Skocz do zawartości

Wojna w Ukrainie vol. 6


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

"podczas próby złożenia wieńca na cmentarzu żołnierzy radzieckich"

przez szeregi ACz. w czasie II WŚ przewinęło się kilka milionów żołnierzy-Ukraińców.. i zapewne na każdym wojskowym cmentarzu leży ich całkiem spora grupa...

 

I Polakow!!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, beaviso napisał:

...oglądałem paradę naziemną i niebo wyglądało zupełnie OK, wręcz dominował błękit :) Brak parady powietrznej w takich warunkach musiał rozczarować gawiedź.

Pogoda jest dziś straszna nad Placem Czerwonym. Potworne chmury cumulus humilis i cumulus congestus. Podstawy ~1500 m. Warunki kompletnie nie nadające się do latania. Mam uprawnienia do pilotowania pięciu statków powietrznych, ale zabrakłoby mi odwagi, żeby dziś wystartować w tak ciężką pogodę. Wyraźmy trochę szacunku dla mądrej decyzji Rosjan, aby w tak ciężkich dla lotnictwa warunkach nie robić dziś parady powietrznej.

image.thumb.jpeg.5046aed001edb5a0dc3af32407805771.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jedburgh_Ops napisał:

Pogoda jest dziś straszna nad Placem Czerwonym. Potworne chmury cumulus humilis i cumulus congestus. Podstawy ~1500 m. Warunki kompletnie nie nadające się do latania. Mam uprawnienia do pilotowania pięciu statków powietrznych, ale zabrakłoby mi odwagi, żeby dziś wystartować w tak ciężką pogodę. Wyraźmy trochę szacunku dla mądrej decyzji Rosjan, aby w tak ciężkich dla lotnictwa warunkach nie robić dziś parady powietrznej.

image.thumb.jpeg.5046aed001edb5a0dc3af32407805771.jpeg

Żartujesz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krapik

"Żartujesz? "

A jak myślisz? Przecież już Je.. został rozpracowany, jako niezweryfikowany pozytywnie pracownik aeroklubu, który z lataniem miał tyle wspólnego, że na kosiarce po pasie jeździł i/lub ślimaki zbierał, żeby koła nie buksowały ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

krapik

"Żartujesz? "

A jak myślisz? Przecież już Je.. został rozpracowany, jako niezweryfikowany pozytywnie pracownik aeroklubu, który z lataniem miał tyle wspólnego, że na kosiarce po pasie jeździł i/lub ślimaki zbierał, żeby koła nie buksowały ...

Życie. Nic się nie ukryje przed forumową SB-cją i agenturą. I ci antagoniści Je... się niby nie lubią, ale nic tak nie łączy, jak wspólny wróg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Czlowieksniegu napisał:

A jak myślisz? Przecież już Je.. został rozpracowany, jako niezweryfikowany pozytywnie pracownik aeroklubu, który z lataniem miał tyle wspólnego, że na kosiarce po pasie jeździł i/lub ślimaki zbierał, żeby koła nie buksowały ..

To teraz ja powtórzę za Karpikiem... Żartujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

formoza...

Ja? No co Ty...
No, może odrobinę- pominąłem, dla przykładu, że jeszcze siał, grabił, ...

W dzisiejszych czasach dobrze miec opanowane kilka zawodow.😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szef MSZ potępił incydent na cmentarzu radzieckim 

"Wydarzenie, do którego doszło dzisiaj, podczas składania wieńców przy grobach poległych żołnierzy sowieckich przez ambasadora Federacji Rosyjskiej, stanowi incydent, który nie powinien mieć miejsca, incydent ze wszech miar godny ubolewania" - powiedział przebywający z wizytą w Iranie Zbigniew Rau.

 

A wydawać by się mogło, że jak nie wiesz, jak się zachować, to zachowuj się po prostu przyzwoicie...

 

https://www.onet.pl/informacje/onetwarszawa/ambasador-rosji-oblany-farba-fala-komentarzy/dlt25vj,79cfc278

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie