Skocz do zawartości

Wojna w Ukrainie vol.10


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, vis1939 napisał:

W Twojej głowie na pewno.Na szczęście(dla mnie) ja nie nie biorę takich rewelacji z domysłów, tylko z wypowiedzi ludzi którzy się na tym cokolwiek znają.Jutro coś postaram się podlinkować.

Oczywiście znajdziesz odpowiednia ilość odpowiednich linków. Nie wątpię 😃Ale zanim zaczniesz je zamieszczać polecam chwilę refleksji - kto mający rzeczywistą wiedzę o ilości remontowanych ukraińskich i zdobytych przez nich czołgów będzie dzielił się tą wiedzą w internecie? Zastanów się czy ta wiedza przypadkiem nie jest jedną z większych tajemnic tej wojny i czy przypadkiem nie ma takich co zrobią wszystko (dosłownie) by przynajmniej do końca wojny tajemnica pozostała tajemnicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, karpik napisał:

"Bojownik Sił Zbrojnych Ukrainy z bliskiej odległości niszczy dwóch rosyjskich wojowników, którzy osiedlili się w okopie gdzieś w pobliżu Ugledaru"

Dobry gość jest. To jest tak zwane „Witamy na Ukrainie”.

Kiedyś wysłuchałem podcastu o Polaku tam walczącym, który mając na hełmie markową noktowizję wszedł do ruskiego okopu w nocy i spokojnie wystrzelał wszystkich azjatyckich troglodytów tam mieszkających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pawel_breslau napisał:

Każdego Leo zapewne obfotografują z każdej strony i podadzą po zniszczeniu jednej sztuki że zniszczyli 6. Cóż, propaganda, a u nich, trzeba pamiętać, działa bardzo dobrze. 

Tak jak z HIMARSami , ruskie podali , że zniszczyli już około 40 sztuk , przy dostarczonych około 25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Cypis napisał:

Tak jak z HIMARSami , ruskie podali , że zniszczyli już około 40 sztuk , przy dostarczonych około 25.

dokładnie

3 minuty temu, Cypis napisał:

Mnożą się jak króliki

Ja się tylko zastanawiam dlaczego takie info wypływa? Wiadomym jest, już na całym globie, że państwa zachodu wysyłają czołgi, na cholerę jest informowanie orków ile tych maszyn jest zdeklarowanych? Zresztą, po tych wpisach, roSSja już jutro ogłosi zniszczenie 600-800 tych czołgów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pawel_breslau napisał:

dokładnie

Ja się tylko zastanawiam dlaczego takie info wypływa? Wiadomym jest, już na całym globie, że państwa zachodu wysyłają czołgi, na cholerę jest informowanie orków ile tych maszyn jest zdeklarowanych? Zresztą, po tych wpisach, roSSja już jutro ogłosi zniszczenie 600-800 tych czołgów. 

Cały czas wydaje mi się , że chodzi o to , żeby tak wkur... fiutina , żeby mu żyłka jebł...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, pawel_breslau napisał:

Teraz przeczytane

Ukrainie obiecano łącznie 321 czołgów ciężkich z krajów zachodnich - twierdzi ambasador Ukrainy we Francji

Podobno chodzi o Churchille, ARL-44 i nawet znajdzie się jakiś Tygrys.

Poważnie mówiąc chodzi zapewne o wszystkie deklarowane ostatnio czołgi a typem dominującym będzie T-72.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Tailor napisał:

Podobno chodzi o Churchille, ARL-44 i nawet znajdzie się jakiś Tygrys.

Poważnie mówiąc chodzi zapewne o wszystkie deklarowane ostatnio czołgi a typem dominującym będzie T-72.

Pewnie Stany dogadały się z Marokiem . Maroko ma obecnie około 300 T-72 różnych typów. A będą mogli kupić Abramsy w promocyjnej cenie

Edytowane przez Cypis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waszyngton prowadzi negocjacje z sześcioma krajami Ameryki Łacińskiej, by nakłonić je do przekazania Ukrainie rosyjskiego uzbrojenia. W zamian mają otrzymać sprzęt amerykański. Te informacje ujawniła stojąca na czele Dowództwa Południowego USA gen. Laura Richardson, cytowana w piątek przez hiszpański portal Infodefensa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie