karpik Napisano 3 Czerwiec 2023 Autor Napisano 3 Czerwiec 2023 1 godzinę temu, bodziu000000 napisał: Obrażam dzikich ludzi porównując ich do tego ruskiego gówna. Dzicy ludzie nie prowadzą wojny dla samej wojny. Ruskie nie zastanawiają się po co jest ta wojna i dlaczego bo "to nie jest ich sprawa i strach o tym mówić głośno" ale wiedzą, że masa ma robić dzieci, żeby je jak najszybciej nauczyć produkować broń i z tą bronią jak najszybciej wysłać na śmierć. Oczywiście prócz dzieci ludzi bogatych i wpływowych.
karpik Napisano 3 Czerwiec 2023 Autor Napisano 3 Czerwiec 2023 Tzw. ruskie selfi. VID_20230603_115145_947.mp4 1
Czlowieksniegu Napisano 3 Czerwiec 2023 Napisano 3 Czerwiec 2023 Spirit- coś w przekazie nie pykło, że mnie trzy razy cytowałeś, a na końcu usunąłeś wpisy? Nie wstydź się...
karpik Napisano 3 Czerwiec 2023 Autor Napisano 3 Czerwiec 2023 16 minut temu, bodziu000000 napisał: I co ciekawe nie jest to wina braku ammo. Już od ponad miesiąca, dziennie raszka traci od 20 do 50 jednostek arty. To zakrojone na dużą skalę działania i prócz plot to teraz główny cel. Ukry dostały świetny sprzęt namierzający artę i niszczą wszystko co odda strzał. Ruscy nie prowadzą ognia kontrbateryjnego bo... się boją. VID_20230603_140001_730.mp4
pawel_breslau Napisano 3 Czerwiec 2023 Napisano 3 Czerwiec 2023 6 godzin temu, karpik napisał: Nasz "rząd" nadal nie widzi powodu do ucisku bratnich Węgier przez reżim brukselski, choć tfu orban robi wszystko, żeby przylgnąć do raszki. VID_20230603_075711_269.mp4 Już dawno byłem za tym aby dać im ultimatum w UE i NATO. Aby chociaż nie sabotowali pewnych działań. Ale nie, chyba UE i NATO liczą na nawrócenie się Węgier
Czlowieksniegu Napisano 3 Czerwiec 2023 Napisano 3 Czerwiec 2023 pawel.... Aaaaaaaa... to na tym polegał deal z Saudi Aramco i MOL'em- w ramach sankcji będzie można oba znacjonalizować :-)
Rekomendowane odpowiedzi