Skocz do zawartości

Postrzelony przez myśliwego


witian

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Erih napisał:

Akurat kłusować to mu będzie trudno - byli koledzy będą na niego zwracać w lesie uwagę.

Akurat. Ci nowi w kole to może i tak, a ci z którymi poluje od 40 lat to będą razem z nim😡 To jest małe miasto i mała społeczność, wszyscy się znają, ale to nie znaczy, że się lubią i tolerują. Jedni się cieszą, że się pozbyli "starego czyściciela" a inni pomagają w "biedzie" jak tylko mogą używając swoich wpływów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro gostek poleciał z koła od razu, to znaczy że na miejscu mają przewagę "młodzi". W tej sytuacji "starzy" to mogą co najwyżej poratować go dostawą dziczyzny do spiżarki albo zaprosić na imprezę w wąskim gronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Portal Interia.pl podał w piątek, że zarzuty usłyszało ostatecznie dwóch myśliwych. Jeden z nich jest podejrzany m.in. o nieumyślne spowodowanie śmierci, nieudzielenie pomocy i o kłusownictwo. Jest wniosek prokuratury o areszt tymczasowy wobec mężczyzny. Drugi z zatrzymanych myśliwych usłyszał zarzuty nieudzielenia pomocy oraz kłusownictwa.

Szczecin. Śmierć 21-letniego żołnierza

Polski Związek Łowiecki podał w piątek, że "teren, gdzie doszło do zdarzenia, leży w granicach administracyjnych miasta Szczecin i nie stanowi on w żadnej części obwodu łowieckiego".

"Nadto zatrzymane w toku postępowania osoby nie prowadziły w tym terenie żadnych czynności związanych z wykonywaniem polowania. Według wstępnych ustaleń, zatrzymani to pracownicy jednej z firm zajmującej się odłowem i uśmiercaniem dzików na terenach miejskich. Zarząd Okręgowy PZŁ w Szczecinie przekazał wniosek do okręgowego rzecznika dyscyplinarnego celem wszczęcia postępowania dyscyplinarnego w tej sprawie" - podkreślono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

 

To ja chcę zobaczyć tego "wilka" na normalnym zdjęciu. Jak na moje stare oczy, to pomimo kombinacji raczej psa przypomina. A kłusujące psy można i należy odstrzeliwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeti, na X pisać każdy może co mu na myśl przyjdzie. Np że w Karpatach jest co drugie drzewo o wymiarach pomnikowych i że Puszcza Białowieska to las pierwotny. Jak mają dowody, to niech je pokażą. W/z zdjęcie żadnym dowodem nie jest.

PS Mój toster robi lepsze zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:


Podpowiem- jest info, że to zdjęcie... poglądowe...

To ja poproszę takie nie poglądowe. Skoro złoczyńców złapano na miejscu zbrodni, to i zdjęć "ofiary" powinno być z metra. Tymczasem szczekania dużo, a dowodów wizualnych ani ćwierć. O dowodach materialnych też nic nie słychać.

Dopóki nie zobaczę dowodów - fejk jak stąd do cmentarza. Powązkowskiego!

PS Mieszkam, jakby co, w Krakowie.

  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie