Jump to content

ataka

Forum members
 • Content Count

  369
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Piszą i u nas.. Ale to nieprawda że ostatni, bo jeszcze żyją.
 2. kto ma rację dzień przed wszystkimi ten przez dobę uchodzi za idiotę..
 3. Konwersję na przestępców poparły wszystkie opcje od prawa do lewa sali weselnej
 4. http://iszczecinek.pl/artykuly/aktualnosci/ziemia-zapadla-sie-pod-koparka-tajemnicze-odkrycie-na-cmentarzu-w-grzmiacej-wideo najlepsze: W poniedziałek przy odsłoniętych murach zauważono ludzką czaszkę, której wcześniej tam nie było. Podejrzewa się, że ktoś na własną rękę sprawdzał co znajduje się w piwnicy i wykopał ludzkie szczątki."
 5. Większość nie miała zbyt dużego wyboru.
 6. Czlowieksniegu ja nie do Ciebie piłem, tylko bezposrednio do Brzeczyszczykiewicza post wczesniej. Ale nieważne, przy okazji poproszę o pozbawienie mnie możliwości logowania na forum, które już definitywnie zeszło na psy, bo ja po kilkunastoletniej obecności jakoś nie mogę sie jeszcze zdyscyplinować. Jeden pacjent lepszy od drugiego, dno.
 7. Przecie jak byk jest, że nie WSZELKIE, ale publiczne i wbrew faktom"..
 8. Jak powiadał Ferdek Kiepski, zdebilenie części społeczeństwa dochodzi już do ostatnich granic..
 9. bjar_1 to nie ma zbyt wiele do rzeczy bo chociażby z racji wykonywanej pracy przebywam w lesie na codzień, dzięki czemu chcąc nie chcąc mam jak najgorsze zdanie o podtrójmiejskich poszukiwaczach. Niestety, bo wolałbym mieć dobre.
 10. Ostoja ma racje. Raz w życiu widziałem zakopane dołki. A zazwyczaj jest jak jest..
 11. W zasadzie w pełni się zgadzam. Zdrowy rozsądek nas ratuje.
 12. Tego nie napisałeś. W tytule nie widzę, natomiast mam jeszcze na tyle szacunku do siebie, że nie otwieram linków z wyborczej. Chyba, że wkleisz tekst lub podasz obiektywne źródło, wtedy możemy podyskutować, choć szczerze mówiąc nie mam ochoty. A i temat wątku nie ten.
 13. No tak. ONR chce" a nie, że ierząd da". Sama chęć to chyba jeszcze nieco za mało, ustawa jaka była taka jest i póki co rodzaju pozwolenia w celach oenerowskich dopatrzyć się w niej nie mogę.
×
×
 • Create New...

Important Information