Skocz do zawartości

Policyjna akcja Pandora


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Dobrze że u mnie jeszcze się nie skończyła pierwsza pandora bo pewnie za to co od tamtej pory nawyprawialem poszedł bym siedzieć.
Dzisiaj przeczytałem dziwną wiadomość. Oddzwaniam i słyszę od kolegi ze jest powtórka z rozrywki i chciałby się doradzić. Normalnie w rocznicę (10 listopada).Ja nic nie sprzedałem co pochodziło z ziemi i tego się trzymam do dziś. To jest jedyna moja rada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Mi też we wakacje ukradli rower. Byłem na plaży i miałem przypięty, a jednak komuś bardzo się spodobał...
W sierpniu miałem urodziny, dostałem wypasiony rower od moich znajomych.
Jeździ się nim rewelacyjnie!


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 18:14 27-12-2018
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
7 godzin temu, Julekcezar napisał:

Byłem dziś na motobajzlu i z tego co się dowiedziałem to gość sprzedawał pełne z jedynie wykręconymi zapałami. Także no. 

Także no trzeba się zbroić ! Wojna już zapasem, kulturowa, domowa i Putin z chińczykami za płotem już puka, zbierać trzeba wszystko co można zdetonować :)))haha;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Julekcezar napisał:

Byłem dziś na motobajzlu i z tego co się dowiedziałem to gość sprzedawał pełne z jedynie wykręconymi zapałami. Także no. 

Z trotylem był kompletny zestaw. Wyskrobywać trotyl to tak nie po myśli WKZ zapewne. Przecież to zabytki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie