Skocz do zawartości

Wojna na Wschodzie vol. 1/12


Rekomendowane odpowiedzi

Rozporządzenie MSZ ws. wydawania wiz dla imigrantów było urzędniczą pomyłką. Odpowiedzialny rząd na takie sytuacje reaguje, w związku z czym zostało ono wycofane - mówił w piątek [ 07.07.2023 ] w Sejmie wiceszef MSZ Piotr Wawrzyk. w Sejmie wiceszef MSZ Piotr Wawrzyk.

 

 

PS I niech zna swoje miejsce w hierarchii dziobania Łukaszenko... może się, przy okazji, czegoś nauczy...

F5VDjihXEAAm9XW.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Rozporządzenie MSZ ws. wydawania wiz dla imigrantów było urzędniczą pomyłką. Odpowiedzialny rząd na takie sytuacje reaguje, w związku z czym zostało ono wycofane - mówił w piątek [ 07.07.2023 ] w Sejmie wiceszef MSZ Piotr Wawrzyk. w Sejmie wiceszef MSZ Piotr Wawrzyk.

 

 

PS I niech zna swoje miejsce w hierarchii dziobania Łukaszenko... może się, przy okazji, czegoś nauczy...

F5VDjihXEAAm9XW.jpg

Czego się czepiasz PiZdu i pinokia 😜 , przecież jest napisane (zwykła) urzędnicza pomyłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cypis...

Jak widzisz, nie czepiam się, a przywołuję fakty...

Dwa- jednym z elementów wojny hybrydowej prowadzonej przez Kreml i Mińsk, jest fala nielegalnych migrantów. Zastanawiam się, czy np pracownicy Wawrzyka, pomijam "przyspieszenie kolejki" samych inżynierów, lekarzy, itp sprowadzali...

Pomyśl, że jeśli już CBA* się za sprawę wzięło, tudzież, że np w Indiach nerwowe "porządki" w naszej ambasadzie są robione, to jaka jest skala procederu i na jak wysokim szczeblu** wszystko zostało przygotowane i uruchomione...



* pomijam walki frakcyjne w "koalicji"... :-)

** przecież sam Wawrzyk ze współpracownikami tego nie wymyślił i nie wprowadził w życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2023 o 17:10, Jedburgh_Ops napisał:

Dla pełnej jasności:

● 15 listopada 2022 – dwie rakiety (zestrzeliwana i zestrzeliwująca) spadają w Przewodowie → „Nic się nie stało”, 11 godzin milczenia partii PiS, pierwsze informacje o zdarzeniu z USA, nie z Polski. Zastosowana przez PiS najlepsza PRLowska szkoła po wybuchu rotundy PKO w Warszawie w 1979 roku.

● 16 grudnia 2022 – trzy ruskie cruise'y odpalone na Polskę → Milczenie PiS, kłamstwa PiS, oficjalnie nikt niczego nie wie przez pół roku, typowe PiSowskie „Nic się nie stało, bum, bum, Polacy nic się nie stało!”

● 12 maja 2023 – dwa białoruskie balony wleciały nad Polskę → PiSowskie „Polacy spox, nic się nie stało”

● 1 sierpnia 2023 – wlot białoruskich Mi-8 i Mi-24 nad Polskę → PiSowskie dementi idące w zaparte, do absurdu i urzygu, nikt niczego nie wie, dopiero cywilni sygnaliści pokazali gościnne występy (biało)ruskich śmigłowców nad III RP. Typowe PiSowskie „Nie widziałem, nie słyszałem, nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem”.

__________________________________________

Dla zainteresowanych łącznie historią, politologią i polityką warto będzie obserwować, jak z tym wydarzeniem poradzi sobie Rumunia? Teraz się okaże, czy w Rumunii rządzi Rumunia, czy Ambasada Stanów Zjednoczonych, czy amerykańskie media, które powiedzą coś o sprawie szybciej i więcej, jak miało to miejsce w przypadku polskiego Przewodowa, „bo Pentagon pozwolił”…

Dokładnie szkoła partii PiS:

W Rumunii znaleziono fragmenty rozbitego rosyjskiego drona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie