Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 346
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ty danieloff-za często robisz prywatne wycieczki,a potem przepraszasz.
Już kiedyś wykazałem na tym forum,że musisz trochę książek”powertować”bo wiedzę to masz cieniutką.
Tyle twego,że hałasujesz na forum.
Z racji że jesteś w wieku od 26-30 lat,to powinieneś umieć się zachować w stosunku do innych,
chociaż nie podobają ci się ich poglądy,czyżby brak kultury,prymityw?
To teraz pochwal się ty,na jaką partię głosowałeś,jakaż to”wspaniała”partia dostała głos od ciebie?.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora pomsee 02:41 30-05-2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/.../ mnie obchodzą twoje uwagi na temat mojej wiedzy lub wieku, więc je sobie daruj.
Głosowałem na PO, ale nie jestem ich zwolennikiem. Zagłosowałbym nawet na diabła rogatego, byle nie na PiS. Miałem ochotę w ogóle nie iść na wybory, ale jest jeszcze coś takiego jak obowiązek obywatelski". Dlatego niestety nie wypowiem się, jakiej partii jestem zwolennikiem, póki co takiej nie ma. Wolałbym już w rządzie zagranicznych specjalistów na kontraktach menedżerskich niż te same mordy od lat.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora pomsee 02:41 30-05-2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat TY nie możesz mnie obrazić. I uwierz mi, ja nie żyję polityką, Forum ani internetem - wyłączam komputer i przestajesz dla mnie istnieć, to nie są dla mnie zmartwienia, mam ważmiejsze sprawy na głowie, niż internetowe spory o Kaczorów:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W duzej mierze sie z toba zgadzając mussaman mozna zauważyc że włąściwe protoplaści takich zagranicznych menadżerów" już rządzili Polską mam na mysli np. zabory np menadżerowie" Rosyjscy, Niemieccy , Austryjaccy. a i póżniej sie zdarzało. żeby juz nie nazywać rzeczy po imieniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musamma2, muszę Cię zmartwić. Wiem, że bardzo długo myślałeś nad Swoją teorią i bardzo jesteś do niej przywiązany. Twórcy uwielbiają nawet swe upośledzone dzieła. Ale- nie jestem wiecznym studentem ( choć dłuuuuuugo studiowałem ), nie siedzę na zmywaku - mam firmę i spore podatki płacę do aszego" US. Nie jestem lewakiem, nie noszę różowych majtek, mam Żonę.
GŁOSOWAŁEM NA PO- choćby po to, żeby mnie władza" po swych obłędnych i chorych wizjach nie wyzywała od zomowców, ubeków, złodziei i t p.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się bawił w Jego adwokata, bo jak napisałem wcześniej - Jego prezydenturę już w wolnej Polsce oceniam bardzo źle.

Ale mam pytanie do forumowiczów: musamman2, slapek i wulgar - gdzie byliście wtedy, gdy tak naprawdę to nie miliony, ale nieliczni próbowali [mniej lub bardziej nieudolnie] walczyć z komuną? Czy może byliście członkami jakiś podziemnych struktur narażając się na więzienie? A może braliście udział w strajkach stanu stanu wojennego narażając się na dotkliwe represje i wyrzucenie z pracy? A może chociaż braliście udział w niepodległościowych manifestacjach [tych z przed 88 roku] narażając się na utratę zdrowia po przejściu tzw. ścieżek zdrowia" i dodatkowo na grzywnę i więzienie. A może chociaż coś nalepialiście na murach i rozrzucaliście ulotki?

Proszę o uczciwą odpowiedź na powyższe pytania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balans! Ty przestań, ja Cię proszę, zadawać takie podchwytliwe i wredne pytania! Bo tylko siejesz rozpacz i zamęt w gorących głowach i sercach naszych Kolegów.
Oczekujesz odpowiedzi? Przecież skoro nie jesteś z Nimi- jesteś przeciw Ich poglądom.
Hoghw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do forumowicza balansa,gdzie byliśmy?,ja byłem tam gdzie należało być.
Na pierwszej fotografii są moje 2 legitymacje członkowskie.
Następne fotki to znaczki,widziałem,że i ty je też masz to wiesz że trzeba było je kupić,a pieniądze szły przykładowo na wykup więźniów politycznych,lub na drukarnie.
Takich jak ja były miliony,którzy wsparli solidarność życiem(ksiądz Popiełuszko i inni),zdrowiem,materialnie i czym kto mógł.
To my Polacy obaliliśmy komunę.
Jak słyszę że bolek obalił komunę,to mi się ży..../chcę.
Ciekawe ile to bolek wpłacił do wspólnej kasy?,ile to dał na wykup więźniów politycznych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Slapek za odpowiedź - bardzo sobie cenię opinię ludzi, którzy nie tylko pamiętają tamte ponure czasy, ale też brali jakiś czynny udział w ym wszystkim". Natomiast mam uraz do forumowych ewolucjonistów", którzy znają tamte czasy z opowiadań dziadków, a obecnie siedząc przed kompem w wygodnym fotelu głoszą jedyne prawdziwe prawdy" i kategoryczne sądy o tamtych czasach...

Pozdrawiam
balans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hhehe, widzę że cały czas walczycie z byłym rzecznikiem prasowym Pomsee :)))

Cóż stare czasy" to już minęły, Solidarność" w sumie padła, byli dygnitarze partyjni skorzystali najbardziej na tym z czym długo walczyli, i śmieją się do rozpuku z bohaterów sierpnia. Taka brzydka ale jednak prawda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Król Szwecji Karol XIV Jan, znany bardziej jako Jean Baptiste Bernadotte, marszałek Francji, republikanin, syn prawnika z Pau, sierżant wojsk królewskich, kiedy umarł okazało się, że ma na piersi wytatuowane słowa Mort aux rois!" - śmierć królom!...
Wałęsa... przywódca robotników...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałęsa... przywódca robotników..."

Był takim w latach 80/81, a przynajmniej był za takiego uważany przez robotników. A to, że robotnicy na tym najgorzej wyszli to całkiem inna sprawa... Dobrze chociaż, że od paru lat otwarły się dla nich rynki pracy na zachodzie, bo gdyby nie to, to pewnie dalej by słyszeli: jak ci się chamie nie chce pracować po 16 godzin dziennie za 500-600 złotych to won, bo na twoje miejsce czeka 100 za bramą...
W latach 80-tych [po grudniu 81] był dla wielu [w tym mnie] symbolem oporu wobec junty, a później nadszedł taki dziwny czas, że cieszyłem się, że przegrał z Kwaśniewskim wybory prezydenckie. Do czego to doszło! Ale gdyby wtedy wygrał te wybory to pewnie dzisiaj chodzilibyśmy OBOWIĄZKOWO w dniu Jego urodzin składać wiązanki pod Jego pomnikami. Ja może bym mimo wszystko nie chodził, bo zawsze byłem do władzy jakiś taki anty, no chyba że na stare lata bym się stał oportunistą...

P.S.
Z Solidarnością wziąłem rozwód" w 92 roku, gdy usłyszałem z ust dość znanego wówczas wybrańca robotników do władz samorządowych: ten zakład pracy [bardzo duży zresztą] należy zaorać, bo jest symbolem [pomnikiem] komunizmu. Tyle tylko, że nie zaproponował wtedy co w zamian. No i zakończyło się to tak, że na cotygodniowym zebraniu przewodniczących komisji wydziałowych trzasnąłem bardzo solidnymi, wykonanymi w stylu socrealizmu drzwiami...

Pozdrawiam Wszystkich
balans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acer jakos nie mogę dopatrzyć się związku pomiędzy fotografią Urbana a agentem Bolkiem a o nim traktuje przecież ten wątek. Poza tym nie jestem zwolennikiem epatowania obscenicznym gestem, który pokazywał Urban na zdjęciu. I nie ja go usunąłem a szkoda :(


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora pomsee 15:00 01-06-2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenże Urban, może z niefortunnym gestem, to taka metafora.

Wszyscy mają pretensje o to jak to się dzieje to co się dzieje to próby leczenia objawów ale jak dojść przyczyn, żeby wyciągnąć prawdę, teczki wpuścić do netu (ze zdjęciami) to nie, bo nie.

W takim wypadku dalej będą Bolki", apalniczki" Libelle", księża-agenci SB, i śmiech byłych towarzyszy - owoż uosobienie w postaci J. Urbana....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie