Skocz do zawartości

Poszukiwacze skarbów zejdą do podziemia?


Czlowieksniegu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 537
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Nic przy sobie nie mam. Nic nie posiadam w domu i nigdy nie miałem. W życiu nie znalazłem żadnego zabytku. Szukam meteorytów i kamieni magnetycznych bo to moja pasja. Ta ustawa mnie nie dotyczy bo jestem czysty. Przestańcie panikować i działajcie dalej. Pisząc listy do różnych instytucji sami siebie kablujecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani.Jak nie masz nic w domu to Ci przyniosą.

VISiu- a Ty wiesz, że prywatny obrót antykami można pod to podciągnąć?"
Ta, a jeszcze bez urządzenia elektronicznego i nurkowania nie idzie tego wyciągnąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czep sie tramwaja Yeti z tymi rybami.
Czlowiek byl mlody i gupi.
Czasy sie zmienily.

Teraz okazyjny browarek nad stawikiem jest tradycja.
O ile sonickowej mamusi nie ma w oknie bo szczela

A wykrywki w domu nie posiadam,wszak zbiory z targow,wymian itp:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wirakocza Zakopane? O czym Ty w ogóle mówisz? Jak chcesz to zakopuj. Zdrowia.

Te słowa mają potwierdzenie:

S-T-A-T-Y-S-T-K-A
P-R-E-M-I-A
W-Y-N-I-K-I

Dodam od siebie:

K-A-S-A
B-A-R-D-Z-O S-Z-C-Z-E-G-Ó-Ł-O-W-A I-N-W-I-G-I-L-A-C-J-A
O-D-C-I-E-C-I-E O-D P-R-A-W-D-Y
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@micross
,,Nowa władza =dobra zmiana" ,chcieliście ,kochaliście-to macie....,,
Zadałeś sobie nieco trudu ażeby sprawdzić jak poszczególne opcje polityczne głosowały w sejmie nad tym? Czytając kolejne twoje wypociny odnoszę wrażenie że nie.
Gdybyś zadał sobie ten trud nie robiłbyś z siebie błazna i wiedziałbyś że poszukiwaczy wyruchały WSZYSTKIE OPCJE POLITYCZNE z twoją partią włącznie. Pomijam już fakt że zdradzieckie knowania archeo politykierskie przeciwko nam trwają od paru ładnych lat.
Przytaczanie tu a to starej a to nowej władzy jest psu na budę bo prawda jest taka że politycy wszystkich opcji mają nas w czarnej dupie,co potwierdziło niemal jednogłośne przyjęcie tej ustawy. To głosowanie było ponad podziałami co się baaardzo rzadko u nas zdarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie