Skocz do zawartości

Figury ● Rozdział VII


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, srbm napisał:

Znakomite wystąpienie Donalda Tuska wzywającego do wprowadzenia embarga na rosyjski węgiel nazywasz memem?! Jeżeli nawet platformiany agitator tak traktuje przewodniczącego swojej partii, nie jest dobrze.

To, że Tusk z tym węglem zrobił z siebie matoła, nie miało większego wpływu na to, że inni debile wprowadzili całkowite embargo na import węgla z Rosji. Aby było jeszcze idiotyczniej, to zakazali sprowadzenia węgla, za który polscy importerzy przed 14 kwietnia zapłacili miliony i teraz bankrutują. Dziwne, że tym naszym debilom nie śmierdzi rosyjska ropa naftowa, a to 2/3 dostaw do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, srbm napisał:

A ja widzę, że PiS w dążeniu do władzy autorytarnej wzoruje się na późnym Gomułce, tylko ideologia się zmieniła - tam był Lenin, a teraz jest Czarnoksiężnik z Torunia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Ameryce biją murzynów...

 

Respondenci zostali poproszeni o ocenę działań premiera Mateusza Mowieckiego od czasu przejęcia przez niego władzy. Źle oceniło go 57 proc. badanych (wzrost o dwa punkty procentowe), dobrze 32 proc. (o jeden punkt procentowy mniej niż w sierpniu), źle - 57 proc. 11 proc. odpowiedziało "trudno powiedzieć".

 

Z kolei zadowolenie z tego, że na czele rządu stoi Morawiecki, wyraziło 31 proc. uczestników sondażu (tak jak w sierpniu). Niezadowolone było 56 proc. badanych (o 1 punkt proc. więcej). 13 proc. nie miało zdania.

 

28 proc. ankietowanych (mniej o 1 punkt proc.) widzi szansę na poprawę sytuacji gospodarczej w wyniku działań rządu. Negatywnie odpowiedziało 63 proc. (poprzednio 62 proc.) badanych. "Trudno powiedzieć" odpowiedziało 9 proc. (w sierpniu 10 proc.).

 

"Po dość wyraźnym spadku notowań rządu w ubiegłym miesiącu we wrześniu rejestrujemy jedynie minimalne zmiany, mieszczące się w granicach błędu pomiaru. Obecnie oceny rządu Mateusza Morawieckiego należą do najgorszych, uwzględniając oba gabinety, którym przewodził" – pisze CBOS w podsumowaniu. 



https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-09-29/sondaz-ponad-polowa-badanych-niezadowolona-z-rzadow-morawieckiego/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, balans napisał:

A ja widzę, że PiS w dążeniu do władzy autorytarnej wzoruje się na późnym Gomułce, tylko ideologia się zmieniła - tam był Lenin, a teraz jest Czarnoksiężnik z Torunia...

Kilka dni temu żyliśmy w III Rzeszy. Jeżeli teraz zmierzamy w stronę późnego Gomułki to znaczy, że idzie ku dobremu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

A o tym, że mi daleko do PO czy pozostałych, już pisałem, ale widać ci uciekło, podobnie jak wiele innych rzeczy...

 

59dffa6d7f557c-948-539-0-0-988-562.webp

Przy przesłuchaniu ważne jest co mówisz, a jeszcze ważniejsze co starannie omijasz.

Może i sporo mi tu umyka ale naprawdę nie przypominam sobie jakiejś szydery z Twojej strony pomijając ***** ***.

I doskonale pamiętam jak oburzony udowodniałeś że spółki skarbu państwa nadal sprowadzają węgiel z Donbasu wbrew oficjalnym deklaracjom władz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie