Skocz do zawartości

Olga Tokarczuk z literackim Noblem


bodziu000000

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Sowa74 napisał:

Lepiej że chodzą w takich, niż z trójzębem na piersi.

Spokojnie, tych z trójzębem jest więcej.

Teraz, Sowa74 napisał:

Tych ukraińczyków jakich znam, a co przyjechali tutaj do pracy oceniam jako spokojnych i cichych ludzi, nawet dosyć pracowitych. 

A ja wręcz przeciwnie. Łaziki i kombinatorzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 383
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Kilka razy w tym roku spotkałem się z wpisami na naszych forach, w rodzaju "Wrocław jest już nasz, a za chwilę odbierzemy sobie resztę" + jakieś bluzgi pod naszym adresem.

Dlatego nie mam zaufania do naszych polityków z popisu, którzy popierają UPAinę, obnoszącą się z czerwono-czarnymi flagami i stawiającą seryjnie pomniki zbrodniarzom. Sorry, ale nie jestem przekonany, aby w naszym, polskim interesie było wspieranie neobanderowców. Tym bardziej, że już na tej polityce straciliśmy kilkadziesiąt mld $, a w zamian nie dostaliśmy nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2019 o 14:43, balans napisał:

Kilka razy w tym roku spotkałem się z wpisami na naszych forach, w rodzaju "Wrocław jest już nasz, a za chwilę odbierzemy sobie resztę" + jakieś bluzgi pod naszym adresem.

Dlatego nie mam zaufania do naszych polityków z popisu, którzy popierają UPAinę, obnoszącą się z czerwono-czarnymi flagami i stawiającą seryjnie pomniki zbrodniarzom. Sorry, ale nie jestem przekonany, aby w naszym, polskim interesie było wspieranie neobanderowców. Tym bardziej, że już na tej polityce straciliśmy kilkadziesiąt mld $, a w zamian nie dostaliśmy nic.

No popatrz, "rozszutnik" łajna wszelakiego i inne fale gnojówki zamilkły, oby na zawsze. O korbie nie wspomnę, bo to inny gnijący gatunek razem z kudłatym(ten co cherbatę z kotów pije jako antidotum na normalność?). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2019 o 14:43, balans napisał:

Kilka razy w tym roku spotkałem się z wpisami na naszych forach, w rodzaju "Wrocław jest już nasz, a za chwilę odbierzemy sobie resztę" + jakieś bluzgi pod naszym adresem.

Szkoda,że nieznana Ci jest stara zasada prawa " is fecit cui prodest  " ? 

W dniu 22.12.2019 o 14:43, balans napisał:

Dlatego nie mam zaufania do naszych polityków z popisu, którzy popierają UPAinę, obnoszącą się z czerwono-czarnymi flagami i stawiającą seryjnie pomniki zbrodniarzom. Sorry, ale nie jestem przekonany, aby w naszym, polskim interesie było wspieranie neobanderowców. Tym bardziej, że już na tej polityce straciliśmy kilkadziesiąt mld $, a w zamian nie dostaliśmy nic.

 

Na Ukrainie neo-banderowców  jest procentowo tyle samo ile u nas krypto-nazioli  ale będzie ta liczba rosła dzięki pożytecznym idiotom, których po jednej jak i drugiej stronie nie brakuje ? ... ku wielkiej radości kremlowskiego Zgredka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, zuki napisał:

No popatrz, "rozszutnik" łajna wszelakiego i inne fale gnojówki zamilkły, oby na zawsze. O korbie nie wspomnę, bo to inny gnijący gatunek razem z kudłatym(ten co cherbatę z kotów pije jako antidotum na normalność?). 

Nie odpowiem, bo zniżanie się do tego poziomu nigdy mnie nie bawiło. Cały rynsztok TWÓJ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, szutnik napisał:

Nie odpowiem, bo zniżanie się do tego poziomu nigdy mnie nie bawiło. Cały rynsztok TWÓJ!

Zostaw tą gnojowicę niech się kisi w sosie własnym. Naruszysz kożuch i fetor się rozejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie