Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

Herzog

Forum members
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Walczył m.in. pod Łomżą w okolicy Serwatek. pzdr H
 2. Taka broszka była w szufladzie razem z innymi wojskowymi klamotami z III Rzeszy. W innym przypadku nie wzbudziłaby mojego zainteresowania ale może ktoś spotkał się z taką. Widziałem podobne Kappeny ale nie identyczne. Materiał mosiądz, srebrzone, tył płaski, ze szpilą, bez sygnatur. Wielkość około 5/3cm. pzdr H
 3. Emblemat z ładownicy/kartusza/bandoliera policyjnego z okresu Republiki Weimarskiej. tylko taką fotę znalazłem... http://s813.photobucket.com/user/Poloberst/media/Insignia/PrussianCartoucheboxandstars.jpg.html pzdr
 4. http://www.youtube.com/watch?v=oAs2sTH3TRw :D
 5. No popatrzcie a na Mazowszu są nadleśnictwa, które nie wiedzą jak wydawać pozwolenia na poszukiwania i na wszelki wypadek nie wydają. Aż ktoś im napisał w branżowej gazecie, że samo ich pozwolenie nie uprawnia do szukania. Ale Bartek102 zna wszystkie pytania i wszystkie odpowiedzi na nie...czy nie członku MSH E"?
 6. Przydałyby się dokładniejsze zdjęcia napisów. pzdr
 7. A to jest odlew czy tłoczona blacha? pzdr
 8. a dziury po to żeby się poślady nie pociły...może być
 9. Fragment o dragonach spowodował, że zrobiłem popcorn...fascynujący opis
 10. Przecież napisane, że Świerzawa" :D pzdr
 11. To je reko Monako'39-'45 tylko kijek od mopa się odwrotnie wsadził. Patrzę na sposób i sens noszenia bagnetu i mnie krocze boli od samego oglądania.
 12. Prawdziwym znalazcom, jeśliby to wyszło, wręczałby nagrodę minister sprawiedliwości a nie kultury. Pani Irenka do tej pory jest w ciężkim szoku, że znalazła grala.
 13. Nie wiem czy to plota ale znajomy mówił, że jest jakiś problem z prawami autorskimi do tych skanów wykorzystywanych przez Geoportal...ale nie wiem o co chodziło dokładnie.
×
×
 • Create New...

Important Information