bodziu000000 Napisano 12 Październik 2020 Napisano 12 Październik 2020 Puck, 1928. Z prawej Adolf Styczyński - nawigator
Sedco Express Napisano 12 Październik 2020 Napisano 12 Październik 2020 Z Allegro - opis "SAMOLOT LOTNISKO OFICER KRZYŻ WALECZNYCH ODZNAKA" A. Buckiewicz był ppłk od 1920 r. do 1925 r. Zdjęcie z tego okresu. Pozostali do identyfikacji.
Sedco Express Napisano 12 Październik 2020 Napisano 12 Październik 2020 12 godzin temu, bodziu000000 napisał: Puck, 1928. Z prawej Adolf Styczyński - nawigator A można prosić o podanie źródła ? W BLM potem MDLot był tylko jeden lotnik o imieniu Adolf - Stempkowski i był pilotem.
Koloman Napisano 12 Październik 2020 Napisano 12 Październik 2020 W dniu 6.10.2020 o 17:45, formoza58 napisał: Chmielowe Zgadza się. Pewnie chłopaki zabrali na manewry odpowiedni zapas "mleka" z tej "mleczarni", jak na zał.fotografii.
Sedco Express Napisano 13 Październik 2020 Napisano 13 Październik 2020 Chor.pil. Adolf Stempkowski z MDLot.
KayFranz Napisano 13 Październik 2020 Napisano 13 Październik 2020 Jan Anderle, leciał podczas Ch'34 na RWD-9 (z silnikiem Walter-Bora) o rejestracji OK-AMD, nr konkursowy 54. https://cs.wikipedia.org/wiki/Jan_Anderle
Sedco Express Napisano 14 Październik 2020 Napisano 14 Październik 2020 Podobny ? Barbapapa - A kto zacz ? Znane są personalia ?
bodziu000000 Napisano 14 Październik 2020 Napisano 14 Październik 2020 Samolot Lublin R-XIII. Tadeusz Rudnicki po lewej w stroju lotnika, za samolotem Janina Rudnicka.
formoza58 Napisano 17 Październik 2020 Autor Napisano 17 Październik 2020 W dniu 28.09.2020 o 15:08, Sedco Express napisał: Do lotników im daleko, ot pamiątkowe zdjęcie piechociarzy... No jak , dopatrzyłeś się " gapy" u drugiego od lewej?
bodziu000000 Napisano 17 Październik 2020 Napisano 17 Październik 2020 ciekawostka, nie wiem czy wszyscy to Polacy
Sedco Express Napisano 18 Październik 2020 Napisano 18 Październik 2020 Wszyscy Polacy i powiedzmy, że to są oni na tych zdjęciach (ostatnie z NN ) może ktoś ich rozpozna.
Sedco Express Napisano 18 Październik 2020 Napisano 18 Październik 2020 Dzięki ! To mamy wszystkich poprawnie rozpoznanych.
formoza58 Napisano 18 Październik 2020 Autor Napisano 18 Październik 2020 Kpt. pil. Aleksander Kaczmarczyk wręcza dyplomy ukończenia kursu szybowcowego w Inowrocławiu.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się