Skocz do zawartości

figury (pozornie) niemożliwe... vol. 5


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

Tyr, byłem dwa tygodnie w Algonquin Park, tyle bobrów i innego zwierza a drzew to już napewno nie widziałem, a chciałbym aby moje wnuczęcie które się wkrótce narodzi też to zobaczyło, lepiej wyciąć idiotów co chcą wycinać i będzie spokój.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 958
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
9 minut temu, fala napisał:

Tyr, byłem dwa tygodnie w Algonquin Park, tyle bobrów i innego zwierza a drzew to już napewno nie widziałem, a chciałbym aby moje wnuczęcie które się wkrótce narodzi też to zobaczyło, lepiej wyciąć idiotów co chcą wycinać i będzie spokój.

 

 

To tam też chcą odstrzelić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku

Świat schodzi na psy, nawet Kanada. Kto lub co jest tego przyczyną?

"Tony urodziła się jako kobieta lecz zmieniła płeć. Teraz uważa, że jest psem, a jej mąż Andrew akceptuje jej wybór i ją wspiera. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Les- ale piszesz o Tonym (?) bo mu zazdrościsz, czy w czym problem?

Skoro można było z konia zrobić senatora, to dlaczego nie przymknąć oko na chorobę psychiczną, jaką jest uznanie się za psa.

Znakomicie groźniejsi dla ludzkości byli np Stalin czy Hitler...

Ale ponowię pytanie- czego nie rozumiesz w werdykcie kanadyjskiego sądu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieksniegu

Nie byłoby postanowienia sądu, gdyby nie uznano za normę przypadki pani, pana czy psa wabiącego się Tony. Wyrażanie swojej osobowości poprzez uświadomienie i akceptację swojej psiej natury przez osobę zwącą się Tony nie jest przejawem choroby psychicznej.  Ty w swojej wypowiedzi świadomie stosujesz wykluczenie a nawet segregację i rasizm. W takiej Kanadzie zapewne byłbyś skazany za tę odrażającą fobię. 

Liberalizm i lewactwo to są choroby współczesnego świata, nie Hitler czy Stalin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

Tego typa, czyli Tyra czy ministra?

Można, na marginesie, zrobić eksperyment- ile kosztowała by w złotówkach mała retencja, która bobery robią.

Ministra od rolnictwa.

Kilo pietruszki po 20 zł, ale dla niego "problemem" są bobry.

Natomiast co do kosztów małej retencji, zapytaj rolników którym te stwory niszczą zbiory, albo hodowców ryb.

Dodatkowo, one systematycznie wycinają drzewa i drzewka rosnące przy ciekach wodnych. Na ogół stanowią one tzw remizy śródpolne.

Czyli siedlisko wielu drobnych zwierząt. Tak że trzeba by dokładnie skalkulować zyski i straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, les05 napisał:

Człowieku

Świat schodzi na psy, nawet Kanada. Kto lub co jest tego przyczyną?

"Tony urodziła się jako kobieta lecz zmieniła płeć. Teraz uważa, że jest psem, a jej mąż Andrew akceptuje jej wybór i ją wspiera. "

Państwo polskie finansuje zboczeńców w habitach i sutannach , to cię nie bulwersuje? Kanada z takimi zrobiła porządek , kościoły wystawione na sprzedaż aby mieli kasę na odszkodowania dla ofiar degeneratów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, les05 napisał:

"Sąd apelacyjny w Kanadzie zdecydował, że lekarze muszą dokonywać aborcji, eutanazji i operacji zmiany płci, nawet jeśli nie jest to zgodne z ich sumieniem."

Zrobili to zgodnie zobowiązującym  prawem więc w czym problem? A medykowi jak sumienie nie pozwala niech zmieni profesję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr- a Ty tam z prelekcją byłeś?
Jeden Szkodnik właśnie SP kończy i o tego typu zjawiskach ani słowa nie usłyszał w szkole.
Młodszy rok temu skończył przedszkole i też nikomu do głowy nie przyszło poruszać takie tematy.
Może Ty, po prostu, w złym kawałku naszej socjalistycznej Ojczyzny mieszkasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" masturbacji w okresie wczesnego dzieciństwa "

Powyższe Cię boli? Widać nie masz świadomości, że dziecko jest zainteresowane własnym ciałem, jego funkcjami, itp. Dotyczy to także ciał innych z otoczenia. Mały Jaś sprawdza, co mały Kubuś ma w gaciach- Ty sobie rekompensujesz większym i bardziej czerwonym autem niż sąsiad.

Dwa- sprawdź, ile dzieci nieświadomych nazwy masturbacja dotyka i sprawdza. I nie należy z tego powodu wszczynać afery koperkowej.

Trzy- jak przeczytasz https://www.bzga-whocc.de/fileadmin/user_upload/Dokumente/WHO_BzgA_Standards_polnisch.pdf
zauważysz, że są to zalecenia i sugestie, a nie twarde nakazy takiej a nie innej edukacji seksualnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Tyr- a Ty tam z prelekcją byłeś?
Jeden Szkodnik właśnie SP kończy i o tego typu zjawiskach ani słowa nie usłyszał w szkole.
Młodszy rok temu skończył przedszkole i też nikomu do głowy nie przyszło poruszać takie tematy.
Może Ty, po prostu, w złym kawałku naszej socjalistycznej Ojczyzny mieszkasz?

Yety, a może ten osobnik ma obsesję w temacie masturbacji i gwałtów?, chyba go to rajcuje albo był ukochanym ministrantem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie