Skocz do zawartości

Wojna na Wschodzie vol. 1/12


Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, M81 napisał:

Na szczęście nic nie wskazuje na to, że amimami ucierpiała w czasie ataku.
Ciekawe czy wie, że stała się ofiarą Ch-101😂

Ok z tym że sama sytuacja nie byłaby niczym dziwnym. Na portalach modelingowych ogłasza się i to od dawna multum modelek i kandydatek na modelki z Ukrainy. A nasi fotografowie (i kandydaci na fotografów) cenią je sobie za solidność, zaangażowanie... no i za to że na ogół są lepiej przygotowane do pracy niż Polki.

Więc prawdopodobieństwo że którejś z nich stanie się krzywda w czasie obecnej wojny jest niestety dosyć spore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2024 o 19:13, karpik napisał:

Zasadniczy jest taki, że w ten sposób mają go pod kontrolą. Jest tam na legalu i w cieniu wiele instytucji i służb, które hamują zapędy orbana i jego kremlowskich agentów. Zrobienie mu przysługi w postaci wyautowania stworzy w centrum Europy gniazdo żmij.

Karpik, sorry, ale prosiłem o sensowny przykład. Dla mnie to powinni go odizolować, na ziemi i w powietrzu. Gniazdo żmij??? Jak się go odseparuje od reszty UE oraz jego współplemieńców to może zrobią z nim porządek. Podobnie jest teraz w Nadniestrzu. Co z tego, że mają tam komuchy władzę jak nie mogą nigdzie wyjechać, nigdzie wylecieć a granice są zamknięte. Myślę, że tam już nie jest tak różowo jak się w roSSji przedstawia. Powiem tak, krótko i dosadnie-ch..j im w dupę jak słuchają takiego jaśka i sami są sobie winni, jak my ostatnie 8 lat. Także myślę, że takie odizolowanie ich dałoby im do myślenia i podjęcia konkretnych kroków w stosunku do swoich rządzących. Ale to trzeba mieć jaja aby postawić twarde "albo za UE albo za srutinem" a widzę, że chyba nikt takich jaj w UE nie posiada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie