Skocz do zawartości

Wojna w Ukrainie vol. 6


Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucił koktajl do omonowskiej suki:

"Oskarżony o wrzucenie koktajlu Mołotowa do furgonetki (śmieciarki) na Placu Rewolucji aresztowany

Witalij Kolcow jest oskarżony o artykuł 317 kodeksu karnego - ingerencja w życie funkcjonariusza organów ścigania. Przewiduje karę pozbawienia wolności od dwunastu do dwudziestu lat.

Kolcow ma 45 lat, z wykształcenia jest filozofem, ma troje dzieci, z których najmłodsze ma 9 miesięcy."

IMG_20220504_203756_210.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

Tyr

"Co ci się jeszcze ubzda o Kaczyńskim i Morawieckim...."

Wyjdź z szafy a przynajmniej wyjrzyj z niej...

Powyższe, to mocne przegięcie, choć zażyłe kontakty ze zwolennikami Kremla od zawsze powinny być nie na miejscu...

Ale jak się rozejrzysz, to może zauważysz, że co rusz pojawiają się nowe informacje, które kraje, czasami z pełną świadomością instytucji państwowych, dawały Putinowi ...

Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że MSZ Węgier był od A do Z zinfiltrowany...
To, że Bułgaria robiła za pożytecznego idiotę, wiadomo od lat...
Wyspy, będące może niezbyt tanią, ale doskonałą lokalizacją dla oligarchów i współpracowników Kremla...

Dziś, dla odmiany, pojawiły się informacje, jaką rolę w układance odgrywa Portugalia...
W tle masz Serbię, Czechy-Zemana, choć ten coś ostatnio krytykuje Putina i przyznaje się do błędów...

 


PS A gdy zacytowałem Kornela Morawieckiego i jego mocne pro-rosyjskie wypowiedzi, to... nagle cisza zapadła :-) A przecież KM to największy antykomunista miał być...

Tak się zacietrzewiłeś w nienawiści do demokratycznie wybranych w naszym kraju, że zapomniałeś o Francji i Niemcach grających w rytm putinowskiej muzyki z Kremla. A może nie zapomniałeś, tylko nie chcesz pamiętać? Coś ostatnio posługujesz się tylko dwoma nazwiskami - Morawiecki i Kaczyński, jest jeszcze dwa, doskonale je znasz i powinieneś częściej je pisać. Jest to Merkel i Macron. Ten ostatni jaką pomoc wysłał dla Ukrainy, pomoc odpowiednio do zamożności Francji i o czym można rozmawiać przez telefon z bandytą przez 2! godziny? A Merkiel gdzie teraz jest? Siedzi cicho jak mysz w norce. A Wy (Człowieksniegu i Jedburgh) tylko prześcigacie się w wielkiej elokwencji swoich wypowiedzi, jak by tu prześcignąć innych w zajechaniu PIS. Ciekawy jestem, jak by wyglądała obecnie sytuacja i obrona Ukrainy, jak by rządziła PO? Znając służalczość Tuska dla Merkiel, to pewnie było by już po Ukrainie. Wylejcie sobie na głowy kubeł wody póki jeszcze na słońcu się nie nagrzała i spójrzcie realnie na sytuację w jakiej jest teraz nasza Ojczyzna, bo wasze wypowiedzi targowicą zalatują.

  • Super 2
  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RDW60 - słusznie potępiasz szkopów i żabojadów, ale zapomniałeś wspomnieć o fiutinowskich pieskach z Węgier. Czy to z powodu ich miłości do łaskawie nam tutaj panujących i vice versa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

Tyr

"Co ci się jeszcze ubzda o Kaczyńskim i Morawieckim...."

Wyjdź z szafy a przynajmniej wyjrzyj z niej...

Powyższe, to mocne przegięcie, choć zażyłe kontakty ze zwolennikami Kremla od zawsze powinny być nie na miejscu...

Wspominasz o  kontaktach ze zwolennikami Kremla, a pomijasz praktykujących wazeliniarskie bezpośrednie kontakty z Kremlem.

Naprawdę nie pamiętasz gdzie pewien nowy premier RP odbył pierwszą wizytę zagraniczną ?

A o takim historycznym wydarzeniu też nie słyszałeś:

"do niedawna trudno było nawet wyobrazić sobie coś takiego - pisze rządowa "Rossijskaja Gazieta", relacjonując udział ministra spraw zagranicznych Rosji Siergieja Ławrowa w czwartkowej naradzie polskich ambasadorów".

O "naszym człoweku w Warszawie i o "naszym człowieku w Moskwie" też nic a nic ?

 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bjar_1 napisał:

RDW60 - słusznie potępiasz szkopów i żabojadów, ale zapomniałeś wspomnieć o fiutinowskich pieskach z Węgier. Czy to z powodu ich miłości do łaskawie nam tutaj panujących i vice versa?

Jest mi doskonale znane postępowanie Węgier i jeszcze innych. Zostali wymienieni przez moich przedmówców i to nie jednokrotnie. Jakoś właśnie moi przedwówcy zapomnieli o Postaci Tuska, Merkiel i Macron, że o Schroderze nie wspomnę. Ludzie co z Wami się stało? Co kto się odezwie nie po Waszej myśli, to od razu wyskakujecie o miłości do rządzących. A Wy co kochacie? Jeszcze chwila i pomyślę, że portal Odkrywca jest pod wpływem LGBT, Wyborczej czy TVN-u.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jedburgh_Ops napisał:

To już kolejne zdjęcie tej pukawki podczas tej wojny. Chyba sporo tego towaru zostało Ukraińcom. Niemniej wciąż czekam na Thompsona... chyba że wszystkie poszły na rynek kolekcjonerski

Mosina bez lunety u mnie można kupić za CAD 100 , SKS za CAD 150 i jest tego sporo, natomiast Thompson to jeszcze nie widziałem, może wynika to z restrykcji na ten rodzaj broni. W Kanadzie nie jest problemem nabyć broń powtarzalną, ale pistolet lub coś co strzela ogniem ciągłym dla zwykłego luda jest praktycznie nieosiągalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Woodhaven napisał:

A jednak Warthogi wkrótce poszaleją nad Ukrainą? Zaraz po scenach wjazdu pierwszych polskich T-72 pojawia się informacja o A-10 (1:59)

https://www.facebook.com/kyiv.forpost/videos/1179340129550368/

Oj zadałoby się, efekt psychologiczny nalotu takiej maszynki dałby orkom trochę do myślenia i może by skierowali lufy we właściwym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RDW60 napisał:

Jeszcze chwila i pomyślę, że portal Odkrywca jest pod wpływem LGBT, Wyborczej czy TVN-u.

To pomyśl! (Ambitne wyzwanie.)
Jestem na Odkrywcy od 2003 r. i zarazem pozostaję pod wpływem LGBT, Wyborczej i TVN-u.
Jak pomyślisz jakie to straszne, to może opuścisz zły portal?

M.

  • Tak trzymać 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

Który kłamie? A może obaj dobrze poinformowani?

 

A wedle którego strategii to leci?, może jakaś nowa wyprawa krzyżowa się odbywa na UA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, beaviso napisał:

(...)to może opuścisz zły portal?

Wyobraź sobie te nudy gdy wszyscy zgadzali by się ze wszystkimi dokładnie we wszystkim.

A tak jedni mogą się pośmiać, kilku się czegoś dowie nowego, a 2-3 wpada na forum w ramach odreagowywania trudów dnia codziennego i  namiastki psychoterapii ;)

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, formoza58 napisał:

I więcej telewizyjnych reportaży uświadamiających, że zwycięstwo nad hitlerem,  to nie tylko ich zasługa.

Bez dostaw jedzenia i sprzętu z Leand-Lease to poszli by w boj głodni i gołymi rencamy przeciw Tygrysom i MG-42. I zakodować tym zakutym łbom że wojna zaczęła się PIERWSZEGO WRZEŚNIA 1939 , oraz poinformować tą tłuszczę co to był Pakt  Ribentrop-Mołotow.

Edytowane przez fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RDW60 napisał:

Tak się zacietrzewiłeś w nienawiści do demokratycznie wybranych w naszym kraju, że zapomniałeś o Francji i Niemcach grających w rytm putinowskiej muzyki z Kremla. A może nie zapomniałeś, tylko nie chcesz pamiętać? Coś ostatnio posługujesz się tylko dwoma nazwiskami - Morawiecki i Kaczyński, jest jeszcze dwa, doskonale je znasz i powinieneś częściej je pisać. Jest to Merkel i Macron. Ten ostatni jaką pomoc wysłał dla Ukrainy, pomoc odpowiednio do zamożności Francji i o czym można rozmawiać przez telefon z bandytą przez 2! godziny? A Merkiel gdzie teraz jest? Siedzi cicho jak mysz w norce. A Wy (Człowieksniegu i Jedburgh) tylko prześcigacie się w wielkiej elokwencji swoich wypowiedzi, jak by tu prześcignąć innych w zajechaniu PIS. Ciekawy jestem, jak by wyglądała obecnie sytuacja i obrona Ukrainy, jak by rządziła PO? Znając służalczość Tuska dla Merkiel, to pewnie było by już po Ukrainie. Wylejcie sobie na głowy kubeł wody póki jeszcze na słońcu się nie nagrzała i spójrzcie realnie na sytuację w jakiej jest teraz nasza Ojczyzna, bo wasze wypowiedzi targowicą zalatują.

Jak to co miesięczny przelew na 500 PLN razy iks ryje mózg. Tego iż jesteś debilem  do Entej jestem pewien po tej końcówce o targowicy, wilka na dupie masz wydziaranego?

Edytowane przez fala
  • Super 1
  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, beaviso napisał:

To pomyśl! (Ambitne wyzwanie.)
Jestem na Odkrywcy od 2003 r. i zarazem pozostaję pod wpływem LGBT, Wyborczej i TVN-u.
Jak pomyślisz jakie to straszne, to może opuścisz zły portal?

M.

Jeszcze czego! Może i Ojczyznę mam opuścić by totalnej było łatwiej? Pewnie się zdziwisz, ale mnie nie przeszkadza TVN, LGBT czy Wyborcza. To ja im przeszkadzam, bo w/g nich demokracja jest tylko wtedy, kiedy oni rządzą, całą resztę wrzucając do PIS. To, że od 2003 roku jesteś na Odkrywcy, to nie daje Ci prawa narzucania innym swojego zdania czy poglądu politycznego. Przez tyle lat nie zauważyłeś, że to portal dyskusyjny? Właśnie uświadomiłeś mnie, że to nie Odkrywca jest zły, tylko niektórzy forumowicze nie potrafią się tutaj odnaleźć. 

Za dużo się rozpisałem. Przepraszam.

Dość spamowania, zaczynamy politykować uciekając od tematu - WOJNY NA UKRAINIE

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie