Skocz do zawartości

Pandemia


les05

Rekomendowane odpowiedzi

[...]

Szef rządu potwierdził też, że planuje zaszczepić swoje dzieci. „Tak. Przypomnę tylko, że jeszcze 10 lat temu nikt nie kwestionował szczepień dzieci, nawet najmłodszych, wkrótce po urodzeniu. Wielu rodziców, którzy ten wywiad przeczytają, pewnie sami to potwierdzą. W jakimś stopniu jest to efekt propagandy, także rosyjskiej, i wzbudzenie dyskusji wokół sprawy, która jeszcze do niedawna wydawała się oczywista. Przypomnę, że te akcje, jeszcze sowieckie, zaczęły się w latach 80.” - stwierdził premier [ Mateusz Morawiecki ]

 

https://www.fronda.pl/a/premier-morawiecki-planuje-zaszczepic-swoje-dzieci-antyszczepionkowosc-to-efekt-propagandy-rosyjskiej,170390.html

 

Znaczy się antyszczepionkowcy* się właśnie dowiedzieli, że są świadomymi lub nie, odbiorcami rosyjskiej propagandy :-)

 

PS A skoro od lat 80-siątych, to ciekawe, o jakich szczepieniach jeszcze "myślał" Mistrz power-pointa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

szutnik- nie mam zielonego pojęcia i dlatego pytałem...
Niestety (?) trolle nam nie podpowiedzą. Jak diabeł święconej wody unikają takich niezręcznych pytań.

Primo- nie posiadamy zdolności honorowej  ( cokolwiek to znaczy) 

Secundo - "Pytania są tendencyjne" 

Tertio- Jak unikają święconej? Przecież oni codziennie się w niej kąpią lub przynajmniej robią podchlapkę  przed paciorkiem . Toż to "prawdziwi polacy" , "patrioci" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, szutnik napisał:

Bo trzeba było się od razu zdeklarować ( jak ja ) ,żeś lewak , Arab i Żyd i po kłopocie :) Takich nie ruszają ...

I tak cię obsobaczą jedząc Kebbab na wczasach w jakiejś islamskiej Turcji lub Egipcie.

Edytowane przez fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fala napisał:

I tak cię obsobaczą jedząc Kebbab na wczasach w jakiejś islamskiej Turcji lub Egipcie.

Jako zwolennik Synopczyka , którego zwali Psem potraktuje to jako niezasłużone komplimenty :) A poza tym myślisz ,że impotenci intelektualni robią na mnie jakiekolwiek wrażenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, szutnik napisał:

Jako zwolennik Synopczyka , którego zwali Psem potraktuje to jako niezasłużone komplimenty :) A poza tym myślisz ,że impotenci intelektualni robią na mnie jakiekolwiek wrażenie ?

Mnie wqli, a że mamy opcję blokowania to nie muszę już czytać co wypocił tyr, co wydumał gajowy i kilku podobnych szczycących się  nienachalną inteligencją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, fala napisał:

Mnie wqli, a że mamy opcję blokowania to nie muszę już czytać co wypocił tyr, co wydumał gajowy i kilku podobnych szczycących się  nienachalną inteligencją.

A mnie bawią :) Zobacz na jaką "głębię" przemyśleń zdobył się powyżej - normalnie piaskownica :) A że głupota dziecków jest rozbrajająca ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie śmieszą przegrywy, którym się wydaje, że są mądrzejsi od innych, wmawiający sobie intelekt i snobizujące się na filozofów. Taka choroba- rozedma ego- objawiająca się napadową potrzebą obrażenia innych…
A swoją drogą to strasznie fizjologiczną filozofie wyznajesz…
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bjar_1 napisał:

Kolega mi wysłał - nie oglądam tv. Ale oni chyba tak pośrednio między tvn, a reżimową (?).

Starają się dorównać qurvizji , ale wciąż są w tyle. Na wiosnę ociec wypuści nowy narybek "dziennikarstwa" to może Soloż ich zatrudni i uda się Kurskiego prześcignąć w pisiej propagandzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie