Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

armando86

Forum members
 • Content Count

  668
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W okolicach tej miejscowości "Paprotnia – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie siedleckim, w gminie Paprotnia, na trakcie Siedlce – Korczew, 20 km na północny wschód od Siedlec."
 2. Witam. Jak w temacie mój znajomy znalazł taką pieczęć jakby ktoś by pomógł mi w id to byłbym wdzięczny. Pozdrawiam
 3. Witam. Jak w temacie wpadł mi taki przedmiot z ołowiu wygląda mi to na przedmiot z motywem powstania styczniowego. Jest jedno ale serce jest , kotwica jest a co to jest co postać trzyma w dłoniach klucz ? Z góry dziękuję za id
 4. Witam. Wpadł mi taki medal, odznaka widoczny na niej szermierz odznaczenie za zasługi sportowe ? Medal, odznaka jest z srebra mi wygląda to na lata 20,30 XX w. Z góry dziękuję za pomoc w id.
 5. Witam. Prośba o pomoc w datowaniu i id nabijki tak mi się wydaje że to nabijka. Przedmiot pokryty jest ciemno zieloną patyną, wygląda na materiał miękki, łatwy do obróbki. "chłodny"i dość ciężki czyżby bronz ? Wymiary 5cm na 4cm, waga 21 g. Z góry dziękuję za pomoc w id i pozdrawiam.
 6. Witam. Kumpel trafił taką 7 wygląda na nabijkę z ładownicy nieopodal nabijki wpadł polski guzik z Powstania listopadowego 2 pułku. Wyszły też kulki muszkietowe. Moje pytanie czy tą nabijkę można powiązać z powstaniem listopadowym ? Drugie pytanie polska czy carska moim zdaniem carska. Z góry dziękuję za pomoc w id .
 7. Tyr dzięki. Mam jeszcze pytanie, bo na tym rzymku jest odwrotka względem rewersu czy to normalne ? Bjar to jego sprawa jak je konserwuje podobno w winianie amonowo sodowym ją moczył
×
×
 • Create New...

Important Information