Skocz do zawartości

Sprzątanie 😉


bodziu000000

Rekomendowane odpowiedzi

Oborowa sobie przypomniała że jest coś takiego jak praworządność, jak sobie przypomnę jej zakaz publikowania wyroków TK to mi wszystkie noże w kuchni na podłogę lecą.

 

Edytowane przez fala
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, fala napisał:

 mi wszystkie noże w kuchni na podłogę lecą.

Cie popatrz, a ja moich od premiery kabaretu K&W (a przynajmniej najnowszego sezonu) ostrzyć nie musiałem - kroją wszystko jak leci.

Żona sobie chwali.

Edytowane przez Erih
Odnośnik do komentarza
10 hours ago, Czlowieksniegu napisał:

Ja ani jestem w stanie, ani mi się chce, tłumaczyć proste rzeczy, że kłamstwem jest podawanie, ile i kiedy zarobił Lis, gdy dotyczy to wystawionych rachunków/faktur z działalności...
Zwłaszcza, gdy od lat wiadomo, że w firmie L. pracowało przy realizacji programu, bodajże, 23 osoby, a z samej informacji wynika, że jest to kwota brutto...

 

Napisać że Lis zarobił a faktycznie  firma Lisa wystawiła rachunki to celowe kłamstwo z mojej strony ?

To może jeszcze podyskutujmy o tym czy był to dochód czy przychód, przed czy po opodatkowaniu i że nie uwzględniłem kosztów ZUS.

Kłamstwo ? Wrzuć Pan w google i sprawdź pierwsze 10 wyników - wszędzie kłamią.

Odnośnik do komentarza
4 hours ago, M81 napisał:

GCn5BC9WcAAFkYh.jpg

Czego to PiS nie miał już dokonać: sfałszować wybory, wyprowadzić na z UE, mordować opozycję, wyprowadzić WOT i czołgi na ulicę - zamach stanu jednym słowem zrobić. Tak nakręcano histerię przed wyborami.

Teraz partyzantka ?

Edytowane przez Janko Muzykant
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Erih napisał:

Cie popatrz, a ja moich od premiery kabaretu K&W (a przynajmniej najnowszego sezonu) ostrzyć nie musiałem - kroją wszystko jak leci.

Żona sobie chwali.

Czekam na środę i finał tego kabaretu. Jedyne moim zdaniem rozsądne wyjście , przy próbie wejścia aktorów na scenę odstawienie ich to hotelu w którym mają opłacony dwuletni pobyt.

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, fala napisał:

Kradli jednak wszyscy....

 

ale on dostawał kasę za bycie wiceprezydentem ds. bezpieczeństwa , sam to przecie ostatnio mówił milicjantowi pod schodami do nieba

Edytowane przez Cypis
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Janko Muzykant napisał:

 

Napisać że Lis zarobił a faktycznie  firma Lisa wystawiła rachunki to celowe kłamstwo z mojej strony ?

 

Pan Lis a firma pana Lisa to są byty odrębne. Firma pana Lisa nie składa się wyłącznie z niego, a z jeszcze kilkunastu osób, którym należy wypłacić wynagrodzenie, którym należy zapewnić sprzęt do pracy i tak dalej. Więc proszę nie manipulować - zarobek pana Lisa z całej tej kwoty stanowił niewielki procent.

I w tym tkwi kłamstwo.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Erih napisał:

Pan Lis a firma pana Lisa to są byty odrębne. Firma pana Lisa nie składa się wyłącznie z niego, a z jeszcze kilkunastu osób, którym należy wypłacić wynagrodzenie, którym należy zapewnić sprzęt do pracy i tak dalej. Więc proszę nie manipulować - zarobek pana Lisa z całej tej kwoty stanowił niewielki procent.

I w tym tkwi kłamstwo.

Ty i kilku innych to jesteście jakąś odmianą masochistów. Od jak długiego czasu próbujecie lepszemu sortowi wytłumaczyć że czarne to czarne , a białe to białe ? A toto dalej swoje jak nakręcone, z tego naprawdę nic nie będzie.

Edytowane przez fala
Odnośnik do komentarza
56 minutes ago, Erih napisał:

Pan Lis a firma pana Lisa to są byty odrębne. Firma pana Lisa nie składa się wyłącznie z niego, a z jeszcze kilkunastu osób, którym należy wypłacić wynagrodzenie, którym należy zapewnić sprzęt do pracy i tak dalej. Więc proszę nie manipulować - zarobek pana Lisa z całej tej kwoty stanowił niewielki procent.

I w tym tkwi kłamstwo.

Mój błąd, wkleiłem pierwszy wynik z googla. Jednak nie ja umieściłem tak sformułowane informacje w sieci.

Przepraszam za zamieszanie, Lis jako Tomasz Lis na "czysto" zarobił tylko ok. 4 mln na pracy dla TVP.

 

Taka ciekawostka:

nikomu jakoś nie przeszkadzało, a tym bardziej nie ośmielił się nazwać tego kłamstwem gdy wymieniano tu ile to kasy od różnych podmiotów dostał Rydzyk.  Nie zakon, nie fundacja, nie muzeum itp. tylko Rydzyk.  To jest dopiero hipokryzja ze strony pana moderatora.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Janko Muzykant napisał:

Mój błąd, wkleiłem pierwszy wynik z googla. Jednak nie ja umieściłem tak sformułowane informacje w sieci.

Przepraszam za zamieszanie, Lis jako Tomasz Lis na "czysto" zarobił tylko ok. 4 mln na pracy dla TVP.

 

Taka ciekawostka:

nikomu jakoś nie przeszkadzało, a tym bardziej nie ośmielił się nazwać tego kłamstwem gdy wymieniano tu ile to kasy od różnych podmiotów dostał Rydzyk.  Nie zakon, nie fundacja, nie muzeum itp. tylko Rydzyk.  To jest dopiero hipokryzja ze strony pana moderatora.

A  z jakiej racji ten szarlatan dostał jakiekolwiek pieniądze? Kim on jest aby jego prywatne interesy dotować z podatków? 

  • Super 1
  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, fala napisał:

A  z jakiej racji ten szarlatan dostał jakiekolwiek pieniądze? Kim on jest aby jego prywatne interesy dotować z podatków? 

Nie o tym pisałem. To nie dla niego kasa ani nie jego prywatne interesy. No ale jak ktoś uwierzył w Maybacha to nie mam więcej pytań.

 

Odnośnik do komentarza
16 minutes ago, Jedburgh_Ops napisał:

Bardzo dużo jest jeszcze do sprzątania, ponieważ to bydło jest nienażarte i przepojone bezczelnością.

Brat Daniela Obajtka chciał wykupić mieszkanie za bezcen. Stanowcza reakcja minister klimatu

Sporo tego "bydła" sie juz obkupiło zgodnie z prawem:

Pierwsze mieszkania LP zaczęły sprzedawać w 1997 r. Z puli ponad 50,7 tys. do końca 2008 roku sprzedano już ponad 34,7 tys. mieszkań

https://www.rp.pl/nieruchomosci/art15271721-lasy-panstwowe-pozbywaja-sie-mieszkan

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Janko Muzykant napisał:

Nie o tym pisałem. To nie dla niego kasa ani nie jego prywatne interesy. No ale jak ktoś uwierzył w Maybacha to nie mam więcej pytań.

 

To jakie są te jego nieprywatne interesy? Dotowanie jakichkolwiek interesów tego złodzieja i malwersanta to przestępstwo.

Edytowane przez fala
Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, fala napisał:

To jakie są te jego nieprywatne interesy? Dotowanie jakichkolwiek interesów tego złodzieja i malwersanta to przestępstwo.

Mocne słowa. A mnie się czepiano że zacytowałem opinię o chowaniu się od 1000 dni za immunitetem pewnego senatora czy fakcie finansowania z "dobrowolnych" wpłat  pacjentów czekających za leczenia wycieczek doktorów na łączną kwotę ponad 800 000 zł.

Jestem ciekaw jaki prywatny majątek ma Rydzyk ? Ma  chociaż Maybacha ?

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie