Czlowieksniegu Napisano 2 Czerwiec 2023 Napisano 2 Czerwiec 2023 Cypis "Czlowieksniegu , widzę , że bardzo się ...." Nie sądzę- mnie po prostu bawi do łez, jak się wyznawcy czy po prostu osoby o nienachalnej inteligencji motają i zmieniają zdanie wraz ze zmianą oficjalnej wersji. Tudzież fascynuje mnie ich ekwilibrystyka słowna czy umysłowa, gdy próbują zaznaczyć czy przywołać partyjną wersję, stając na głowach aby nie odpowiedzieć na dość proste pytania...
karpik Napisano 2 Czerwiec 2023 Autor Napisano 2 Czerwiec 2023 23 minuty temu, Czlowieksniegu napisał: :-) Mumin zawetował swój podpis Parodia westernu. Niech ta komisja powstanie. Można zaorać ten ugor, ich własnym rodełkiem. Btw. Nasz największy przyjaciel- tfu orban, którego wczoraj bronił Pinokio, właśnie wezwał Ukrainę do zawieszenia broni
Czlowieksniegu Napisano 2 Czerwiec 2023 Napisano 2 Czerwiec 2023 Spirit.. "Stara agenturalna metoda odwracania uwagi od istoty sprawy. Ta fotografia była wykonana nie w Oslo lecz w Moskwie dn. 15 lutego 2022 r. Z. Rau tam pełnił funkcję jako przewodniczącego OBWE, Panie Moderatorze.." A czy ja jakoś błędne opisałem, coś przekłamałem, coś nieprawdziwego dodałem? Ot takie zdjęcie, jakich wiele.... Podpowiadam, korzystając ze zborności tematu, "paskowemu" w TVP... PS A przy okazji- przeczytałeś wypowiedź amerykańskiego rzecznika departamentu stanu, podsumowującą spotkanie Rau-sekretarz stanu?
karpik Napisano 2 Czerwiec 2023 Autor Napisano 2 Czerwiec 2023 Coś pięknego. Serce się śmieje. Myślałem, że te ataki "mieszane" na raszke to krótka akcja PR a tu codziennie Biełgorodzkie płonie a Legion działa. Miód na uszy jak dzicy płaczą, że się żyć nie da i jojczą na "terrorystów" którzy atakują ich kraj VID_20230602_135242_724.mp4
karpik Napisano 2 Czerwiec 2023 Autor Napisano 2 Czerwiec 2023 1 minutę temu, karpik napisał: Coś pięknego. Serce się śmieje. Myślałem, że te ataki "mieszane" na raszke to krótka akcja PR a tu codziennie Biełgorodzkie płonie a Legion działa. Miód na uszy jak dzicy płaczą, że się żyć nie da i jojczą na "terrorystów" którzy atakują ich kraj VID_20230602_135242_724.mp4 VID_20230602_140041_841.mp4
Czlowieksniegu Napisano 2 Czerwiec 2023 Napisano 2 Czerwiec 2023 Spirit... "- Zajebisty text" Jak chcesz, to mogę przywołać podobne, z początków ubiegłego roku... A co AA- musi przegapiłeś, że PAD'owi albo wytłumaczono, co będzie po upływie kadencji, albo zrozumiał, co podpisał... Procedura jest taka: - ogłaszamy, że ustawa jest najlepsza z możliwych - dodajemy, że przeciwnikami są.... tu pada cała gama inwektyw - podpisujemy ustawę - drukujemy ją w DUstaw - oddajemy ją, nie zatrzymując działania, do TK - podnosi się wrzawa, nie tylko w Polsce* - ogłaszamy nowelizację, tłumacząc, jak wielkim bublem prawnym jest ustawa - ustawa oczywista oczywistość "działa" * w tym np kraje UE czy nasz sojusznik (?) USA....
karpik Napisano 2 Czerwiec 2023 Autor Napisano 2 Czerwiec 2023 6 minut temu, Czlowieksniegu napisał: Spirit... "- Zajebisty text" Jak chcesz, to mogę przywołać podobne, z początków ubiegłego roku... A co AA- musi przegapiłeś, że PAD'owi albo wytłumaczono, co będzie po upływie kadencji, albo zrozumiał, co podpisał... Procedura jest taka: - ogłaszamy, że ustawa jest najlepsza z możliwych - dodajemy, że przeciwnikami są.... tu pada cała gama inwektyw - podpisujemy ustawę - drukujemy ją w DUstaw - oddajemy ją, nie zatrzymując działania, do TK - podnosi się wrzawa, nie tylko w Polsce* - ogłaszamy nowelizację, tłumacząc, jak wielkim bublem prawnym jest ustawa * w tym np kraje UE czy nasz sojusznik (?) USA.... Ty próbujesz dłubać łyżeczką w jedynej rzeczy jaka się pisdzielcom udała.- produkcja bezmyślnego, twardego betonu... Lepiej patrzyć na loty... VID_20230602_145124_893.mp4
Tailor Napisano 2 Czerwiec 2023 Napisano 2 Czerwiec 2023 3 godziny temu, karpik napisał: Btw. Nasz największy przyjaciel- tfu orban, którego wczoraj bronił Pinokio, właśnie wezwał Ukrainę do zawieszenia broni https://natemat.pl/101035,donald-tusk-chwali-viktora-orbana-mamy-wspolny-system-wartosci
Czlowieksniegu Napisano 2 Czerwiec 2023 Napisano 2 Czerwiec 2023 Tailor.... Wiem, wiem, przeoczyłeś, że to tekst z... 05 maja 2014. W sumie jakoś się nam Świat zmienił od tamtego czasu. A dwa- skoro Orban to jeden z niewielu sojuszników PiS, to w czym problem, że go DT chwalił?
bjar_1 Napisano 2 Czerwiec 2023 Napisano 2 Czerwiec 2023 Hahah, czytam teraz newsy z Polski i ze świata i nie mogę. Ale ten długopis jest komediantem to wymiękam.
Tailor Napisano 2 Czerwiec 2023 Napisano 2 Czerwiec 2023 39 minut temu, Czlowieksniegu napisał: Tailor.... Wiem, wiem, przeoczyłeś, że to tekst z... 05 maja 2014. W sumie jakoś się nam Świat zmienił od tamtego czasu. A dwa- skoro Orban to jeden z niewielu sojuszników PiS, to w czym problem, że go DT chwalił? A czy ja jakoś błędne opisałem, coś przekłamałem, coś nieprawdziwego dodałem?
Czlowieksniegu Napisano 2 Czerwiec 2023 Napisano 2 Czerwiec 2023 Tailor... Ale przecież napisałem, że: "skoro Orban to jeden z niewielu sojuszników PiS, to w czym problem, że go DT chwalił?"
Cypis Napisano 2 Czerwiec 2023 Napisano 2 Czerwiec 2023 2 godziny temu, karpik napisał: Coś pięknego. Serce się śmieje. Myślałem, że te ataki "mieszane" na raszke to krótka akcja PR a tu codziennie Biełgorodzkie płonie a Legion działa. Miód na uszy jak dzicy płaczą, że się żyć nie da i jojczą na "terrorystów" którzy atakują ich kraj VID_20230602_135242_724.mp4 Od dzisiaj Legion Wolnościowy ruscy zaczęli nazywać własowcy
Rekomendowane odpowiedzi