Skocz do zawartości

Figury ● Rozdział VII


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, karpik napisał:

Co za różnica, czy piss działa z  debilizmu czy/i w porozumieniu z ruską agenturą. To co robią wpisuje się w 100 proc. w najważniejszy cel fiutina od wielu lat - destabilizacja i deprecjacja zjednoczonej Europy.  Zostaniemy najpierw azjatyckim zaściankiem w Europie, a później, naturalną koleją rzeczy, ten wschód nas wciągnie.

 

Kiedy już was wciągnie, wyślij pocztówkę znad Wielkiego Muru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

"To był pomysł PiS aby odchodzić od wegla i zamykać kopalnie ?

Czy jednak było to pod presją UE, "FiT for 55" i kosztami uprawnień do emisji co2 ?

Ps. Pytania retoryczne, nie oczekuję odpowiedzi :)"

 

Czy w moim pytaniu do Tyr, wspominałem "coś" o PO?

Choć znam odpowiedź na moje pytanie, byłem ciekaw, czy Tyr zna...

 

Dwa- problem w dyskusji polega na tym, że ja, na przykład, pytam cię o krycie przez służby podległe Kamińskiemu sprzedawcy respiratorów czy sbecką firmę zaangażowaną w zakup Pegasusa, a ty w ramach odpowiedzi pytasz mnie o fundusze unijne na utrzymanie migrantów...

 

 

 

Tyr

"Dobrze, że nie wsiadł po pijaku do samochodu i nie potrącił babcię na pasach lub motocyklistę jak niektóre autorytety moralne totalnej..."

Sprawdź całe dossier Czarneckiego juniora... tam sporo różnych kwiatków jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

cc861630-59ec-4ad9-a36d-59f7f7cc3c41.webp

Jaki tatuś (złodziej diet UE jeżdżący ponoć kabrioletem zimą) taki synuś. Nożownikiem być na chwilę przestał to przynajmniej stał się melomanem i zaczął słuchać płyt (chodnikowych). Jakaż niepowetowana szkoda, że leżąc na zimnym chodniku nie przytulił się do pisowskiego sędziego Zaradkiewicza, bo ten przynajmniej - niebożątko - był w piżamce i może synusia Czarneckiego ogrzałby co nieco.

Pisowskie bydło, szumowina, męty, degrengole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, takafura napisał:

To był pomysł PiS aby odchodzić od wegla i zamykać kopalnie ?

Czy jednak było to pod presją UE, "FiT for 55" i kosztami uprawnień do emisji co2 ?

Ps. Pytania retoryczne, nie oczekuję odpowiedzi :)

Wyciekła lista kopalń zlikwidowanych przez kaczystów. Chcieli wywołać niedobór węgla już lata temu!

image.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek Moskwy w Warszawie.

Łukaszenka wspiera Tuska: To silny polityk (wpolityce.pl)

Człowiek Mińska w Warszawie.

Dumni z Donald Tusk ✌️Ursula von der Leyen dziękuje za 3 lata prowadzenia EPP - European People's Party i mówi do zobaczenia... | By Platforma Obywatelska | Facebook

Człowiek Brukseli w Warszawie.

pobierz.jpg

Człowiek Berlina w Warszawie...

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura

"To był pomysł PiS aby odchodzić od wegla i zamykać kopalnie ?

Czy jednak było to pod presją UE, "FiT for 55" i kosztami uprawnień do emisji co2 ?

Ps. Pytania retoryczne, nie oczekuję odpowiedzi :)"

 

Czy w moim pytaniu do Tyr, wspominałem "coś" o PO?

Choć znam odpowiedź na moje pytanie, byłem ciekaw, czy Tyr zna...

 

Dwa- problem w dyskusji polega na tym, że ja, na przykład, pytam cię o krycie przez służby podległe Kamińskiemu sprzedawcy respiratorów czy sbecką firmę zaangażowaną w zakup Pegasusa, a ty w ramach odpowiedzi pytasz mnie o fundusze unijne na utrzymanie migrantów...

Czy ja w swojej odpowiedzi wspomniałem coś o PO ? Chyba niedowidzę...

A dwa to nie myl leśnika z  zadupia z rzecznikiem rządu, bo wiele pytań powinno się właśnie tam skierować.

A skoro powtarzasz przytyk o życiu w oblężonej twierdzy to naturalne wydało mi sie pytanie o do miłośnika i wielbiciela wszystkiego co antypisowskie i pro unijne o szczodrość i życzliwość eurokratów wobec jednego z członków który wyłożył kilka mld euro na uchodźców. I to takich prawdziwych, a nie zwożonych Aerofłotem z połowy świata na Białoruś.

 

Edytowane przez takafura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

"A dwa to nie myl leśnika z  zadupia z rzecznikiem rządu, bo wiele pytań powinno się właśnie tam skierować. "

Serio trzeba być powyższym, aby mieć własne zdanie a może i wiedzę o, na przykład:

"krycie przez służby podległe Kamińskiemu sprzedawcy respiratorów czy sbecką firmę zaangażowaną w zakup Pegasusa" ?

 

" o do miłośnika i wielbiciela wszystkiego co antypisowskie i pro unijne"

Ktoś ci powyższe podpowiedział, czy sam wymyśliłeś?
Tak czy inaczej, nie bardzo pasuje, bo obejmuje np Konfederację czy inną Zmianę, a do nich czuję genetyczne obrzydzenie...

 

Pro-unije? Hmmmm- fakt, zdecydowanie mi bliżej do tamtego kawałka Europy, niż na Wschód...

 

Ale, dla przykładu, jeśli a propos i exilibris środków unijnych "na obsługę" migrantów:

"Mamy miliardy z Unii Europejskiej na pomoc uchodźcom

Od czwartku Polska może korzystać z uproszczonych unijnych procedur finansowania pobytu uchodźców ukraińskich."
14.04.2022

 

"Komisja Europejska podjęła w środę decyzję o udostępnieniu 248 mln euro 5 państwom członkowskim — Polsce, Rumunii, Węgrom, Słowacji i Czechom — które poniosły największe koszty od początku wojny w związku z przyjmowaniem uchodźców."
18 maja 2022

 

"Dzięki umowom grantowym podpisanym przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji z Komisją Europejską, Polska otrzymała łącznie blisko 700 mln zł na wsparcie działań związanych z masowym napływem osób uciekających przed wojną w Ukrainie. To pierwsza transza przyznana Polsce. MSWiA złożyło już wniosek o kolejne środki w wysokości ponad 200 mln zł. "
19.10.2022

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie