Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
12 godzin temu, Cronos napisał:

Piszesz o ogólnej statystyce posiadaczy paszportów UA? Bo choćby na tirach pracuje dużo kierowców z UA i regularnie jeździli na Białoruś. I wiem o tym z pierwszej ręki i też to że wśród szarych Białorusinów, Ukraińcy są przyjaźnie przyjmowani. Bo jeżeli uważasz że 20% przekraczających przejście to ruska agentura to Panie miej nas w swojej opiece ;) A poza tym skąd masz takie informacje? Z oficjalnych danych służb granicznych? Mają rubrykę: Wycieczkowicz z paszportem UA ?:)

Piszę ogólnie o ilości osób z paszportami UA wyjeżdżających do BY. I nie są to tylko kierowcy tirów, ale w większości zwykli ludzie. Nigdzie też nie napisałem, że wszyscy to jacyś agenci. Hadą ram bo mają raką potdzebę. A skąd wiem to już moja sprawa. Nie muszę się przed nikim z tego tłumaczyć.

Napisano
15 minut temu, bodziu000000 napisał:

Krasnov działa

 

 

Jeśli to prawda (bo jak myślę są to jak na razie niepotwierdzone informacje) to roSSija ma dalszy plan podboju Ukrainy chcąc redukować im armię i zabraniać niektórych rodzajów uzbrojenia. Jak Ukraina się zgodzi na te warunki to po roku będzie w rękach roSSiji. Podobno tam są też gwarancje ale znając pomarańczowego to palcem nie kiwnie po ponownym napadzie na sąsiada.

Napisano

Co jakiś czas się pojawiają absurdalne wymagania pokojowe dla Ukrainy, później po burzy znikają, później cisza i znów absurdalne wymagania pokojowe dla Ukrainy... 

Napisano
6 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

 

Zapytałbym czy typ jest głupi czy bezczelny, ale w wypadku trapistów jedno drugiego nie wyklucza, a wręcz jest nagminne (wymagane?)

Napisano
18 minut temu, bjar_1 napisał:

Pewnie zdobyczne.

Jeżeli zdobyte na ruskich to też niemała sensacja. Oni też ich teoretycznie mieć nie powinni. 

Druga sprawa, że już prawdziwości tych filmów, też nie można być pewnym.

Napisano
11 godzin temu, Cronos napisał:

Co jakiś czas się pojawiają absurdalne wymagania pokojowe dla Ukrainy, później po burzy znikają, później cisza i znów absurdalne wymagania pokojowe dla Ukrainy... 

 

Napisano
11 godzin temu, karpik napisał:

Zapytałbym czy typ jest

Też....

Ale należy docenić szczerość i przyznanie otwartym tekstem, że "America first"- co mocno stoi w poprzek "udowadnianiu", że NATO istnieje, działa i w razie W, tfu tfu, USA zaangażuje się w konflikt.


PS Prędzej może się okazać, że jeśli DTrump wywoła kilka kolejnych wojenek, to pozostali członkowie NATO zostaną "poproszeni" o udział i zaangażowanie militarne.

Napisano

bjar- pokonaj obrzydzenie i sprawdź "tłumaczenia" broniące Rosjan.

Rosyjskie pociski były skierowane na pobliskie cele wojskowe, a to ukraińska OPL zmieniła ich cel/zestrzeliła je na budynki mieszkalne.

Finalnie to Ukraińcy zamordowali swoich pobratymców...

Napisano

Clickbait żeby nawiązać do tragicznego pożaru z 1971?  https://slaskie.eska.pl/pozar-w-czechowicach-dziedzicach-ogromny-slup-dymu-nad-miastem-sa-pierwsze-informacje-aa-zAZd-7Z7p-UMCR.html Nie trzeba klikać: " Jak wyjaśniają strażacy, którzy pracowali na miejscu, ogień nie objął samej rafinerii. Zdarzenie miało miejsce na terenie jednej z firm, która prowadzi swoją działalność na obszarze dawnego kompleksu rafineryjnego. Zapaliły się puste, plastikowe zbiorniki, które były przygotowywane do czyszczenia, tzw. mausery." 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie