Skocz do zawartości

Figury rozdział VIII


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

Tyr

"Słuchaj no jedcośtam......"

Nie bądź taki... - znalazłeś materiał statyczny/źródłowy do głupoty o 2 mln emigrantów? Czy jak to masz w zwyczaju, puściłeś bąka i udajesz, że to nie ty?

Dwa- skoro cytujesz, to może zacytuj oficjalne dokumenty (nie)rządu Morawieckiego, który otwarcie podaje, że obniżenie wieku emerytalnego doprowadziło do problemów finansowych emerytów i ci powinni, będąc w zasadzie bez wyjścia, wrócić do pracy...

Trzy- z ciekawości, dla kolegi pytam, skoro przytoczyłeś np Hołownię, to może przytocz jakieś "ciekawe" wypowiedzi np ZZ czy podobnych tuzów odnośnie Mistrza power-pointa, rządu, itp?

 

PS Ty to za przewodnią partią narodu i pacynką, czy odwrotnie- za ZZ? To też może sporo tłumaczyć...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr

"facet, że ty puszczasz bąki to niech ci się nie wydaje, że inni też muszą... ..."

Yhmmmm.... i zapewne w śnurkach o wracających są dane o przywołanych przez ciebie 2 mln...  Pokaż, bo nie zauważyłem, niestety...


I zapewne, np Brexit nie miał wpływu na liczbę "uciekinierów" z Wysp- oni z miłości do Prezesa wrócili... Zwłaszcza, gdy stoi napisane:

"Za najgwałtowniejszy odwrót z emigracji od lat odpowiadają niemal w całości powroty z Wielkiej Brytanii."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

I bardzo dobrze! W mojej pobliskiej Sadyba Best Mall jest knajpa ukraińska (żeby było śmieszniej obsługiwana przez Białorusinki) i działa ona w weekendy. Jak się idzie do kina w tym przybytku to można zjeść pyszne ukraińskie potrawy.

Śmierć wrogom Polski normalnej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek- wiem, że złośliwie; ale ja zupełnie niezłośliwie przeczytałam, wolna jestem od uprzedzeń. Faktem jest, że genealogia może wpędzić w kompleksy szczególnie tych pełnokrwistych i prawdziwych ( rany zabrzmiało to jak stek z grzybami), więc wytykają innym przodków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Je....

Zawiodłeś mnie... znasz przepis, który zabrania działalności podobnych w niedzielę?

Przepisy nie zabraniają pracy szynku(i nie tylko)w niedzielę, jeżeli ogarniają to osobiście właściciele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie