Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Zełenski nawiązał do katastrofy smoleńskiej. „Milczenie tych, którzy wszystko dokładnie wiedzieli”

„Pamiętamy, jak były badane okoliczności tej katastrofy. Wiemy, co to oznaczało dla was i co oznaczało dla was milczenie tych, którzy wszystko dokładnie wiedzieli, ale cały czas oglądali się jeszcze na naszego sąsiada”.

Napisano (edytowane)
9 godzin temu, les05 napisał:

Zełenski nawiązał do katastrofy smoleńskiej. „Milczenie tych, którzy wszystko dokładnie wiedzieli”

„Pamiętamy, jak były badane okoliczności tej katastrofy. Wiemy, co to oznaczało dla was i co oznaczało dla was milczenie tych, którzy wszystko dokładnie wiedzieli, ale cały czas oglądali się jeszcze na naszego sąsiada”.

Nie rób z Zołenskiego wariata klasy Antoniego bo tego nikt nie doścignie, no może poza klikoma forumowiczami.. 

 W 2010 Zołenski mieszkał w Moskwie i jeszcze nie mówił po ukraińsku, a że chce zdobyć sympatię nawet i ułomnych w PL  to powiedział co powiedział, miód na serce idiotów smoleńskich.

Edytowane przez fala
  • Tak trzymać 2
Napisano

Po nich można by się wszystkiego spodziewać ale takiego tytułu raczej nie. Że Król tak uważa, to nie zaskakuje, ale Korwin?

Były wicepremier Rogozin przyznaje pośrednio, że w Smoleńsku doszło do zamachu?

Napisano
11 minut temu, les05 napisał:

Po nich można by się wszystkiego spodziewać ale takiego tytułu raczej nie. Że Król tak uważa, to nie zaskakuje, ale Korwin?

Były wicepremier Rogozin przyznaje pośrednio, że w Smoleńsku doszło do zamachu?

pośrednio to i dupa i sasin zamordowali ci "prezydenta"

Napisano
12 hours ago, les05 napisał:

Były wicepremier Rogozin przyznaje pośrednio, że w Smoleńsku doszło do zamachu?

Oczywiście. W końcu w odróżnieniu od pilota, który literalnie wpierniczył się w ziemię, samolot był ich produkcji.  Pośrednio się zamachnęli produkując narzędzie sprawcy 🤣

  • Tak trzymać 1
  • Haha 1
Napisano

Jak dokonano tego wszystkiego, co wiąże się z zamontowaniem jakiś środków wybuchowych w samolocie, w jaki sposób to zostało odpalone, dlaczego ten samolot zaczął opadać i w końcu jak to było z tym rozerwaniem samolotu, dlaczego ciała zostały rozerwane w ten sposób. Dzisiaj mogę powiedzieć, że te wszystkie pytania uzyskały jakąś odpowiedź i to zostało ujęte w pełnym dokumencie, który mam nadzieję niedługo stanie się elementem publicznej debaty

http://wpolityce.pl/smolensk/591564-kaczynskimam-odpowiedz-na-pytania-co-sie-stalo-w-smolensku

Napisano (edytowane)

jedcośtam...Chyba masz, za dużo lusterek w domu, że wszędzie widzisz mętów, szumowiny i prymitywów... 

Edytowane przez Tyr
Napisano (edytowane)
W dniu 21.03.2022 o 17:19, Czlowieksniegu napisał:

tak, tak...

A jak tam Raport? Czy teraz trwają nerwowe narady, w jaki sposób udowodnić, że Człowiek z obłędem w oczach nie powinien być świadkiem obrony dla Sakiewicza?

Głównie trwają narady, ile przecieków z „raportu” dać Trotylowi Gmyzowi.

Bo że żadna narada nic nie da w kwestii doboru składu sędziowskiego do „sądzenia” tych bredni to wiedzą nawet pisowskie prymitywy, gdyż w przeciwnym razie taki skład byłby już 7 lat temu, a nie ma go do dziś. I nigdy nie będzie, bo żaden sędzia nie zaryzykuje usunięcia z zawodu.

Nawet takie zero, jak Zero nikogo nie przymusi, żeby sądził brednie „raportu”.

Edytowane przez Jedburgh_Ops
Napisano

les

" Dzisiaj mogę powiedzieć, że te wszystkie pytania uzyskały jakąś odpowiedź i to zostało ujęte w pełnym dokumencie, który mam nadzieję niedługo stanie się elementem publicznej debaty "

 

Jakąś.. z naciskiem na jakąś...

A Raport podobnież już dawno gotowy- nawet go w Kurski w wersji filmowej pokazywał i nie mam na myśli "Smoleńsk"...

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie