Kazik.S Napisano 29 Czerwiec 2023 Napisano 29 Czerwiec 2023 43 minuty temu, bjar_1 napisał: Ależ oczywiście, że to jest straszenie na użytek wewnętrzny. Taką armię mamy, tak zmodernizowaną i tak nowoczesną, a boimy się 8000 najemników? wysyp cyników.
karpik Napisano 29 Czerwiec 2023 Napisano 29 Czerwiec 2023 15 minut temu, Kazik.S napisał: wysyp cyników. Przykład. Jak przyjmujesz wszystko co zreburgeruje jaruś jako pewnik, bez udziału górnych partii ciała. Nie są to sprawy tajne, ilu jest wagnerowców, jaki sprzęt mają( jeżeli jeszcze go mają), jak jest sytuacja "polityczna" tych "zdrajców" i w jakiej dupie jest łukaszenka teraz, a w jakiej by był, gdyby coś wyszło z jego kraju na kraj NATO. Twój bożek jest, był i będzie największym cynikiem, jakiego polska polityka widziała i nie zrobił w życiu nic, co nie dawało/miało dawać, jego zdaniem, korzyści politycznej dla niego i partii.
bjar_1 Napisano 29 Czerwiec 2023 Napisano 29 Czerwiec 2023 Kazik, no litości. Ty na serio wierzysz w kaczyńskie bajki, że tutaj nas nagle 8000 wagnerowców najedzie?
Kazik.S Napisano 29 Czerwiec 2023 Napisano 29 Czerwiec 2023 (edytowane) Godzinę temu, bjar_1 napisał: Kazik, no litości. Ty na serio wierzysz w kaczyńskie bajki, że tutaj nas nagle 8000 wagnerowców najedzie? Tylko naiwny laik nie bierze tego pod rozwagę. Jest kilku takich w życiu publicznym. Edytowane 29 Czerwiec 2023 przez Kazik.S 3
Kazik.S Napisano 29 Czerwiec 2023 Napisano 29 Czerwiec 2023 Godzinę temu, karpik napisał: Twój bożek jest, był i będzie największym cynikiem, jakiego polska polityka widziała i nie zrobił w życiu nic, co nie dawało/miało dawać, jego zdaniem, korzyści politycznej dla niego i partii. Nie zgadzam się z tobą. Tusk to nie moja bajka. Co do reszty tylko "totalny demokrata" nie rozważa zagrożenia ze wschodu. Osobiście gdybym był u Wagnera spieprzał bym z bronią przez zieloną granicę na Litwę lub do Polski. 1
karpik Napisano 29 Czerwiec 2023 Napisano 29 Czerwiec 2023 (edytowane) 13 minut temu, Kazik.S napisał: Nie zgadzam się z tobą. Tusk to nie moja bajka. Co do reszty tylko "totalny demokrata" nie rozważa zagrożenia ze wschodu. Osobiście gdybym był u Wagnera spieprzał bym z bronią przez zieloną granicę na Litwę lub do Polski. Jedyne, na tę chwilę zagrożenia dla Polski ze wschodu są dwa: - mniej prawdopodobne- wojna atomówek - możliwe- duża frekwencja wyznawców piss w wyborach Edytowane 29 Czerwiec 2023 przez karpik 1
karpik Napisano 29 Czerwiec 2023 Napisano 29 Czerwiec 2023 Нещадно, влучно та вибухово працюють прикордонники на Бахмутському напрямку Як результат – бійці знищили ворожий склад боєприпасів, 3 окупантів вбили, ще 4 – поранили. VID_20230629_142504_103.mp4
karpik Napisano 29 Czerwiec 2023 Napisano 29 Czerwiec 2023 Hitler był zdolniejszy. VID_20230629_143307_471.mp4
bjar_1 Napisano 29 Czerwiec 2023 Napisano 29 Czerwiec 2023 Teraz, Kazik.S napisał: Jest kilku takich w życiu publicznym. Nawet bym powiedział, że laików to jest tam z 98%.
karpik Napisano 29 Czerwiec 2023 Napisano 29 Czerwiec 2023 Спецпризначенці Центру спецоперацій «А» СБУ за тиждень уразили 50 одиниць російської техніки Зокрема, список ворожих втрат доповнили: 5 танків 3 САУ «Гвоздика» 2 зенітно-ракетні комплекси 2 гаубиці Д-30 станція радіоелектронної боротьби 16 броньовиків 23 транспортні засоби 6 вогневих позицій і понад пів сотні ворогів Крім того, разом з артилеристами Збройних Сил України додатково уражено 25 одиниць техніки, 5 складів з боєприпасами, 15 фортифікаційних споруд, 4 вогневі позиції та ще 200 окупантів. VID_20230629_165025_243-1.mp4
Cypis Napisano 29 Czerwiec 2023 Napisano 29 Czerwiec 2023 5 godzin temu, bjar_1 napisał: Ależ oczywiście, że to jest straszenie na użytek wewnętrzny. Taką armię mamy, tak zmodernizowaną i tak nowoczesną, a boimy się 8000 najemników? No jeżeli Jarek bał się kilku tysięcy nieuzbrojonych kobiet i kazał przed nimi odciąć całą dzielnicę , i użyto przeciwko nim gazu i pałek . To co się dziwić , że konus boi się 8000 uzbrojonych wagnerowców . Jeszcze chcieliby go zgwałcić , a on z 4-5 to byłby zadowolony , ale 8000 nie da rady (chyba). 1 3 4 1
Tailor Napisano 29 Czerwiec 2023 Napisano 29 Czerwiec 2023 11 minut temu, Cypis napisał: No jeżeli Jarek bał się kilku tysięcy nieuzbrojonych kobiet i kazał przed nimi odciąć całą dzielnicę , i użyto przeciwko nim gazu i pałek . To co się dziwić , że konus boi się 8000 uzbrojonych wagnerowców . Jeszcze chcieliby go zgwałcić , a on z 4-5 to byłby zadowolony , ale 8000 nie da rady (chyba).
Rekomendowane odpowiedzi