Jump to content

Ale cuda- Polska dla Polakow.


Recommended Posts

Wezwałem dziś rano Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego do natychmiastowego wszczęcia procedur pozbawienia obywatelstwa polskiego tych osób, które występują w narodowych barwach obcych państw - pisze na blogu w Onet.pl Mirosław Orzechowski.
Polskie prawo nie przewiduje podwójnego obywatelstwa, musi natomiast zostać dokonane rozróżnienie prawne między dramatycznymi okolicznościami emigracji politycznych i zarobkowych w minionych latach
a występowaniem np. w sportowych reprezentacjach obcych państw" - czytamy w blogu polityka Ligi Polskich Rodzin.

Były wiceminister edukacji wzywa Prezydenta RP do działania. - Jeśli nie uczyni tego w najbliższym czasie, ogłoszę dalsze kroki polityczne zmierzające do zmiany obecnego porządku prawnego - pisze Orzechowski.

Znaczy się jakieś wybory się zbliżają? Czy też Pan ex-minister przegapił choćby Olisadebe czy też Rogera? A mi się osobiście wydawało, że wczoraj był sportowo zacny dzień ( i Niemcy winni nam wdzięczność ) - Kubica, dwa gole Polaka(?)na Euro.

P.S. Czy je też mogę sobie wezwać Prezydenta?
Link to post
Share on other sites
Podziwiam jego konsekwencję w ośmieszaniu się. Aż strach pomuśleć, ze w którymś momencie tacy ludzie sprawowali władzę w tym kraju.

Czy też Pan ex-minister przegapił choćby Olisadebe czy też Rogera?"
Jak przegapił teorię ewolucji, to nie wymagaj żeby zwracł uwagę na takie drobiazgi"

Czy je też mogę sobie wezwać Prezydenta?"
Chyba każdy może, ale jeszcze odpowie na wezwanie (albo się obrazi) i co wtedy będzie??? Tak, że robisz to na własną odpowiedzialność.
Link to post
Share on other sites
buhahahahahahahahah to na poważnie????? hehehehehehehehehe co za cep, że też ludzie tak na własne życzenie sie ośmieszają hahahahahahahahaha.pozdrawiam. liha hehehehehe
Link to post
Share on other sites
ale jaki cawaniak hahaha mecz mu wczoraj nie podszedł to obywatelstwo będzie zabierać hehehehehehehehe słoma z butów...jezu co to za kraj gdzie takich do rządu biorą hehehehehe.pozdro.liha
Link to post
Share on other sites
Grba nie tylko w Polsce... nie tylko... w każdym się tacy znajdą. Można sobie być idiotą(jeśli nie niebezpiecznym) to bezkarnie, byle by nie nie pchać się do rządzenia...
Pozdro
Ps
Jak by prześledził dokładniej w innych krajach to by obrodziło...
Link to post
Share on other sites
Szacunek kol. Martian. Ale pokaż mi inny cywilizowany kraj, którego elyty obrażają się za porównanie do republiki bananowej a jednocześnie wiceminister edukacji obala teorię ewolucji, wicepremier jest dowodem na sentencję ok nie wyrok, dwa lata jak dla brata", wysocy ( stanowiskiem ) urzędnicy robią wszystko aby zrealizować swe prywatne ambicje ( Maciarewicz, Olszewski, Lipiec, Jakubowska, ... ).

Pozdrawiam.
Link to post
Share on other sites
Panowie - polityka to zajęcie dla [cenzura], niedowartościowanych frajerów, nie zawracajmy sobie nimi głowy i nie oczekujmy czegoś, do czego nigdy nie bedą zdolni. Prawdziwi faceci krążą po lasach z wykrywaczami, ciężko pracują na swoje rodziny, prowadza ciężarówki, piłują drzewo, ślęczą w Urzędach Skarbowych nad zeznaniami współobywateli, sporządzają listy przewozowe itp. itd., a jak im w życiu nic nie wychodzi to startują w wyborach. No i mamy potem takich Kaczyńskich, Pitery, Gosiewskich i inne pokraki - tylko czy oni naprawdę są warci uwagi na tym Forum???


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Bocian 11:20 10-06-2008
Link to post
Share on other sites
wszystko co tu piszecie jest oczywiście bardzo mądre ale wystarczy poczytać konstytucję:

Art. 34.
Obywatelstwo polskie nabywa się przez urodzenie z rodziców będących obywatelami polskimi. Inne przypadki nabycia obywatelstwa polskiego określa ustawa.

Obywatel polski nie może utracić obywatelstwa polskiego, chyba że sam się go zrzeknie.
Link to post
Share on other sites
Chyba ciut za bardzo przesadzacie. Używanie słów pokraka czy innych obraźliwych w stosunku do osoby publicznej i nie ważne co sobą reprezentuje lub czego nie reprezentuje. Nie chcę aby Odkrywca był kojarzony z polityką i miejscem ataków na kogokolwiek.

Od polityki z daleka albo delikatniej.
Link to post
Share on other sites
Zaraz do tyłka, wyda się oficjalnym glejtem Daniela na pożarcie urażonym, będzie bojownikiem o wolność słowa i jakże pięknym przykładem stawianym za wzór dla innych, a na koniec odbierze się obywatelstwo bo i coś nazwisko zajeżdża jakby z dziadka Niemca, może volkslistę podpisał, cholera wie, się też sprawdzi wnikliwie i decyzję podejmie :>
Link to post
Share on other sites
Martian, witam Cię. Fakt, o Austrii ( z Heiderem jak rozumiem ) i Włochach ( z Berlusconim ? ) zapomniałem. Z jednym ale" brunatni spotkali się z ogólnoeuropejskim ostracyzmem, a Berlusconi nigdy nie ukrywał, że dobrze się bawi ( nawet w czasie swoich procesów ). Hameryka- po dzisiejszych rewelacjach Clinton vide Obama stwierdzam, że oni są klasą sami dla siebie.

Co do nazwisk- nie ominąłem ich specjalnie ( wg tego co wiem, nie mają jeszcze procesów ewentualnie zarzuty dotyczą drobiazgów" ). Ale masz rację kilka osobistości" można jeszcze i z lewej, i z prawej dopisać. Tylko czy serwery Odkrywcy zniosą taką bazę danych.

Pozdrawiam.
Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...

Important Information