Skocz do zawartości

Wojna na Wschodzie vol. 1/12


Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, M81 napisał:

Zawsze wiedziałem, że Francois Fillon to lepenowiec😂

Nord_Stream_ceremony.jpeg.jpg

Pomijam dziś fakt, że zachód uwierzył w dobrego Wowke i jak to mogło się skończyć dla Europy wschodniej, gdyby morderca lepiej przygotował się do ataku na Ukrainę.

Dziś widzę na francuskich placach flagi Ukrainy, a nie cieszących się sojuszników putina i piss, machających flagami rosji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, karpik napisał:

Pomijam dziś fakt, że zachód uwierzył w dobrego Wowke i jak to mogło się skończyć dla Europy wschodniej, gdyby morderca lepiej przygotował się do ataku na Ukrainę.

Dziś widzę na francuskich placach flagi Ukrainy, a nie cieszących się sojuszników putina i piss, machających flagami rosji.

A ja widzę coś takiego😁

167525658318866731.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, M81 napisał:

A ja widzę coś takiego😁

167525658318866731.png

No to się zgadzamy, tylko ja jestem prosty człowiek i mój robotniczy łeb roi, że gdyby putinistka wygrała we Francji, to takich zdjęć byłoby więcej, a nie mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, MarekA napisał:

Kto jest największym mężem stanu na świecie?

 

Wszyscy się jarają i wrzeszczą wokoło jaki to zły Orban, jak jedność Uni rozpierdziela, ale jak dla mnie to powinien w tym momencie wraz z całymi tymi Węgrami zostać wypierdzielony na zbity pysk i z Unii i z NATO. Czy ktoś będzie miał takie wielkie cohones i zapoda temat na forum Unii? Widać, że on tylko czekał aż będzie przewodził Unii. A teraz to już rozwinął skrzydła na całego. Nie obraziłbym się jakby go odizolowali od reszty Europy, tak gospodarczo jak i politycznie wraz z zamknięciem granic lądowych i powietrznych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, pawel_breslau napisał:

Wszyscy się jarają i wrzeszczą wokoło jaki to zły Orban, jak jedność Uni rozpierdziela, ale jak dla mnie to powinien w tym momencie wraz z całymi tymi Węgrami zostać wypierdzielony na zbity pysk i z Unii i z NATO. Czy ktoś będzie miał takie wielkie cohones i zapoda temat na forum Unii? Widać, że on tylko czekał aż będzie przewodził Unii. A teraz to już rozwinął skrzydła na całego. Nie obraziłbym się jakby go odizolowali od reszty Europy, tak gospodarczo jak i politycznie wraz z zamknięciem granic lądowych i powietrznych. 

Krótko - grubas robi wszystko, żeby go z unii wywalili i dlatego unia tego nie robi. Na tę chwilę, z wielu powodów, jest to lepsza opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, karpik napisał:

Dobre wieści dla Europy i samej putinistki le pen. Z sondażowych wyników wychodzi, że Francuzi zmobilizowali się przeciw prorosyjskim populistom. Le pen za to nadal będzie mogła ciągnąć na lewo kasę z kremla na propagandę, ku zwycięstwu 🤣

nic tylko się cieszyć...

A nowe zmobilizowane cały czas napływają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

 Nam się nikt podobno w tradycję ma nie wtrącać.

 

"Spalenie królewskich powozów w pałacu d'Eu podczas rewolucji francuskiej w 1848 roku"

istockphoto-1155671760-612x612.jpg

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie