Skocz do zawartości

Sprzątanie 😉


bodziu000000

Rekomendowane odpowiedzi

Je...

Zapewne takie ujęcie, gdy osobę robiącą zdjęcie przegania z drogi...
Co nie zmienia faktu, że kolejny człowiek renesansu- niby "zwykły" leśnik, a będzie pilnował stawiania farmy wiatrowej :-)


PS Ciekawe, czy i dlaczego ma to związek z porządkami w LP, które się powoli rozkręcają...

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, karpik napisał:

"W świetle prawa jestem osobą niewinną, nieskazaną i jestem posłem na Sejm RP. To jest mój status faktyczny i jest on podważany"

No to od czego go dupa ulaskawił, niewinny, nieskazany . To ten glejt to była licencja na zabijanie?

Czarno to widzę, obym tylko czołgów na ulicy nie zobaczył.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Janko Muzykant napisał:

Prezydium Senatu czyli koledzy pana Grodzkiego z PO nie zgodzili się na uchylenie immunitetu.

Szukasz durnia, który załatwi Mu los Gawłowskiego? (8 lat sprawy bez wyroku , 1,5 roku w areszcie wydobywczym po autorezygnacji z immunitetu i marna pociecha ,że wszystko wygrywa , łącznie ze zwrotem porcelany) 

Ja wiem , że Ty i Twoi mocodawcy preferują zasadę " obrzuć gównem, to coś się przylepi" ale w państwie prawa dopóki ci nie udowodnią ,że jesteś winny pozostajesz osobą niewinną . Dlatego ja mogę mówić z pełną odpowiedzialnością o np. przestępcy Kamińskim czy Wąsiku , a Ty , z łaski swojej powinieneś zatrzasnąć otwór gębowy by nie łamać prawa mówiąc o Grodzkim . Jak Go skarzą - hulaj dusza , a teraz tylko przypominasz zachowaniem szympansa ( one, podobno, uwielbiają obrzucać kałem)

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie