Skocz do zawartości

Najbardziej absurdalne fanty:-)


Rekomendowane odpowiedzi

Raczej na pewno, nie każda kobieta nosi w torebce poza kosmetykami tyle paczek prezesów, chusteczki i grosik na szczeście :) Portmonetka była całkiem pusta, żadnych papierów. Widocznie jakiś gość chciał szybko zarobić, wyrwał torebkę i zwiał w głąb lasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełny las niedaleko wrześniowe stanowiska wykopałem już saperką dół prawie leżąc.Wróciłem po łopatę do auta,dół prawie do pasa wykopałem czuję okrągłe zarysy przedmiotu w dłoni.
Kilka epitetów.Zakopałem dół.
Wiadro do góry dnem.
Pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z listopada 2011 , idziemy sobie po lasku,w okolicach Wrocławia , już dosyć ładnie przetrzepanym , nagle okopy no to cyk idziemy idziemy , sygnał głeboko głeboko hełm ruski i 2 rurki od PZF , no dobrze to idziemy dalej , sygnał jak jasna cholera , szeroki na 2m długi na 4 , a to wszystko w zakopanym okopie , więcej mówić nie trzeba - od razu nam się zaświeciło , stanowisko ckmu było , zakopali z zawwartościa i jeszcze dorzucili z okolicy :) no to do dzieła , metra , półtora gdzieś , jest - patrzę no lawet od mg nie ma opcji laweta... kopie jakaś duża - no to pewnie od paczka , niee no za duża ... w koncu okazało się około 500kg złomu stalowego , ladne pieniądze za to na skupie były ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Stara grobla niemieckie pozycje ze stycznia 1945r. dwa dołki tuż przy niej, nagle sygnał, że ho ho no to wbijam saperkę i rozlega się taki głuchy dźwięk no myślę sobie to musi być to, wreszcie trafiłem mój pierwszy hełm i ryje dalej już rękami, co by nie uszkodzić w końcu czuje pod palcami ten obły kształt i rwę do góry, a tu taki kask wyskoczył:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
No to teraz się uśmiejecie, choć ktoś zapewne i płakał...

Kilka lat temu ciekawe pobojowisko, wchodzę na ścięty jakis czas wcześniej las sosnowy, sygnał duży pod pniem sosny.

Kopie, a tu miedzy korzeniami słoik. Odkrecam zakrętkę, w środku woreczek foliowy a w woreczku jakiś susz (jaki - sami się domyślcie;) Biedak ukrył swoje zioła w lesie, niefortunnie las zostal ścięty i słoik poleżał pare ładnych miesięcy nim go znalazłem. Jako że nie palę trafił z powrotem do ziemi, może ktos następny go znajdzie i sie ucieszy :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie