Skocz do zawartości

Ale cuda- Polska dla Polakow.


Rekomendowane odpowiedzi

Wezwałem dziś rano Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego do natychmiastowego wszczęcia procedur pozbawienia obywatelstwa polskiego tych osób, które występują w narodowych barwach obcych państw - pisze na blogu w Onet.pl Mirosław Orzechowski.
Polskie prawo nie przewiduje podwójnego obywatelstwa, musi natomiast zostać dokonane rozróżnienie prawne między dramatycznymi okolicznościami emigracji politycznych i zarobkowych w minionych latach
a występowaniem np. w sportowych reprezentacjach obcych państw" - czytamy w blogu polityka Ligi Polskich Rodzin.

Były wiceminister edukacji wzywa Prezydenta RP do działania. - Jeśli nie uczyni tego w najbliższym czasie, ogłoszę dalsze kroki polityczne zmierzające do zmiany obecnego porządku prawnego - pisze Orzechowski.

Znaczy się jakieś wybory się zbliżają? Czy też Pan ex-minister przegapił choćby Olisadebe czy też Rogera? A mi się osobiście wydawało, że wczoraj był sportowo zacny dzień ( i Niemcy winni nam wdzięczność ) - Kubica, dwa gole Polaka(?)na Euro.

P.S. Czy je też mogę sobie wezwać Prezydenta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam jego konsekwencję w ośmieszaniu się. Aż strach pomuśleć, ze w którymś momencie tacy ludzie sprawowali władzę w tym kraju.

Czy też Pan ex-minister przegapił choćby Olisadebe czy też Rogera?"
Jak przegapił teorię ewolucji, to nie wymagaj żeby zwracł uwagę na takie drobiazgi"

Czy je też mogę sobie wezwać Prezydenta?"
Chyba każdy może, ale jeszcze odpowie na wezwanie (albo się obrazi) i co wtedy będzie??? Tak, że robisz to na własną odpowiedzialność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grba nie tylko w Polsce... nie tylko... w każdym się tacy znajdą. Można sobie być idiotą(jeśli nie niebezpiecznym) to bezkarnie, byle by nie nie pchać się do rządzenia...
Pozdro
Ps
Jak by prześledził dokładniej w innych krajach to by obrodziło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek kol. Martian. Ale pokaż mi inny cywilizowany kraj, którego elyty obrażają się za porównanie do republiki bananowej a jednocześnie wiceminister edukacji obala teorię ewolucji, wicepremier jest dowodem na sentencję ok nie wyrok, dwa lata jak dla brata", wysocy ( stanowiskiem ) urzędnicy robią wszystko aby zrealizować swe prywatne ambicje ( Maciarewicz, Olszewski, Lipiec, Jakubowska, ... ).

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - polityka to zajęcie dla [cenzura], niedowartościowanych frajerów, nie zawracajmy sobie nimi głowy i nie oczekujmy czegoś, do czego nigdy nie bedą zdolni. Prawdziwi faceci krążą po lasach z wykrywaczami, ciężko pracują na swoje rodziny, prowadza ciężarówki, piłują drzewo, ślęczą w Urzędach Skarbowych nad zeznaniami współobywateli, sporządzają listy przewozowe itp. itd., a jak im w życiu nic nie wychodzi to startują w wyborach. No i mamy potem takich Kaczyńskich, Pitery, Gosiewskich i inne pokraki - tylko czy oni naprawdę są warci uwagi na tym Forum???


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Bocian 11:20 10-06-2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko co tu piszecie jest oczywiście bardzo mądre ale wystarczy poczytać konstytucję:

Art. 34.
Obywatelstwo polskie nabywa się przez urodzenie z rodziców będących obywatelami polskimi. Inne przypadki nabycia obywatelstwa polskiego określa ustawa.

Obywatel polski nie może utracić obywatelstwa polskiego, chyba że sam się go zrzeknie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ciut za bardzo przesadzacie. Używanie słów pokraka czy innych obraźliwych w stosunku do osoby publicznej i nie ważne co sobą reprezentuje lub czego nie reprezentuje. Nie chcę aby Odkrywca był kojarzony z polityką i miejscem ataków na kogokolwiek.

Od polityki z daleka albo delikatniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz do tyłka, wyda się oficjalnym glejtem Daniela na pożarcie urażonym, będzie bojownikiem o wolność słowa i jakże pięknym przykładem stawianym za wzór dla innych, a na koniec odbierze się obywatelstwo bo i coś nazwisko zajeżdża jakby z dziadka Niemca, może volkslistę podpisał, cholera wie, się też sprawdzi wnikliwie i decyzję podejmie :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martian, witam Cię. Fakt, o Austrii ( z Heiderem jak rozumiem ) i Włochach ( z Berlusconim ? ) zapomniałem. Z jednym ale" brunatni spotkali się z ogólnoeuropejskim ostracyzmem, a Berlusconi nigdy nie ukrywał, że dobrze się bawi ( nawet w czasie swoich procesów ). Hameryka- po dzisiejszych rewelacjach Clinton vide Obama stwierdzam, że oni są klasą sami dla siebie.

Co do nazwisk- nie ominąłem ich specjalnie ( wg tego co wiem, nie mają jeszcze procesów ewentualnie zarzuty dotyczą drobiazgów" ). Ale masz rację kilka osobistości" można jeszcze i z lewej, i z prawej dopisać. Tylko czy serwery Odkrywcy zniosą taką bazę danych.

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie