Jump to content
Sign in to follow this  
Czlowieksniegu

Poszukiwacze skarbów zejdą do podziemia?

Recommended Posts

dzisiaj już w radio słyszałem o tym, że jesteśmy przestępcami ...

Niestety przepaść pomiędzy Polską a cywilizowaną częścią świata jest coraz większa i stale się pogłębia !

Się teraz zacznie uświadamianie w mediach obywateli dobrej zmiany". Obywatel musi wiedzieć kto grzebie w lasach i na polach, no i musi odpowiednio reagować. Może za największe strzały" będą nagrody dawać?

cofamy się w rozwoju cywilizacyjnym, do końca kadencji(!) Białoruś i ukraina będą pod tym względem przed nami... o ile już nie są :)

chciałbym szczerze wyrazić to co czuję i co o tym myślę, ale się powstrzymam ...
Być niewolnikiem nieudaczników, we własnej ojczyźnie, MaSaKrA !!

I tym oto akcentem ktoś wykończył konkurencje...zgadnijcie kto???? nadzwyczajna kasta która bardzo dobrze żyje z kopania za nasze pieniądze....

wirakocza (291 / 2) 2017-10-23 17:01:34

adzwyczajna kasta która bardzo dobrze żyje z kopania za nasze pieniądze...."

Masz na myśli nekrotaniec przy okazji nieustannych ekshumacji?

wirakocza (292 / 2) 2017-10-23 17:24:31

Mniej mnie interesują finanse różnych fundacji*- bardziej budżet naszej socjalistycznej Ojczyzny.

* i tak mają szczęście, że im, tfu tfu Soros, nie robi przelewów.. To by się dopiero działo.

PS A Makrela to kto? Złośliwie zapytam, mając w pamięci dyskusje i amok a propos i exilibris Kartofla...

http://www.youtube.com/watch?v=qDMNDuBY_fA&feature=em-uploademail

Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 21:10 23-10-2017

Co z tego, skoro środowisko nie potrafiło przez tyle lat zebrać się - tylko na papierze- do kupy to teraz ile 0,2% wyśle zapytanie? Jak pisałem wyżej to nie dobra zmiana" ani nikt inny ale sami poszukiwacze" swoją biernością doprowadzili do zmiany tych przepisów w taki a nie inny sposób...

Tak,tak...to środowisko poszukiwaczy detektorystów" wyszło z propozycją zaostrzenia przepisów :) żenua-tak to ujmę

a propos środowiska archeologicznego. Siedziałem wczoraj przed telewizorem i pykałem kanałami. Nagle trafiłem na teleturniej milionerzy"., a tam pani archeolog potwornie się męczy nad odpowiedzią na pytanie jakiej dynastii służył jako błazen Stańczyk (nie pamiętam dokładnie sformułowania). No może się czepiam, ale być może pani archeolog specjalizowała się w kulturze starożytnego Egiptu, choć moim skromnym zdaniem każdy archeolog powinien takie rzeczy wiedzieć.

Zaraz po szkole kiedys sezonowo robilem przy lopacie na wykopaliskach.archeo nie wiedzial co to luska od ppsz.
Dla niego dziwna tulejka"