karpik Napisano 22 Listopad 2025 Napisano 22 Listopad 2025 3 godziny temu, bodziu000000 napisał: Dokładnie to samo pisałem 2 dni temu. Nie ufa się zdrajcy i kłamcy oraz nie negocjuje z terrorystą. Dwie proste, stare jak świat zasady.
karpik Napisano 22 Listopad 2025 Napisano 22 Listopad 2025 Ukraińcy twierdzą, że go zbili. VID_20251122_170926_928.mp4
MarekA Napisano 22 Listopad 2025 Napisano 22 Listopad 2025 10 minut temu, karpik napisał: Ukraińcy twierdzą, że go zbili. VID_20251122_170926_928.mp4 To podobno w obwodzie rostowskim - jak oni nim tam dolecieli?
karpik Napisano 22 Listopad 2025 Napisano 22 Listopad 2025 2 godziny temu, MarekA napisał: To podobno w obwodzie rostowskim - jak oni nim tam dolecieli? To FP-1. Chwalą się zasięgiem 1600km.
karpik Napisano 22 Listopad 2025 Napisano 22 Listopad 2025 I to republikanin: "Ten tak zwany „plan pokojowy” ma realne problemy i jestem głęboko sceptyczny co do jego skuteczności. Ukraina nie powinna być zmuszana do oddania swoich ziem jednemu z najbardziej rażących zbrodniarzy wojennych na świecie, Władimirowi Putinowi. Wielkość i rozmieszczenie ukraińskich sił zbrojnych to suwerenny wybór rządu i narodu. A żadne zapewnienia składane Putinowi nie powinny nagradzać jego złowrogiego zachowania ani podważać bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych ani sojuszników. W szczególności wszelkie sugestie, że możemy dążyć do kontroli zbrojeń z seryjnym kłamcą i mordercą takim jak Putin, należy traktować z dużym sceptycyzmem."
Cronos Napisano 22 Listopad 2025 Napisano 22 Listopad 2025 Teraz pół świata pertraktuje pokój w Ukrainie z ...Trumpem, jakby był stroną tej wojny, bo to w sumie wygląda jakby to była wojna Ukrainy i USA?... Takiego absurdu chyba w historii nie było, myślę że to pokazuje jak bardzo z tym psycholem obchodzą się jak z małpą z brzytwą.
Czlowieksniegu Napisano 22 Listopad 2025 Autor Napisano 22 Listopad 2025 44 minuty temu, Cronos napisał: to była wojna Ukrainy i USA W sumie... skoro nie udało się Rosji przechwycić surowców ziem rzadkich, to teraz łomem i napalmem próbuje DTrump*. * mam coraz mniejszą pewność, czy można USA z nim identyfikować, więc wolę po nazwisku
Jedburgh_Ops Napisano 22 Listopad 2025 Napisano 22 Listopad 2025 Niezidentyfikowane drony zostały w piątek zauważone nad bazą lotniczą Volkel w Holandii. Jak podaje BBC, w odpowiedzi na incydent wojsko podjęło próbę zestrzelenia dronów, jednak nie okazała się ona skuteczna. Kwestia czasu, kiedy to się wydarzy w PL. Jak nie na przełomie roku to na powitanie F-35A.
Jedburgh_Ops Napisano 22 Listopad 2025 Napisano 22 Listopad 2025 (edytowane) Rosyjski Suchoj z europejskich części. „Superstopy dostarczają Niemcy” Prestiżowy brytyjski think tank Royal United Services Institute (RUSI) opublikował szczegółową analizę łańcuchów dostaw rosyjskich myśliwców Su-30, Su-34, Su-35 i Su-57. Brytyjski ośrodek ustalił, że w łańcuchach dostaw Suchoja uczestniczy około 1300 firm i podmiotów. Lokalizacje najważniejszych z nich zostały przedstawione na mapach w szczegółowym raporcie. I tak sobie można gadać, ile kto lubi, że jest jakieś embargo na części wojskowe i materiały strategiczne dla dziczy. PS Widzę, że ten ciekawy raport pdf-owy nie ładuje się ze skryptu forum, ale błyskawicznie ładuje się z zasadniczego artykułu, gdzie też jest podlinkowany. Edytowane 22 Listopad 2025 przez Jedburgh_Ops
Jedburgh_Ops Napisano 22 Listopad 2025 Napisano 22 Listopad 2025 (edytowane) 2 godziny temu, bodziu000000 napisał: Profesora Andrew Michtę, który pod względem wiedzy o ruskiej dziczy jest jak kopia Zbigniewa Brzezińskiego, oczywiście bałwaneria białego domu i pentagonu do tych negocjacji nie zaprosi. Dla tego pomarańczowego chama, prostaka, bydlęcia, które do dziennikarki pokrzykuje „Cicho świnko!” Michta byłby śmiertelnie niebezpieczny, tak samo jak dla tego idioty pod nazwą Steve Виткофф, który już udowodnił, że nie rozumie, co się do niego mówi. Edytowane 22 Listopad 2025 przez Jedburgh_Ops
karpik Napisano 23 Listopad 2025 Napisano 23 Listopad 2025 "Dzień dobry zaczyna się od ataku i pożaru na Elektrowni Cieplnej w Szaturze w obwodzie moskiewskim Odpowiednie wideo publikują świadkowie. Elektrownia Cieplna im. W. I. Lenina w Szaturze — elektrownia cieplna (GRES) o mocy 1500 MW. Jedna z najstarszych elektrowni w Rosji. Założona w 1920 roku w ramach realizacji planu GOELRO. Elektrownia uczestniczy w dostarczaniu energii elektrycznej i ciepła dla obwodu moskiewskiego." VID_20251123_065003_508.mp4 VID_20251123_065007_592.mp4
karpik Napisano 23 Listopad 2025 Napisano 23 Listopad 2025 Czytając ten "plan pokojowy" jestem w stanie uwierzyć, że Trump nie dodał do tych punktów nawet pół akapitu. Po co zresztą, jeżeli ruscy uwzględnili go imiennie w podziale pieniędzy. 28-punktowy plan pokoju między Rosją i Ukrainą. Nocne zwroty akcji w USA https://share.google/frfpngc059RrSTkIB
Cypis Napisano 23 Listopad 2025 Napisano 23 Listopad 2025 3 godziny temu, karpik napisał: "Dzień dobry zaczyna się od ataku i pożaru na Elektrowni Cieplnej w Szaturze w obwodzie moskiewskim Odpowiednie wideo publikują świadkowie. Elektrownia Cieplna im. W. I. Lenina w Szaturze — elektrownia cieplna (GRES) o mocy 1500 MW. Jedna z najstarszych elektrowni w Rosji. Założona w 1920 roku w ramach realizacji planu GOELRO. Elektrownia uczestniczy w dostarczaniu energii elektrycznej i ciepła dla obwodu moskiewskiego." VID_20251123_065003_508.mp4 VID_20251123_065007_592.mp4 kolejny atak na tą elektrownię IMG_8229.MP4 IMG_8228.MP4
Cypis Napisano 23 Listopad 2025 Napisano 23 Listopad 2025 17 godzin temu, karpik napisał: Ukraińcy twierdzą, że go zbili. VID_20251122_170926_928.mp4 prawdopodobnie to nie Mi-8 a Mi-28HM
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się