Skocz do zawartości

Figury ● Rozdział VII


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.10.2022 o 19:56, Czlowieksniegu napisał:

takafura... specjalnie dla ciebie, z prośbą: znajdź różnice:

 

Wicepremier @SasinJacek

w #Otwock: przygotowany projekt ustawy węglowej zakłada, że samorządy będą mogły kupować węgiel znacznie poniżej ceny rynkowej u importerów – 1500 zł za tonę, następnie sprzedawać gospodarstwom domowym w cenie nie większej niż 2000 zł.

vs

"Po wszystkich dopłatach Polacy kupią węgiel za cenę nieodbiegającą od tej sprzed wojny. To około 1000 zł za tonę" -

@SasinJacek w #GośćWydarzeń u @PiotrWitwicki

Mistrzowie ( ironia) improwizacji. To mnie już nie dziwi.

Ale to że w Polsce może węgla brakować to nadal jest dla mnie czymś niezwykłym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

Fe-CVhJWIAAFuKJ.jpg

Nie dość, że dupowłaz-kłamca, to jeszcze nieuk-idiota, wie ktoś może jakie stanowisko na co dzień piastuje  ów mistrz ?

Swoją drogą to każda kolejna część tego prezesowskiego objazdu  po kraju jest skokowo bardziej żenująca od poprzedniej mimo, że już pierwsza wysoko zawiesiła poprzeczkę

Edit: Po chwili zastanowienia stwierdziłem, że zbyt pochopnie zarzuciłem temu panu kłamstwo, karteczka-list rzeczywiście może pochodzić od elektoratu

Edytowane przez canabis.dw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzją sądu, który odrzucił wnioski prokuratury o areszt, były senator PO Tomasz Misiak, a także prezydent Konfederacji Lewiatan Maciej Witucki oraz byli członkowie zarządu spółki Work Service Tomasz H. i Iwona Sz. pozostaną na wolności.

[...]

https://www.fronda.pl/a/Kasta-basta-Byly-senator-PO-pozostanie-na-wolnosci,206113.html

 

Z czystej ciekawości- patrząc, w jakich okolicznościach Misiak rozstał się z PO i kiedy to miało miejsce, czy o Terleckim można oficjalnie pisać "były narkoman", syn długoletniego TW? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

Z czystej ciekawości- patrząc, w jakich okolicznościach Misiak rozstał się z PO i kiedy to miało miejsce, czy o Terleckim można oficjalnie pisać "były narkoman", syn długoletniego TW? 

Powinno to być wręcz obowiązkiem każdego przyzwoitego człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie