Skocz do zawartości

Poszukiwacze skarbów zejdą do podziemia?


Czlowieksniegu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 537
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
wirakocza (292 / 2) 2017-10-23 17:24:31

Mniej mnie interesują finanse różnych fundacji*- bardziej budżet naszej socjalistycznej Ojczyzny.




* i tak mają szczęście, że im, tfu tfu Soros, nie robi przelewów.. To by się dopiero działo.

PS A Makrela to kto? Złośliwie zapytam, mając w pamięci dyskusje i amok a propos i exilibris Kartofla...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, skoro środowisko nie potrafiło przez tyle lat zebrać się - tylko na papierze- do kupy to teraz ile 0,2% wyśle zapytanie? Jak pisałem wyżej to nie dobra zmiana" ani nikt inny ale sami poszukiwacze" swoją biernością doprowadzili do zmiany tych przepisów w taki a nie inny sposób...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos środowiska archeologicznego. Siedziałem wczoraj przed telewizorem i pykałem kanałami. Nagle trafiłem na teleturniej milionerzy"., a tam pani archeolog potwornie się męczy nad odpowiedzią na pytanie jakiej dynastii służył jako błazen Stańczyk (nie pamiętam dokładnie sformułowania). No może się czepiam, ale być może pani archeolog specjalizowała się w kulturze starożytnego Egiptu, choć moim skromnym zdaniem każdy archeolog powinien takie rzeczy wiedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że nawet będąc ieukami" w jakimś tam procencie mają jako środowisko naukowe" siłę przebicia wystarczającą do przepchnięcia zmian w ustawach takich jakie im pasują. A my nie tak długo jak nie będziemy mieli sensownego przedstawiciela - czytaj stowarzyszenia czy czegoś podobnego popartego sensowną ilością członków"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody- nie bądź świnia i wklej całość...

Ja nie mogę, bo po:

Detektorowi, którzy najczęściej składają się z band chłopków-rotropków uzbrojonych w wykrywacze z marketów budowlanych najczęściej nie mają ani pojęcia o tych rzeczach, ani ich one nie obchodzą."

muszę klawiaturę i monitor z kawy wyczyścić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dalej olewając i samemu nie próbując wypromować lepszego wizerunku dalej się staczamy... a styczeń tuż tuż... A dla chcących się wykazać posterunkowych, dzielnicowych", itp to będzie idealna okazja ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie