Skocz do zawartości

Wojna na Wschodzie vol. 1/12


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, M81 napisał:

 

Problemem jest złe prawo a nie ludzie je egzekwujący. Człowiek myślący, który przeczyta prawo użyciu broni; prawa i obowiązki wartownika, wie, że na czas wyjścia na posterunek, idziesz pod rączkę z prokuratorem. Kadra wojskowa nigdy tego nie ukrywała. Zdziwieni są tylko internetowi znafcy wojskowości. 

Po użyciu broni ZAWSZE jest prokurator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macron zapowiedział , że Francja przekaże Ukrainie samoloty Mirage 2000-5 i wyszkoli pilotów . Dodatkowo Francja podejmie się wyszkolenia 4500 żołnierzy dla jednej brygady 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, MarekA napisał:

Chwilami mam wrażenie że niektórzy byli by zadowoleni dopiero gdyby powieszono na płocie granicznym głowy zastrzelonych imigrantów ...

Dopiero jeden żołnierz zginął a taka histeria.

Tak jak Ochojska mówiła,  że co prawda dzieci i kobiety w ciąży rzucały kamieniami ale tych kamieni wcale nie było tak dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydarzenia ostatnich miesięcy na granicy można rozpatrywać pod kątem psychologicznym, organizacyjnym, prawnym i wreszcie polityczno-ideologicznym. Sprowadzanie wszystkiego do paragrafów to niestety znaczne uproszczenie. Mam nadzieję, że wnioski dadzą paru ludziom do myślenia a ofiar więcej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarekA napisał:

Chwilami mam wrażenie że niektórzy byli by zadowoleni dopiero gdyby powieszono na płocie granicznym głowy zastrzelonych imigrantów ...

A nie? Reszta zwierząt by może miała przebłysk w mózgu, że można dostać kulkę i dała by spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarekA napisał:

Chwilami mam wrażenie że niektórzy byli by zadowoleni dopiero gdyby powieszono na płocie granicznym głowy zastrzelonych imigrantów ...

Kwestia czy to migranci czy osoby sterowane i zadaniowane z moskwy
choć pewnie wychodzi na jedno .
Komu zależy na zadymie granicznej widać nawet na forum.
Można przyjąć że dodali własne matrioszki w tłumie .
Być może z bronią dla większego efektu .
Więc  na płocie chętnie ujrzę jaja zleceniodawców
i wykonawców .
Jak każdy wierzący w Boga i ludzką sprawiedliwość .Amen
Bym zapomniał ambasady i przejścia graniczne zamknąć .
Po co komu gniazda os w Wawie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze drobnostka- czerwona nota Interpolu dla wszystkich związanych z tą zbrodnią
biełych i czerwonych russów .Łącznie z szefem/i i decydentem/i .
To by im nieco utrudnić wyjazd na wakacje w przyszłości .
A czy panienki zareagują agresją jak zwykle mam w poważaniu . Zdrowia -choć nie dla wszystkich :)))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie