Jump to content

25 bagnetów z jdnego dołka


armando86

Recommended Posts

abcd a ja nie zgodzę się z Twoją argumentacją. Oczywiście żadne to rarytasy archeologiczne ale może są tacy co robią to dla siebie konserwacje a nie patrzą na koszty i zyski. Wiadomo, że stan gabinetowy jest osiągalny ale może lepiej smakuje takie wyjęte przez siebie ;)

Patrząc na takie szarpanie to przestaje się dziwić środowisku archeo, że nas postrzegają...jak postrzegają. Rozumiem, że kopiący z tego filmu ma już 1.600.000 bagnetów niemieckich w oksydzie i z żabami w stanie mint+ ale w sumie to jest mimo wszystko broń historyczna. Podczas tego plądrowania mogło się trafić coś ciekawego...takie jajko sadzone Hitlera" i jakby je uszkodził to pewnie by mu było smutno ;)
Piszę, bo to samo dotyczy kilku filmów jak to szpadlem otwiera się skrzynie depozytu wrześniowego albo naparza młotem w inne pojemniki celem jak najszybszego dostania się do środka.
Jest to co najmniej niesmaczne.

A na zdjęciu widać po rdzy, że wszystkie miały żaby...może jeden nie miał.

pzdr
Link to comment
Share on other sites

A koledzy kopią z pozwoleniem, wszyscy mają wykształcenie archeo, w domach same łuski bo resztę oddają do konserwatorów i muzeów, no i w terenie każdy z nas robi szczegółową dokumentację, pędzelkami omiatamy nasze fanty, toż to czuć zazdrością, no ja bynajmniej zazdroszczę i gratuluję trafienia, pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information