Kazik.S Napisano 1 Czerwiec 2023 Napisano 1 Czerwiec 2023 4 godziny temu, Czlowieksniegu napisał: No to jak było- kiedy się Błaszczak i Morawiecki dowiedzieli, zakładając, że w dokumentnej bańce "pracują", nie śledząc ogólnopolskich serwisów informacyjnych? A jeśli się nie dowiedzieli, to kto po prawie pół roku za to osobiście odpowiedział? Zwłaszcza, że po raz n-ty jest zarzucone kłamstwo gen. Piotrowskiemu i uznanie podległych mu służb za niewydolne. "Rzeczpospolita" przedstawiła wierutne kłamstwo. Myślę, że to może być przykład tej rosyjskiej propagandy. Przykład wierutnej bzdury, kłamstwa. Coś potwornego - powiedział premier Mateusz Morawiecki w czasie konferencji prasowej w Mołdawii. Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-cos-potwornego-morawiecki-odpowiada-w-sprawie-rosyjskiej-rak,nId,6815114#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
Czlowieksniegu Napisano 1 Czerwiec 2023 Napisano 1 Czerwiec 2023 Kazik.S Widać musicie uzgodnić jakiś przekaz dnia, a później starać się go, za bardzo, nie zmieniać... Wg Tailora: "Krok po kroku opisane..." PS A skoro "- Ja zdecydowanie jeszcze raz podkreślam, że o niczym nie wiedziałem w grudniu. Ja o sprawie dowiedziałem się w kwietniu. "Rzeczpospolita" przedstawiła wierutne kłamstwo. Myślę, że to może być przykład tej rosyjskiej propagandy. Przykład wierutnej bzdury, kłamstwa. Coś potwornego - powiedział premier Mateusz Morawiecki w czasie konferencji prasowej w Mołdawii." To dlaczego Błaszczak nie tylko nadal jest ministrem, ale jeszcze "nie siedzi" lub nie ma prokuratora nad sobą? Pomijając, że przyszła obrona obu będzie polegać na tłumaczeniu, że gdy mówili "Ja o sprawie dowiedziałem się w kwietniu", to mieli na myśli odnalezienie resztek rakiety a nie sam fakt jej wylądowania... Ale i zazdroszczę- od drugiej połowy grudnia media i krajowe, i zagraniczne, trąbiły o rakiecie niedaleko Bydgoszczy, a te dwa o niczym nie widziały-nie słyszały-nie wiedziały... No to na bruk z dyscyplinarką, a przed prokuratorem, służby Kancelarii i MON....
pawel_breslau Napisano 1 Czerwiec 2023 Napisano 1 Czerwiec 2023 Yeti napisałeś: To dlaczego Błaszczak nie tylko nadal jest ministrem, ale jeszcze "nie siedzi" lub nie ma prokuratora nad sobą? O którym prokuratorze piszesz? Tym jednym jedynym? Przecia wiadomo, że nic by z tego nie wyszło Ale i zazdroszczę- od drugiej połowy grudnia media i krajowe, i zagraniczne, trąbiły o rakiecie niedaleko Bydgoszczy, a te dwa o niczym nie widziały-nie słyszały-nie wiedziały... Zaraz zapewne byłyby tłumaczenia, że tv nie mają a jak mają to tylko TVPis oglądają a tam nic nie wspominali o tym Miałem się już nie wypowiadać na ten temat ale jakoś nie mogłem się powstrzymać. Już milknę
Czlowieksniegu Napisano 1 Czerwiec 2023 Napisano 1 Czerwiec 2023 Spirit... Coś uzgodnili? Dla kolegi pytam....
Tailor Napisano 1 Czerwiec 2023 Napisano 1 Czerwiec 2023 44 minuty temu, Czlowieksniegu napisał: Kazik.S Widać musicie uzgodnić jakiś przekaz dnia, a później starać się go, za bardzo, nie zmieniać... Wg Tailora: "Krok po kroku opisane..." PS A skoro "- Ja zdecydowanie jeszcze raz podkreślam, że o niczym nie wiedziałem w grudniu. Ja o sprawie dowiedziałem się w kwietniu. "Rzeczpospolita" przedstawiła wierutne kłamstwo. Myślę, że to może być przykład tej rosyjskiej propagandy. Przykład wierutnej bzdury, kłamstwa. Coś potwornego - powiedział premier Mateusz Morawiecki w czasie konferencji prasowej w Mołdawii." To dlaczego Błaszczak nie tylko nadal jest ministrem, ale jeszcze "nie siedzi" lub nie ma prokuratora nad sobą? Pomijając, że przyszła obrona obu będzie polegać na tłumaczeniu, że gdy mówili "Ja o sprawie dowiedziałem się w kwietniu", to mieli na myśli odnalezienie resztek rakiety a nie sam fakt jej wylądowania... Ale i zazdroszczę- od drugiej połowy grudnia media i krajowe, i zagraniczne, trąbiły o rakiecie niedaleko Bydgoszczy, a te dwa o niczym nie widziały-nie słyszały-nie wiedziały... No to na bruk z dyscyplinarką, a przed prokuratorem, służby Kancelarii i MON.... Posłużę się autocytatem: Krok po kroku opisane... Kiedy nastąpiła identyfikacja wzrokowa naruszyciela?
Tailor Napisano 1 Czerwiec 2023 Napisano 1 Czerwiec 2023 46 minut temu, Czlowieksniegu napisał: Kazik.S Widać musicie uzgodnić jakiś przekaz dnia, a później starać się go, za bardzo, nie zmieniać... Wg Tailora: "Krok po kroku opisane..." PS A skoro "- Ja zdecydowanie jeszcze raz podkreślam, że o niczym nie wiedziałem w grudniu. Ja o sprawie dowiedziałem się w kwietniu. "Rzeczpospolita" przedstawiła wierutne kłamstwo. Myślę, że to może być przykład tej rosyjskiej propagandy. Przykład wierutnej bzdury, kłamstwa. Coś potwornego - powiedział premier Mateusz Morawiecki w czasie konferencji prasowej w Mołdawii." To dlaczego Błaszczak nie tylko nadal jest ministrem, ale jeszcze "nie siedzi" lub nie ma prokuratora nad sobą? Pomijając, że przyszła obrona obu będzie polegać na tłumaczeniu, że gdy mówili "Ja o sprawie dowiedziałem się w kwietniu", to mieli na myśli odnalezienie resztek rakiety a nie sam fakt jej wylądowania... Ale i zazdroszczę- od drugiej połowy grudnia media i krajowe, i zagraniczne, trąbiły o rakiecie niedaleko Bydgoszczy, a te dwa o niczym nie widziały-nie słyszały-nie wiedziały... No to na bruk z dyscyplinarką, a przed prokuratorem, służby Kancelarii i MON.... A szkoda. Zamieściłeś chyba cytat, z którego wynikało że użycie uzbrojenia wobec naruszyciela nie było możliwe.
Czlowieksniegu Napisano 1 Czerwiec 2023 Napisano 1 Czerwiec 2023 Ooooooooo... widzę Tailor, że z problemami, ale się przelogowałeś :-) "A szkoda. Zamieściłeś chyba cytat, z którego wynikało że użycie uzbrojenia wobec naruszyciela nie było możliwe." ???
Tailor Napisano 1 Czerwiec 2023 Napisano 1 Czerwiec 2023 20 minut temu, Czlowieksniegu napisał: Ooooooooo... widzę Tailor, że z problemami, ale się przelogowałeś :-) Ciekawe czy w tej opowieści są elfy.
Czlowieksniegu Napisano 1 Czerwiec 2023 Napisano 1 Czerwiec 2023 Talior "Ciekawe czy w tej opowieści są elfy." A wiesz- doskonale by pasowały do opowieści z mchu i paproci*, którymi nas Morawiecki, Błaszczak i akolici raczą... * eufemizm, bo spokojnie można napisać kłamstwa, do których nas Morawiecki już przyzwyczaił...
Tailor Napisano 1 Czerwiec 2023 Napisano 1 Czerwiec 2023 Doceniam, że od kina akcji doszedłeś do bajek.
pawel_breslau Napisano 1 Czerwiec 2023 Napisano 1 Czerwiec 2023 Ponoć raszyści nie dali wtargnąć rosjanom do rosji
Cypis Napisano 1 Czerwiec 2023 Napisano 1 Czerwiec 2023 (edytowane) 9 godzin temu, Czlowieksniegu napisał: "Zbudowaliśmy wielowarstwowy system obrony przeciwlotniczej. Mamy Pioruny, zestawy Pilica, Małą Narew i Patrioty. Dzięki staraniom rządu PiS nasze niebo jest bezpieczne" Ciekawe, czy i kiedy powstanie zborna partyjna wersja, kto-co-kiedy-jak przekazał, tudzież dowiemy się, ile miesięcy trzeba czekać na decyzje personalne... Czlowieksniegu , widzę , że bardzo się starasz aby by jednym z pierwszych podejrzanych , wezwanych do stawienia się przed PiS-dowską komisją ds. ruskich wpływów Edytowane 1 Czerwiec 2023 przez Cypis 2
karpik Napisano 2 Czerwiec 2023 Autor Napisano 2 Czerwiec 2023 Что там в Мордоре? В белгородской области снова происходят очень странные дела: боевые действия на юге, попытки эвакуации, взрывы в белгороде. Демилитаризация и денацификация БНР идет по плану. Разгорается ссора кадыровцев с вагнеровцами: Сначала пригожин раскритиковал подразделение «ахмат». Потом несколько соратников кадырова синхронно выпустили видео с угрозами. Теперь уже выступил сооснователь «вагнера» дмитрий уткин и напомнил, как воевал против чеченцев. На россию надвигается первая война между кувалдой и тик-током. путину сообщают о массовом желании россиян пойти в армию. Наверняка, это ему сообщают те же люди, что обещали взять Киев за две недели. Таможня отчиталась о падении сборов в бюджет. По сравнению с тем же периодом прошлого года, таможенные доходы в россии схлопнулись на 25%. Граница на замке! Резко увеличился спрос на страховки от терроризма. С 2022 года количество обращений по страхованию от терроризма выросло в 3–5 раз. Самая необходимая страховка, когда живешь в террористическом государстве. Начали заменять уехавших из рф айтишников китайцами. По заявлению российских компаний, «уровень образования и доступности специалистов в Китае уже сильно опередил россию». Ну вот, все переживали, что китайцы освоят дальний восток, а они сразу взялись за русское айти. фсб обвинила Apple в сотрудничестве с разведкой США. За этим, очевидно, последует запрет айфонов. В госдуме предложили обязать таксистов выслеживать дроны в небе. Но ведь логично – не за дорогой же им следить!
Rekomendowane odpowiedzi