Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
1 godzinę temu, bodziu000000 napisał:

 

 

Obrażam dzikich ludzi porównując ich do tego ruskiego gówna. Dzicy ludzie nie prowadzą wojny dla samej wojny. 

Ruskie nie zastanawiają się po co jest ta wojna i dlaczego bo "to nie jest ich sprawa i strach o tym mówić głośno" ale wiedzą, że masa ma robić dzieci, żeby je jak najszybciej nauczyć produkować broń i z tą bronią jak najszybciej wysłać na śmierć. Oczywiście prócz dzieci ludzi bogatych i wpływowych.

Napisano
16 minut temu, bodziu000000 napisał:

 

 

I co ciekawe nie jest to wina braku ammo. Już od ponad miesiąca, dziennie raszka traci od 20 do 50 jednostek arty. To zakrojone na dużą skalę działania i prócz plot to teraz główny cel. Ukry dostały świetny sprzęt namierzający artę i niszczą wszystko co odda strzał. Ruscy nie prowadzą ognia kontrbateryjnego bo... się boją.

Napisano
6 godzin temu, karpik napisał:

Nasz "rząd" nadal nie widzi powodu do ucisku bratnich Węgier przez reżim brukselski, choć tfu orban robi wszystko, żeby przylgnąć do raszki. 

Już dawno byłem za tym aby dać im ultimatum w UE i NATO. Aby chociaż nie sabotowali pewnych działań. Ale nie, chyba UE i NATO liczą na nawrócenie się Węgier 🤣 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie