Skocz do zawartości

Sprzątanie 😉


bodziu000000

Rekomendowane odpowiedzi

Ta pozbawiona jakiegokolwiek honoru serwilistyczna pisowska menda, ten rozkazodawca i dowódca damskich bokserów milicji piss, tych pałkarzy i gazowników kobiet na demonstracjach prędzej będzie miał bliskie spotkanie IV stopnia z Kodeksem Karnym, niż z tą zawyżoną samemu sobie emeryturą, którą sobie załatwił w ostatnich dniach. I tak samo dotąd bezkarny braciszek tej mendy z gangu wyłudzicieli VAT teraz spotka się z KK.

19-letnia Aleksandra będzie kaleką do końca życia po interwencji milicji tej pisowskiej mendy na zwyczajnej pokojowej demonstracji kobiet. Damscy bokserzy szymczyka złamali jej rękę w trzech miejscach.

Edytowane przez Jedburgh_Ops
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Spirit of Warsaw napisał:

Panie Moderatorze. Proszę o interwencję, jeszcze proszę..     

 

Szanowny Kolego, skoro "jeszcze prosisz" ( groźba?) , to może poproś jeszcze o zmianę nazwy działu tego forum, bo 

Miejscem, któremu nazwa Hyde Park zawdzięcza swoje potoczne znaczenie – jako forum dla swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa (pod warunkiem nieobrażania monarchy) – jest Speakers’ Corner, położony w pobliżu Marble Arch. Jest to tradycyjne miejsce przemówień i debat (przemawiali tam m.in. Karol Marks i Włodzimierz Lenin), odbywających się zwłaszcza w niedzielne poranki. 

Chyba, że uważasz , że "pod warunkiem nieobrażania monarchy " odnosi się do Miłościwie Nam Już Niepanującego J.A.K , zawsze dla niektórych Krula polski.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, bodziu000000 napisał:

 

 

Może najpierw sprawdź, co wklejasz? Dobrej jakości węgiel w Bziu jest, ale warunki geologiczne okazały się, po dotarciu do złoża, trudniejsze niż się spodziewano, czyniąc wydobycie mało opłacalnym. I koszt budowy nie wyniósł 3 mld, bo taki miał być całkowity, ale trzykrotnie mniej.

Jeśli reszta informacji w tym wątku jest równie rzetelna, to gratuluję. 😀

Edytowane przez Grzesio
Odnośnik do komentarza

fala

Ale doceń, że:

"Poprzednicy pozostawili nam fatalne rozeznanie geologiczne. Nie ma złoża, nie ma węgla."- Tomasz Cudny, prezes JSW został w 2021 r. Z ciekawości- a ci poprzednicy, to kto? Dla kolegi pytam...

Budowa kosztowała 2 mld zł....

 

PS

- W przyszłym roku spółka znów zamierza skorzystać z publicznych subwencji – poinformował w październiku prezes PGG Tomasz Rogala- To, w jakiej finalnej kwocie ona zostanie zrealizowana, będzie zależało od wielu czynników, które zmieniają się w czasie – dodał prezes PGG. Ile będą potrzebować? Tego na razie nie wiadomo, ale wstępne spekulacje mówią o kwotach liczonych w miliardach złotych.

- Mówi się o tym, że zabraknie tej struktury przychodowej w wysokości ponad 5 mld zł, niektórzy nawet mówią o 7 mld zł – powiedział na antenie archidiecezjalnego katowickiego Radia eM Dominik Kolorz, szef śląsko-dąbrowskiej Solidarności.

 

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, bodziu000000 napisał:

Nie mogłem się oprzeć, tyle ciekawych informacji się pojawia 😁 

Dziś jest analiza prawna, za co szymczyk odpowie karnie poza sprawą granatnika. Odpowie za okłamanie służby zdrowia w kwestii tego, co naprawdę stało się w jego gabinecie; za sparaliżowanie i de facto zamknięcie tylko dla niego szpitala MSWiA; za odwoływanie karetek jadących do szpitala MSWiA itp. Jeśli w dniu popisu szymczyka ktoś zmarł albo pogorszył się jego stan zdrowia w związku z tym, że karetce odmówiono wjazdu do szpitala MSWiA to szymczyk za to odpowie.

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, bodziu000000 napisał:

Nie mogłem się oprzeć, tyle ciekawych informacji się pojawia 😁 

szymczyk dziś odchodzi i właśnie u milicjantów trwa impra z tej okazji. Liczba flaszek i granatników na miejscu nieznana.

Cholerka, mieszkam teraz w zasięgu granatników KGP. Właśnie miałem wychodzić z psem, a moje drugowojenne hełmy są za słabe na takie nowoczesne granatniki... :classic_wacko:

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.12.2023 o 14:30, bodziu000000 napisał:

Nie mogłem się oprzeć, tyle ciekawych informacji się pojawia 😁 

Będzie lepsze sprzątanie, ponieważ zamienił stryjek siekierkę na kijek - zanieczyszczeń zamiast ubywać do sprzątania to przybywa.

Gen. Szymczyka zastąpi na stanowisku jego zastępca Paweł Dobrodziej, który w latach 2017-2021 był szefem Komendy Stołecznej Policji. Jest znany przede wszystkim jako dowódca komendy w czasie największych strajków kobiet. Pod jego nadzorem pracowały jednostki policji, które często w brutalny sposób tłumiły protesty. Osobiście nadzorował prowadzone przez policję działania przeciwko protestującym pod siedzibą TVP 18 listopada 2020 roku. Wówczas jeden z członków Centralnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji "BOA" używał pałki teleskopowej wobec przypadkowych osób - przekazała "Gazeta Wyborcza", która określiła go "miłośnikiem karate, samurajskich mieczy i dyscypliny". Możliwe, że następca Szymczyka nie będzie pełnił swoich obowiązków długo, nowy minister spraw wewnętrznych niemal na pewno powoła bowiem na to stanowisko inną osobę.

Dobrze, że dziennikarze znają personalia, stanowisko służbowe i miejsce pracy tego śmiecia z BOA, który na Placu Powstańców Warszawy dostał jakiegoś szału i lał kobiety pałką teleskopową po głowach. Już dziennikarze dopilnują (a szczególnie Radosław Gruca), żeby śmieć trafił na wysypisko, ponieważ już wcześniej miał dyscyplinarki za brutalność zachowań, ale był pod ochroną piss.

Edytowane przez Jedburgh_Ops
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, bjar_1 napisał:

"Polska jest krajem bezpiecznym, a Policja cieszy się zaufaniem obywateli" — napisał gen. insp. Jarosław Szymczyk w specjalnej odezwie do obecnych i byłych funkcjonariuszy tej formacji.

Kolejny pisowski stand-uper wyzuty z jakiegokolwiek wstydu, jak glapa. Jak nic zatrudnią go do ochrony NBP i razem z glapą będą robili performence.

Edytowane przez Jedburgh_Ops
Odnośnik do komentarza
5 hours ago, Jedburgh_Ops napisał:

Dziś jest analiza prawna, za co szymczyk odpowie karnie poza sprawą granatnika. Odpowie za okłamanie służby zdrowia w kwestii tego, co naprawdę stało się w jego gabinecie; za sparaliżowanie i de facto zamknięcie tylko dla niego szpitala MSWiA; za odwoływanie karetek jadących do szpitala MSWiA itp. Jeśli w dniu popisu szymczyka ktoś zmarł albo pogorszył się jego stan zdrowia w związku z tym, że karetce odmówiono wjazdu do szpitala MSWiA to szymczyk za to odpowie.

Ja bardzo pseprasam, podejzenia Panów są bezpodstawne. Ta pani psysła w tym kozuchu i w nim wychodzi.

Sorka Jedburdh_Ops ale obawiam się, że nic się nie stanie. Obym się myliła, bardzo chcę się mylić. Zadekują go gdzieś, mają macki.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

 

1200px-Logo_ABW.svg.png

Być może ciut ciekawsza - w ramach sprzątania - jest informacja, czy panna wąsik już ma kupiony bilet na Dominikanę?

Jak twierdzą świadkowie, panna wąsik rozpłakał się na sali sądowej, gdy usłyszał, że ma do odsiadki 3 lata za swoje poprzednie przestępstwa, z których bezprawnie i chwilowo wybawił go niejaki duda. Rozpłakał się, bo panna wąsik wiedział, co go czeka we więźniu pod prysznicem. Teraz - w ramach sprzątania - panna wąsik będzie tzw. recydywasiem, a tu już licznik bije na drugiej taryfie. Ten śmieć do uprzątnięcia - skoro to wątek o sprzątaniu - za te wszystkie podłości, które wyrządził normalnym ludziom, ma tylko jedno wyjście, czyli gugiel i sprawdzanie, które państewka świata nie mają umowy ekstradycyjnej z Polską.

Edytowane przez Jedburgh_Ops
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, MonikaNJ napisał:

Ja bardzo pseprasam, podejzenia Panów są bezpodstawne. Ta pani psysła w tym kozuchu i w nim wychodzi.

Sorka Jedburdh_Ops ale obawiam się, że nic się nie stanie. Obym się myliła, bardzo chcę się mylić. Zadekują go gdzieś, mają macki.

Siedzę na Twojej Sadybie, wypatruję dziś latających piguł z granatników nawalonych milicjantów, ale jakoś optymizm mnie nie opuszcza, że takie łachudry wspominane w tym wątku jednak spotkają się z Kodeksem Karnym.

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, Jedburgh_Ops napisał:

Siedzę na Twojej Sadybie, wypatruję dziś latających piguł z granatników nawalonych milicjantów, ale jakoś optymizm mnie nie opuszcza, że takie życzę łachudry wspominane w tym wątku jednak spotkają się z Kodeksem Karnym.

Życzę Ci innych atrakcji na niebie, może kometa jakaś. A co do KK to cóż: oby !!!!

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, MonikaNJ napisał:

Życzę Ci innych atrakcji na niebie...

A były!!! Jesienią. RAF-owskie Chinooki lotem koszącym śmignęły nad Parkiem Dygata, Best Mallem i Jeziorkiem Czerniakowskim tak, że moja żona i 99 proc. Sadyby chciało zrobić „Padnij!”. Ja się tylko śmiałem, więc atrakcji tu nie brakuje (chyba w związku z wojną na Ukrainie).

:classic_smile:

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie