Skocz do zawartości

Zakupy z Korei Południowej


Cypis

Rekomendowane odpowiedzi

9 hours ago, bodziu000000 napisał:

 

 

Bardzo słuszna uwaga, dodałbym jeszcze K239.  Jak wiadomo nasz przemysł jest w stanie dostarczyć setki egzemplarzy sprzętu "na wczoraj"- zwłaszcza czołgów.🤣😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, M81 napisał:

Bardzo słuszna uwaga, dodałbym jeszcze K239.  Jak wiadomo nasz przemysł jest w stanie dostarczyć setki egzemplarzy sprzętu "na wczoraj"- zwłaszcza czołgów.🤣😂

To wszystko dzięki dalekowzrocznej polityce inwestycji we własny przemysł zbrojeniowy realizowanej przez dwie kadencje rządów prawdziwych patriotów, zbawców Polski.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, MarekA napisał:

To wszystko dzięki dalekowzrocznej polityce inwestycji we własny przemysł zbrojeniowy realizowanej przez dwie kadencje rządów prawdziwych patriotów, zbawców Polski.

A wiesz kiedy wyprodukowano ostatni czołg w naszym kraju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, M81 napisał:

A wiesz kiedy wyprodukowano ostatni czołg w naszym kraju?

To ja zadaje pytania - ty odpowiadasz. Wojna zaczęła się w 2014r. PIS rządził od 2015r. - co zrobił w temacie uruchomienia produkcji czołgów w Polsce? Np na licencji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, M81 napisał:

Chyba naoglądałeś się Bugajskiego😄

Kurna jak ja tęsknię za tym gościem. Prawdziwy facet, nowiuśki mundur, ten szelmowski uśmieszek, po prostu wyglądał jak $1000000 dolarów. Wiedziałem że jak on nie śpi to ja mogę spać spokojnie. Teraz dostał się nam jakiś ciamciak ksywa "Tygrysek" co to nawet munduru nie ma. Dramat!

cymbał.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, fala napisał:

Kurna jak ja tęsknię za tym gościem. Prawdziwy facet, nowiuśki mundur, ten szelmowski uśmieszek, po prostu wyglądał jak $1000000 dolarów. Wiedziałem że jak on nie śpi to ja mogę spać spokojnie. Teraz dostał się nam jakiś ciamciak ksywa "Tygrysek" co to nawet munduru nie ma. Dramat!

cymbał.jpg

Zgaduj zgadula - co on ma na tej naszywce? Łopatkę do kuwet?

image.thumb.jpeg.945b1e060db3eb939a7caadb5a6d8b7b.jpeg

Co za mieszanina chamstwa, draństwa, bufonady, pychy i prymitywizmu, żeby stroić się w sort mundurowy WP. Kto może nosić mundur?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie