Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Cypis

"Czlowieksniegu , widzę , że bardzo się ...."

Nie sądzę- mnie po prostu bawi do łez, jak się wyznawcy czy po prostu osoby o nienachalnej inteligencji motają i zmieniają zdanie wraz ze zmianą oficjalnej wersji.
Tudzież fascynuje mnie ich ekwilibrystyka słowna czy umysłowa, gdy próbują zaznaczyć czy przywołać partyjną wersję, stając na głowach aby nie odpowiedzieć na dość proste pytania... 

Napisano
23 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

:-)

 

Fxm3Ej9WIAE2kKg.jpg

Mumin zawetował swój podpis😅 Parodia westernu.

Niech ta komisja powstanie. Można zaorać ten ugor, ich własnym rodełkiem.

Btw. Nasz największy przyjaciel- tfu orban, którego wczoraj bronił Pinokio, właśnie wezwał Ukrainę do zawieszenia broni 🤣

Napisano

Spirit..

"Stara agenturalna metoda odwracania uwagi od istoty sprawy. Ta fotografia była wykonana nie w Oslo lecz w Moskwie dn. 15 lutego 2022 r. Z. Rau tam pełnił funkcję jako przewodniczącego OBWE, Panie Moderatorze.."

A czy ja jakoś błędne opisałem, coś przekłamałem, coś nieprawdziwego dodałem?
Ot takie zdjęcie, jakich wiele....
Podpowiadam, korzystając ze zborności tematu, "paskowemu" w TVP...

 

 

PS A przy okazji- przeczytałeś wypowiedź amerykańskiego rzecznika departamentu stanu, podsumowującą spotkanie Rau-sekretarz stanu?

Napisano

Coś pięknego. Serce się śmieje. Myślałem, że te ataki "mieszane" na raszke to krótka akcja PR a tu codziennie Biełgorodzkie płonie a Legion działa. 

Miód na uszy jak dzicy płaczą, że się żyć nie da i jojczą na "terrorystów"  którzy atakują ich kraj🤣🤣🤣

Napisano

Spirit...

"- Zajebisty text"

Jak chcesz, to mogę przywołać podobne, z początków ubiegłego roku...

 

A co AA- musi przegapiłeś, że PAD'owi albo wytłumaczono, co będzie po upływie kadencji, albo zrozumiał, co podpisał...
Procedura jest taka:

- ogłaszamy, że ustawa jest najlepsza z możliwych

- dodajemy, że przeciwnikami są.... tu pada cała gama inwektyw

- podpisujemy ustawę

- drukujemy ją w DUstaw

- oddajemy ją, nie zatrzymując działania, do TK

- podnosi się wrzawa, nie tylko w Polsce*

- ogłaszamy nowelizację, tłumacząc, jak wielkim bublem prawnym jest ustawa

- ustawa oczywista oczywistość "działa"

 

* w tym np kraje UE czy nasz sojusznik (?) USA....

Napisano
6 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Spirit...

"- Zajebisty text"

Jak chcesz, to mogę przywołać podobne, z początków ubiegłego roku...

 

A co AA- musi przegapiłeś, że PAD'owi albo wytłumaczono, co będzie po upływie kadencji, albo zrozumiał, co podpisał...
Procedura jest taka:

- ogłaszamy, że ustawa jest najlepsza z możliwych

- dodajemy, że przeciwnikami są.... tu pada cała gama inwektyw

- podpisujemy ustawę

- drukujemy ją w DUstaw

- oddajemy ją, nie zatrzymując działania, do TK

- podnosi się wrzawa, nie tylko w Polsce*

- ogłaszamy nowelizację, tłumacząc, jak wielkim bublem prawnym jest ustawa

 

* w tym np kraje UE czy nasz sojusznik (?) USA....

Ty próbujesz dłubać łyżeczką w jedynej rzeczy jaka się pisdzielcom udała.- produkcja bezmyślnego, twardego betonu...

Lepiej patrzyć na loty...

Napisano

Tailor....

Wiem, wiem, przeoczyłeś, że to tekst z... 05 maja 2014.


W sumie jakoś się nam Świat zmienił od tamtego czasu.


A dwa- skoro Orban to jeden z niewielu sojuszników PiS, to w czym problem, że go DT chwalił?

 

Napisano
39 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Tailor....

Wiem, wiem, przeoczyłeś, że to tekst z... 05 maja 2014.


W sumie jakoś się nam Świat zmienił od tamtego czasu.


A dwa- skoro Orban to jeden z niewielu sojuszników PiS, to w czym problem, że go DT chwalił?

 

A czy ja jakoś błędne opisałem, coś przekłamałem, coś nieprawdziwego dodałem?

Napisano
2 godziny temu, karpik napisał:

Coś pięknego. Serce się śmieje. Myślałem, że te ataki "mieszane" na raszke to krótka akcja PR a tu codziennie Biełgorodzkie płonie a Legion działa. 

Miód na uszy jak dzicy płaczą, że się żyć nie da i jojczą na "terrorystów"  którzy atakują ich kraj🤣🤣🤣

Od dzisiaj Legion Wolnościowy ruscy zaczęli nazywać własowcy

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie