Jump to content

slapek

Forum members
 • Content Count

  340
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Czytając wypowiedz Pana Pasturczyka można odnieść wrażenie,że władzy ludowej(lata sześćdziesiąte)strasznie" zależało na odkryciu prawdy i gloryfikowaniu II Rzeczpospolitej. Dla mnie już ten fakt jest nie do zaakceptowania. http://geralt.blox.pl/2007/05/Ostatni-z-Wykletych.html
 2. Bandolero to Niemcy też mogą konfabulować!?,do tej pory twierdziłeś(zresztą nie tylko ty)że to Ładoś konfabuluje,i byłeś na bank przekonany że ci zeznający mówią prawdę:))))).
 3. To może kolega Mirosław Jastrzębski jest w stanie powiedzieć jakie straty ponieśli Niemcy w czasie kampanii wrześniowej? Jeżeli masz to chętnie zobaczę jakieś dokument. Kolega na jakiej podstawie twierdzi że”wszystkie”dokumenty są do wglądu dla wszystkich?
 4. Bandolero aleś mnie piękni przyłapałeś(cieszysz się co:). Czego ja właściwie nie przeczytałem ze zrozumieniem? Co ma wspólnego czytanie z rozumieniem do zaistniałej sytuacji?,a czy ty rozumiesz co to znaczy czytać z rozumieniem?,raczej wątpię skoro pociskasz mi taki kit. Zobacz tytuł wątku który mi zapodałeś”straty niemiecki 1 września 1939 roku”co w tym zdaniu jest do czytania i rozumienia?chyba dla ciebie jest jakiś problem to zrozumieć. O jaki ja link prosiłem”ile jest nazwisk w bazie o wojnie z 1939 roku”o całej wojnie. Nie próbuj wykorzystywać sytuacji w nieuczciwy
 5. Rzeczywiści masz rację chylę czoło. Zapodaj ty swój link z całej kampanii zobaczymy co ciekawego w twoim.
 6. Christon skąd znajdziesz trupy spod Krojant( około 300),skoro”zaginęło”im z kampanii polskiej 16000 bynajmniej tak wynika z przedstawionych źródeł przez moich adwersarzy.
 7. Myślę że w tej Niemieckiej stronce nie każdy może poprawiać,wstawiać,zmieniać. To jeszcze raz się spytam gdzie są te trupy?
 8. No właśnie kolego dlaczego w wiki napisali o 11 zabitych?
 9. Bandolreo „rzuciłem”okiem na to twoje”naukową prace”, i wyciągam takie wnioski że Niemcy w czasie kampanii wrześniowej stracili tylko około 1000 żołnierzy(tylko tyle tam się znajduje). Natomiast jest mi wiadome że stracili około 17000 żołnierzy. To teraz ja się ciebie spytam gdzie są trupy 16000 Niemieckich żołnierzy?,skoro nie ma ich w w twoich pracach naukowych to gdzie są?
 10. Kolego njorl to masz ten link czy nie?sprawdziłeś ile tych nazwisk jest?
 11. Co ja mam czytać ze zrozumieniem?,a ty tak ze zrozumieniem przeczytałeś moje posty?
 12. Jak rozumiem ty przejrzałość tą stronkę dogłębnie i nic nie ma o Krojantach? To teraz powiedz ile jest nazwisk w bazie,o wojnie z 1939 roku. I podaj link.
 13. Bandolero czy ja doczekam się od ciebie jakiegoś dokumentu na który ty się powołujesz? Jakąś prace naukową,bo z tego co wypisujesz to jesteś wielkim fachowcem,i naukowcem. Jak na razie to tylko pyskujesz. Proszę o link
 14. Szlak bojowy Guderiana w 1939,proszę zwrócić uwagę że w żadnej bitwie nie ponieśli strat:)) Krojanty(o przepraszam tutaj jest 11 zabitych) http://pl.wikipedia.org/wiki/Bitwa_pod_Krojantami Wizna. http://pl.wikipedia.org/wiki/Obrona_Wizny Brześć. http://pl.wikipedia.org/wiki/Obrona_twierdzy_brzeskiej_%281939%29 Żadnych strat ???. Żeby w to wierzyć to trzeba być idiotą.
×
×
 • Create New...

Important Information