstawoej wiedzy o broni ,amunicji a teraz dojda tzw symbole III Rzeszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jeszzce lepiej ,i tak przy okazji nawet zalapia sie łuski slynne SS TV ,moze zalapia sie nawet pod czesci amunicjii...Chore nie jest panstwo ,ale ci co egzekwuja to prawo. I to najwiekszy jest problem wg mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panooowie, bez nerw !! Ja kupiłem wczoraj w częstochowskim EMPik, cienkopis" i domalowałem Addiemu, na /znaczkach pocztowych/, wąsy i ujną" czuprynę, no troszkę podobny do Marksa, wiem że mnie ścigną", z pokorą poddam się karze.

I jeszcze poproszę o radę; Mam serię znaczków wydanych w II RP, a potem ostemplowanych" Wroną + hakenkrojcem.
Próbowałem moczyć" w occie, ale nie pomogło!! Pieczątka nie chce złazić" !!!!
Żyletka to, ostateczność !!!
Pozdrawiam.
GW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w piwnicy....
Znalazłem trzy aluminiowe łyżki z gapą" i hakenkrojcem + cztery lampy RV12P2000, sygnowane, takimi samymi znakami", uważam że, bez 25-latek dla mnie się, nie obejdzie !! + wyłamane drzwi", przy pomocy siekiery, /bo nikt rozsądny, by im nie dał mat. wybuchowych/.!!!
Zapraszam, nawet przed 6:00, byle zachowywali się cicho, bo pies może się zdenerwować" i pognać ich z powrotem" do ichniego koszara".

GW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wy nie wiecie , ze żadnych Niemiec nazistowskich nie było? Te hełmy, znaczki i inne pierdoły to tylko dowód zbrodniomysli którą niezależni prokuratorzy i biegli III RP wybija wam z głowy! Bron bożę trzymać bez zezwolenia w domu coś co nie pasuje do naszego nowego wspaniałego swiata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krecik. Historie piszą zwycięzcy.
Niemcy w latach 60 byli już potęga gospodarcza i militarną. A my siedzieliśmy w mrokach komuny i czcilismy lenina marksa itp. Niemcy trzymali już wtedy za jajka Europejska Wspólnotę Węgla i Stali stanowili trzon kontynentalnych sił NATO i teraz dają najwięcej kasy na UE. do tego prowadza drugoplanową politykę o której nasze pyrtle zwani politykami mogą sobie tylko marzyć. Niemcom nie opłaca się pamiętać złych nazistów z ich złym austriackim wodzem i zrobili wszystko by u siebie te pamięć wymazać . Teraz czas na resztę z aktywnym poparciem pożytecznych idiotów ...
Jak będzie coś zakazane I SCIGANE to w końcu ludzie zapomną dla własnego interesu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem jest głupia i doprowadzi tylko do tego ,że osoby podtrzymująca pamięć historyczną będą woleli się pozbyć niewygodnego balastu niż mieć kłopoty z polskim wymiarem sprawiedliwości ( co za paradoksalna nazwa) a banda zboczeńców i tak będzie się ślinić do flagi ze swastyka i złotym żelaznym krzyżem z liściami akacji gdzieś w piwnicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój pisuar jest w kształcie swastyki ,to też będzie podlegało pod ustawę,mam się go pozbyć ? może nie sikać do niego ? a może spłuczkę zamontować w postaci sowieckiej gwiazdy a rączkę do spłukiwania jako młot,ciekawe rozwiązanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie