bjar_1 Napisano 4 Czerwiec 2023 Napisano 4 Czerwiec 2023 Już widzę ten kwik polskojęzycznych onuc w internetach.
karpik Napisano 4 Czerwiec 2023 Autor Napisano 4 Czerwiec 2023 (edytowane) 42 minuty temu, bjar_1 napisał: Już widzę ten kwik polskojęzycznych onuc w internetach. Kuźwa, no mieć takie coś w CV (...) 2022- spawacz mig- stocznia 2023- zbrojny napad na federację rosyjską (...) VID_20230604_135440_006.mp4 Edytowane 4 Czerwiec 2023 przez karpik
Czlowieksniegu Napisano 4 Czerwiec 2023 Napisano 4 Czerwiec 2023 Nie, że mam jakieś "ale" wobec Kół gospodyń wiejskich...
bjar_1 Napisano 4 Czerwiec 2023 Napisano 4 Czerwiec 2023 Weno dajesz nowy wątek, pośmiejemy się wspólnie. Nie kasztań tutaj TVPis.
Czlowieksniegu Napisano 4 Czerwiec 2023 Napisano 4 Czerwiec 2023 bjar- jak widzisz z cytatów TV"P" naród ma wierzyć, że w Warszawie, same prorosyjskie człowieki spacerują... Co pokazuje, że udało się opozycji zebrać -dziesiąt tysięcy czy więcej rusofili, a to już jak najbardziej słabe w przypadku wojny na Ukrainie, a i pod Ustawę może podlegać...
karpik Napisano 4 Czerwiec 2023 Autor Napisano 4 Czerwiec 2023 11 minut temu, Czlowieksniegu napisał: bjar- jak widzisz z cytatów TV"P" naród ma wierzyć, że w Warszawie, same prorosyjskie człowieki spacerują... Co pokazuje, że udało się opozycji zebrać -dziesiąt tysięcy czy więcej rusofili, a to już jak najbardziej słabe w przypadku wojny na Ukrainie, a i pod Ustawę może podlegać... W temacie wątku napiszę tylko, że z pośród znajomych, przeciwni pomocy Ukrainie militarnie- tam i humanitarnie- tu, są tylko ludzie popierający piss i konfederacje.
Czlowieksniegu Napisano 4 Czerwiec 2023 Napisano 4 Czerwiec 2023 Karpik... ja bym się nie chwalił... bez względu, o których znajomych wspominasz :-(
karpik Napisano 4 Czerwiec 2023 Autor Napisano 4 Czerwiec 2023 (edytowane) 30 minut temu, Czlowieksniegu napisał: Karpik... ja bym się nie chwalił... bez względu, o których znajomych wspominasz :-( Taki problem ze znajomymi, że ich się często nie wybiera. Напрямок - Кремінна. 155 мм гармата FH-70 Взаємодія 100 обр ТрО і 62 див 45 оабр. Знищена ціль - БМД- 4М VID_20230604_153816_258.mp4 Edytowane 4 Czerwiec 2023 przez karpik
karpik Napisano 4 Czerwiec 2023 Autor Napisano 4 Czerwiec 2023 Minus Buk. VID_20230604_154022_439.mp4
karpik Napisano 4 Czerwiec 2023 Autor Napisano 4 Czerwiec 2023 ️Повідомляється, що зараз під контролем РДК і Легіону знаходяться 4 населені пункти рф Кремль не контролює ці території. Йдуть бої за Муром, Нехотівку, Зібрівку, Архангільське, Нову Таволжанку, Щебекине, Ржевку, Нежгольськ та Вознесенівку. Також з останніх «новин»: Губернатор Бєлгородської обл. нічого не відповів РДК. Натомість Пригожин заявив, що готовий надіслати своїх людей, щоб забрати полонених.
Tailor Napisano 4 Czerwiec 2023 Napisano 4 Czerwiec 2023 A ja przypominam, że entuzjazm do pomagania mocno opadł. I dotyczy to ogółu społeczeństwa https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-sondaz-jakiej-pomocy-polacy-chca-dla-ukrainy,nId,6769101#crp_state=1
karpik Napisano 4 Czerwiec 2023 Autor Napisano 4 Czerwiec 2023 2 minuty temu, Tailor napisał: A ja przypominam, że entuzjazm do pomagania mocno opadł. I dotyczy to ogółu społeczeństwa https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-sondaz-jakiej-pomocy-polacy-chca-dla-ukrainy,nId,6769101#crp_state=1 Czym innym jest naturalne "zmęczenie" i zmniejszenie entuzjazmu z jaką pomagano na początku, a czym innym "oni mają lepiej niż my" czy narodowe "niech wypierdalają z tego kraju" 1
karpik Napisano 4 Czerwiec 2023 Autor Napisano 4 Czerwiec 2023 11 minut temu, bodziu000000 napisał: Cyryl wprost, publicznie namawia do zabijania Ukraińców, a orban, dla swoich prywatnych celów namawia do zniesienia z niego sankcji. Chrześcijańskie odznaczenie pasuje tu doskonale.
karpik Napisano 4 Czerwiec 2023 Autor Napisano 4 Czerwiec 2023 Godzinę temu, bodziu000000 napisał: VID_20230604_172855_619.mp4
Cypis Napisano 4 Czerwiec 2023 Napisano 4 Czerwiec 2023 (edytowane) 1 godzinę temu, Czlowieksniegu napisał: Ech, są rusofile... Ja się pytam gdzie jest policja ? Czy nie ma w tym kraju sił policyjnych zdolnych do spisania i postawienia przed komisją ds. wpływów rosyjskich tych wszystkich proputinowców Edytowane 4 Czerwiec 2023 przez Cypis
Rekomendowane odpowiedzi