karpik Napisano 9 godzin temu Napisano 9 godzin temu (edytowane) 30 minut temu, MarekA napisał: Dane pocisku rozmijają się z tym co widzę w necie. Tam podają wagę całego na 225kg i głowicę 45kg. Wtedy ma to sens i można śmiało walić z małych latadeł. 45kg wystarczy, żeby paliwa w raszce brakowało całą zimę. Edytowane 9 godzin temu przez karpik
karpik Napisano 8 godzin temu Napisano 8 godzin temu Ruski instruktor. Co którzy mieli do czynienia z bronią dawno gryzą czarnoziem. VID_20260623_134624_775.mp4
pawel_breslau Napisano 5 godzin temu Napisano 5 godzin temu W środę, 24 czerwca, w Berlinie odbędzie się spotkanie liderów grupy E5: Włoch, Polski, Wielkiej Brytanii, Francji i Niemiec. Rozmowy będą poświęcone poszukiwaniu rozwiązań dla trwającego konfliktu rosyjsko-ukraińskiego oraz zbliżającemu się szczytowi NATO w Ankarze. https://wiadomosci.onet.pl/swiat/donald-tusk-naciskal-e5-wraca-do-lask-bedzie-spotkanie-liderow-w-berlinie/shc99wk
pawel_breslau Napisano 5 godzin temu Napisano 5 godzin temu "Przesyłki z orderami trafiły do Warszawy. Daliśmy upust zrozumiałym emocjom, ale teraz wszyscy muszą się uspokoić" — ocenił były prezydent Ukrainy Petro Poroszenko. https://wiadomosci.onet.pl/swiat/spor-z-polska-petro-poroszenko-przedstawil-pieciopunktowy-plan/bhc4ybx
pawel_breslau Napisano 5 godzin temu Napisano 5 godzin temu Ciekaw jestem co Ukraina zrobi jak jej cierpliwość się skończy Podczas posiedzenia Rady Bezpieczeństwa stały przedstawiciel Ukrainy Andrij Melnyk ostrzegł, że jeśli organizacja nie zareaguje na rosyjską agresję, Kijów może zmienić swoje podejście. Dyplomata podkreślił gotowość do rozmów pokojowych, ale zaznaczył, że cierpliwość Ukrainy "nie jest nieograniczona". https://wiadomosci.onet.pl/swiat/mozemy-zmodyfikowac-podejscie-ukraina-traci-cierpliwosc-do-onz/tvj8srg
soldierprzemo Napisano 5 godzin temu Napisano 5 godzin temu Kiedy trzech odważnych ministrów zadało pytanie do całego rządu odnośnie powodów poprzedzających Wołyń https://youtube.com/shorts/NdnDJEQ0Bw0?is=rKWBEULNLbk1SV9P
karpik Napisano 5 godzin temu Napisano 5 godzin temu Wersja rosyjska ROG, z angielskiego BDSM- Border Defending Social Movement VID_20260623_171320_454.mp4
MarekA Napisano 4 godziny temu Napisano 4 godziny temu 4 godziny temu, bodziu000000 napisał: I jak tu wierzyć alfonsowi Spoko, wszyscy wiedzą że sukces SAFE jest wyłączną zasługą prezydenta. Wetując ustawę zmusił rząd do podjęcia jedynych właściwych decyzji. Dlatego cała chwała za sukces SAFE należy się prezydentowi
bodziu000000 Napisano 4 godziny temu Napisano 4 godziny temu Podziękujmy alfonsowi za grę na szkodę Polski
bodziu000000 Napisano 3 godziny temu Napisano 3 godziny temu Aż strach pomyśleć jaką cenę muszą płacić
Czlowieksniegu Napisano 2 godziny temu Autor Napisano 2 godziny temu 58 minut temu, bodziu000000 napisał: Bycie pisdzielską kuwetą zobowiązuje I to już level master- DTrump zapowiedział, że w ramach zmian podejścia USA do NATO, między innymi amerykańskie MRTT są planowe do "wycięcia". Pomijam wczorajszą (?) wypowiedź, powtarzaną kolejny raz, że wobec braku pomocy odnośnie agresji na Iran, USA także może kiedyś nie udzielić pomocy.
M81 Napisano 1 godzinę temu Napisano 1 godzinę temu Widzę, że obrodziło fanami zakupu MRTT Tymczasem kiedyś
MarekA Napisano 1 godzinę temu Napisano 1 godzinę temu 2 godziny temu, bodziu000000 napisał: Nawrocki jeszcze nie przyznał mu OOB? To skandal niebywały!!!
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się