Jump to content
Sign in to follow this  
Czlowieksniegu

Poszukiwacze skarbów zejdą do podziemia?

Recommended Posts

Tyle, że nawet będąc ieukami" w jakimś tam procencie mają jako środowisko naukowe" siłę przebicia wystarczającą do przepchnięcia zmian w ustawach takich jakie im pasują. A my nie tak długo jak nie będziemy mieli sensownego przedstawiciela - czytaj stowarzyszenia czy czegoś podobnego popartego sensowną ilością członków"

Ale łeb pakistański:

http://fanbojizycie.wordpress.com/2017/11/02/detektorysci-czemu-ach-czemu-nikt-was-nie-kocha/

;)

Młody- nie bądź świnia i wklej całość...

Ja nie mogę, bo po:

Detektorowi, którzy najczęściej składają się z band chłopków-rotropków uzbrojonych w wykrywacze z marketów budowlanych najczęściej nie mają ani pojęcia o tych rzeczach, ani ich one nie obchodzą."

muszę klawiaturę i monitor z kawy wyczyścić...

Pierdolety, czy też nie, ale ta jego plwocina przykleja się do poszukiwaczy. I o to komuś chodzi....dyskredytacja totalna środowiska......

I dalej olewając i samemu nie próbując wypromować lepszego wizerunku dalej się staczamy... a styczeń tuż tuż... A dla chcących się wykazać posterunkowych, dzielnicowych", itp to będzie idealna okazja ;)

Sami promujecie te pierdolety rozpowszechniając je na forach i pejsbukach.Dodatkowo nabijając mu ilość wyświetleń na blogu.
Bez tego pies z kulawą nogą by tam nie zajrzał, no chyba że się wyszczać.

Nic przy sobie nie mam. Nic nie posiadam w domu i nigdy nie miałem. W życiu nie znalazłem żadnego zabytku. Szukam meteorytów i kamieni magnetycznych bo to moja pasja. Ta ustawa mnie nie dotyczy bo jestem czysty. Przestańcie panikować i działajcie dalej. Pisząc listy do różnych instytucji sami siebie kablujecie.

pumpernikiel (107 / 15)2017-11-04 08:45:49
Nic przy sobie nie mam. Nic nie posiadam w domu i nigdy nie miałem

Jak Cię posadzą gołą d. na nogę odwróconego stołka, wszystko wyspiewasz....gdzie i co zakopane :P:P:P:):)
Nie takich chojraków łamali :):):P:P

Parafrazując wypowiedź byłego premiera....

Każdy poszukiwacz, przy sobie nosi dowody przestępstwa..."

VISiu- a Ty wiesz, że prywatny obrót antykami można pod to podciągnąć? Że nie wspomnę o niedozwolonej utylizacji:
- sprzętu AGD, patrz lodówka
- broni B, patrz materac

Są jeszcze ludzie uczciwi na tym świecie i nie ma co wszystkich sadzać na taborecie do góry nogami. Przez kilka czarnych owiec właśnie się dzieją takie szopki.

Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani.Jak nie masz nic w domu to Ci przyniosą.

VISiu- a Ty wiesz, że prywatny obrót antykami można pod to podciągnąć?"
Ta, a jeszcze bez urządzenia elektronicznego i nurkowania nie idzie tego wyciągnąć.

Chyba nie widziałeś piwnicy do której można wejść tylko na 2 metry, a żarówka to nawet nie wiadomo w którym miejscu wisiała.

vis1939 (7896 / 91) 2017-11-04 14:53:10

Widzisz... ja mam ponad 100 m2 piwnic... a i tak miejsca wciąż brakuje :-(
Razem z garażem i strychem są to tzw Krainy Przydasi... ostatnio dołożyłem, np, prawie stu letni magiel- we czterech go z samochodu ściągaliśmy.

bjar_1 (29072 / 843) 2017-11-04 17:40:21

No i co ja mam odpisać, skoro Ty teraz w Warsiawie przebywasz?
Podpowiem jedynie, że to nie jest jedyne miasto w naszej socjalistycznej Ojczyźnie. Co więcej- ja tu kolejne pokolenie, a Ty tam słoik :-)