Jump to content

Karol_K

Forum members
 • Content Count

  199
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

1 Neutral
 1. Jak Chassepot to chyba raczej 1866, to bardziej wygląda jak Mauser 71/84
 2. Jaki tam start, to zdaje się jest Polski przedwojenny pistolet hukowy MUBIS albo coś pokrewnego.
 3. Do czego to będzie konkretnie to już się chyba nie dojdzie, może to być zarówno od XIX w. dubeltówki jak i kbksu z lat 50 XX wieku. Raczej sądząc po sposobie wykończenia stawiał bym na bardziej współczesne pochodzenie.
 4. Wow, jak masz do tego głowicę pionową to jest super sprawa na ogół na takich maszynach się całkiem sensownie pracuje, na pewno są lepsze niż te małe chińskie wiertarko-frezarki"
 5. O popatrz też ją widziałem na OLX i się nawet zastanawialem czy jeszcze jest:) Stół wyglądał na masakrycznie rozjechany ale może tylko na foto tak wyglądał. Generalnie jeśli za te pieniądze co facet w ogłoszeniu pisał to było warto nawet jeśli stół zajechany.
 6. A można by było prosić zdjęcia całości tak z ciekawości
 7. Bo ten uchwyt do roweru to jest przedwojenny, ale sprzed wojny w Syrii :P
 8. Taka ciekawostka, ćwiczebne lotnisko polowe krajów nato (można rozpoznać makiete" B-52). W terenie wygląda to jak wycięte krzyże w darni. Miejsce znajduje się nieopodal Solca Kujawskiego.
 9. Z listopada 2011 , idziemy sobie po lasku,w okolicach Wrocławia , już dosyć ładnie przetrzepanym , nagle okopy no to cyk idziemy idziemy , sygnał głeboko głeboko hełm ruski i 2 rurki od PZF , no dobrze to idziemy dalej , sygnał jak jasna cholera , szeroki na 2m długi na 4 , a to wszystko w zakopanym okopie , więcej mówić nie trzeba - od razu nam się zaświeciło , stanowisko ckmu było , zakopali z zawwartościa i jeszcze dorzucili z okolicy :) no to do dzieła , metra , półtora gdzieś , jest - patrzę no lawet od mg nie ma opcji laweta... kopie jakaś duża - no to pewnie od paczka , niee no za duża ... w koncu okazało się około 500kg złomu stalowego , ladne pieniądze za to na skupie były ;)
×
×
 • Create New...

Important Information