Jump to content

Zbyszek722

Forum members
 • Content Count

  189
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Landszaft ma rację . Po wyjęciu powinno się zabezpieczyć znalezisko. Po jakimś czasie rdza będzie płatami odchodziła i postępowała rdza w głąb nawet palniki potem nie pomogą . Dziwne postępowanie muzealników .
 2. Firmanty , znasz losy złota , obrazów z Torunia Inowrocławia oraz srebra z Malborka . Szukalem wszędzie aby sprawdzić ale nigdzie nic nie znalazłem ze coś się odnalazło . Byc może obeszło się po cichu i dlatego tak jest. Skontaktował się z nami oficer WH artylerii . Niby dręczy go sumienie ze tego jeszcze nie znaleziono . Twierdzi ze wie gdzie jest to i owo z tych miast zakopane pod 2 metrowa warstwa ziemi nakryte gumowymi matami ( sam nadzorował zakopywanie tego). Dostarczył zarys szkic terenu i gdzie to jest oraz klucz do dość pokaźnego skarbca. Rozmawiałem z wieloma osobami i twierdza ze jest to śmierdząca sprawa i będzie mieszało SW itd . Odradzono mi narazie ciągniecie tego. Mamy inne tematy tak jak pisze skyluke , tylko ze nigdzie nic nie piszemy i mówimy po ostatniej nauczce . jak nie my to nasze dzieci będą miały co robić . Działamy legalnie jako Mmuzeum .
 3. Czasy sie zmieniły i ja tez . Wars ma swoje sprawy i swoje cele . Mi śmieciarki raczej śmierdzą na odległość. Jest tak, mam a nie pokażę i nie dam . Typowy PIES OGRODNIKA aby nie usłyszeć ze wiedzieliśmy o tym !!!!!!!!! Tak zwany Wars ma więcej informacji o wrakach niż na mapie wraków skradzionej swojego czasu.Dalej lubisz zadymy wiec rób tak dalej , wafelków już Ci przybyło jak widać.Pokazałbym Ci parę rzeczy co zalega w całości i w PL i Niemczech to dopiero by koparka opadła , wiem jedno nie opłaca się . Tam ludzie jakoś nie maja parć na media i wola spokój . Polskie prawo jest narazie nie zmienne a wręcz ostatnio zaostrzyli je . Wszystko co zostanie znalezione i nie znajdzie się właściciel w ciągu 2 lat, przechodzi na własność Skarbu Państwa . Raczej tam ktoś coś bierze, tylko co ?
 4. Depozyty wrześniowe dobrze ze wyszło choć coś . Ciekawa sprawa ze jakoś nie słychać o depozytach z 1945r , ostatnie laty dość sporo pokazało sie w Niemczech takowych . Dlaczego u nas nic nie słychać o tym . Skontaktował sie z nami oficer WH twierdzi ze wie gdzie jest zakopany depozyt , złoto z Torunia i srebra z zamku z Malborka , ciekawe ile odnaleziono po wojnie tego . Nie podjęliśmy tematu ze względu na bardzo śmierdzące nasze prawo i aby nie mieć do czynienia z SW. Lepiej spać spokojnie.
 5. To co zostało po T34 zdjęcie sprzed tygodnia podczas wyjazdu wypoczynkowego.
 6. Mam małe pytanko do znawców . Mianowicie czy Fordy GP były wyposażone w kotwice do wyciągarek ?
×
×
 • Create New...

Important Information