Jump to content

stg1971

Forum members
 • Content Count

  2944
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. stg1971

  Naboje szkolne

  pocisk drewniany,spłonka czarna gumka,nabój szkolny.polska 2 RP
 2. stg1971

  Naboje szkolne

  niemiecki flak 20 mm bakielitowy,schemat przedstawił adm,i polaki szkolne.
 3. kolego RADNORI i tu się z tobą zgadzam,przykład afery hazardowej,przestępcy PO są dużo gorsi od łobuzów w kominiarkach.
 4. to co z tą blaszką,proszę o konkretne odp.
 5. nie wstyd się pytać,od tego te forum jest,następny przykład pobytu amerykanów na dolnym śląsku.
 6. musisz zaminować i w powietrze wysadzić komputer,najlepiej wyjedż do meksyku.a broń spiłować gumówką,pamiętaj że nadal istnieje konspiracja ss i sd te służby nie śpią,poczytaj poradnik starego akowca,tam znajdziesz wskazówki,a tak poważnie to przyszli po sprężynki,śrubki,jak już napisałeś to dopisz co zakupiłeś na serwisie,nie wszystko co jest w broni jest ścigane prawem,najlepiej siedż tam tam gdzie jesteś,pamiętaj że każdy powrót samolotem do kraju cię demaskują,żadnych podróży lotem,tylko auto,napisz coś więcej bo są osoby co to ich interesuje np.mnie.ja korzystam z komputera kolegi radnego z PO.
 7. napisz coś więcej .bo to tylko mała wskazówka,w jakiej sprawie i czy coś zabrali,myślę że już teraz żadnej tajemnicy nie ma ,więc czekamy na więcej inf.o której wpadli,bo ja otwieram po 12 .poz.robert.
 8. kiedyś nabyłem tą blaszkę na giełdzie staroci od kopacza,około 6-7 lat.myślę że jest oryginalna.pochodzi z okolic oleśnicy.tyle wiem,myślę że jest 2 wojenna.
 9. witam ,chciałbym dowiedzieć się jak najwięcej na temat tego soldata.może spis danych,
 10. wydaje się że nie robiono żadnych eksperymentów medycznych,na dolnym śląsku przetrzymywano jeńców w byłych po hitlerowskich obozach jak np.rogożnica,jelcz laskowice,łambinowice,generalnie władza ludowa przejeła wszystkie obiekty w których można było zamknąć,zakatować,system hitlerowski dużo nie odbiegał od stalinowskiego.
 11. po śmierci stalina wielu wróciło do domów,ale to zaledwie 5-10 procent reszta zmarła na syberi.
 12. jakoś nie mogę ustalić od czego ten orzeł.
×
×
 • Create New...

Important Information