Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
42 minuty temu, bjar_1 napisał:

Już widzę ten kwik polskojęzycznych onuc w internetach.

Kuźwa, no mieć takie coś w CV 🤣

(...)

2022- spawacz mig- stocznia 

2023- zbrojny napad na federację rosyjską 

(...)

Edytowane przez karpik
Napisano

bjar- jak widzisz z cytatów TV"P" naród ma wierzyć, że w Warszawie, same prorosyjskie człowieki spacerują...
Co pokazuje, że udało się opozycji zebrać -dziesiąt tysięcy czy więcej rusofili, a to już jak najbardziej słabe w przypadku wojny na Ukrainie, a i pod Ustawę może podlegać...

 

Napisano
11 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

bjar- jak widzisz z cytatów TV"P" naród ma wierzyć, że w Warszawie, same prorosyjskie człowieki spacerują...
Co pokazuje, że udało się opozycji zebrać -dziesiąt tysięcy czy więcej rusofili, a to już jak najbardziej słabe w przypadku wojny na Ukrainie, a i pod Ustawę może podlegać...

 

W temacie wątku napiszę tylko, że z pośród znajomych, przeciwni pomocy Ukrainie militarnie- tam i humanitarnie- tu, są tylko ludzie popierający piss i konfederacje.

Napisano (edytowane)
30 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Karpik... ja bym się nie chwalił... bez względu, o których znajomych wspominasz :-(

Taki problem ze znajomymi, że ich się często nie wybiera.

 

Напрямок - Кремінна.
155 мм гармата FH-70
Взаємодія 100 обр ТрО і 62 див 45 оабр.
Знищена ціль - БМД- 4М

Edytowane przez karpik
Napisano

❗️Повідомляється, що зараз під контролем РДК і Легіону знаходяться 4 населені пункти рф

Кремль не контролює ці території. Йдуть бої за Муром, Нехотівку, Зібрівку, Архангільське, Нову Таволжанку, Щебекине, Ржевку, Нежгольськ та Вознесенівку.

Також з останніх «новин»:

🔹Губернатор Бєлгородської обл. нічого не відповів РДК.
🔹Натомість Пригожин заявив, що готовий надіслати своїх людей, щоб забрати полонених.
 

IMG_20230604_154504_774.jpg

Napisano
2 minuty temu, Tailor napisał:

A ja przypominam, że entuzjazm do pomagania mocno opadł. I dotyczy to ogółu społeczeństwa

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-sondaz-jakiej-pomocy-polacy-chca-dla-ukrainy,nId,6769101#crp_state=1

Czym innym jest naturalne "zmęczenie" i zmniejszenie entuzjazmu z jaką pomagano na początku, a czym innym "oni mają lepiej niż my" czy narodowe "niech wypierdalają z tego kraju"

  • Tak trzymać 1
Napisano
11 minut temu, bodziu000000 napisał:

 

 

Cyryl wprost, publicznie namawia do zabijania Ukraińców, a orban, dla swoich prywatnych celów namawia do zniesienia z niego sankcji. Chrześcijańskie odznaczenie pasuje tu doskonale. 

Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

Ech, są rusofile...

 

Fxxxel7X0AIgyG7.jpg

FxxkrVmX0AIJjbu.jpg

Ja się pytam gdzie jest policja ? Czy nie ma w tym kraju sił policyjnych zdolnych do spisania i postawienia przed komisją ds. wpływów rosyjskich tych wszystkich proputinowców 😉

Edytowane przez Cypis
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie