Jump to content

armando86

Forum members
 • Content Count

  775
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To co to jest wdg kolegi? Fant nie jest mój ja tylko napisałem na pierwszy rzut oka na co mi to wygląda a z zdjęć wygląda mi to na srebro. Nie takie rzeczy były robione z srebrnych monet i nie tylko.
 2. Witam. Jak w temacie znajomy trafił żeton,medalik ozdobny z podbierakiem na ryby tak mi się wydaje? Z drugiej strony serduszko. Wydaje się że może być z srebra. Może to jakaś przeróbka np z monety wytartej srebnej? Z góry dziękuję za pomoc w id. Pozdrawiam
 3. Witam. Jak w temacie przedmiot, zawieszka ? W kształcie "dzioba", "pazura" wygląda jakby kształt był zamierzony. Przedmiot miedziany z góry dziękuję za pomoc w identyfikacji. Pozdrawiam
 4. A jak multi częstotliwość? Ma podświetlenie? Co fo cewek wejdź np na ebay.pl wpisz cewka apex ja znalazłem trzy do tego modelu
 5. A ja pytanie z innej beczki. Jak Ci się chodzi z apexem ? Plusy? Minusy? Bo opini jak na lekarstwo o tym wykrywaczu
 6. https://www.tooveys.com/lots/301420/a-late-19th-century-german-sword-by-otto-mertens
 7. Znajomy napisał że to może być blaszka po 4 Lipawskim Pułki Piechoty, który stacjonował w Nowigieorgiewsku czyli w Modlinie.
 8. Witam. Jak w temacie znajomy znalazł l8cznyj znak ktoś pomoże w identyfikacji? Z góry dziękuję i pozdrawiam
 9. Witam. Jak w temacie znajomemu wpadł taki o to medalik. Na otoku napisane jes coś po łacinie. Pionowe uszko sugeruje na XVII/XVIII w. Wykonanie miedź. Z góry dziękuję za pomoc w id.
 10. Witam. jak w temacie carska korona z orła czy pagana? Z góry dziękuję za id. Pozdrawiam
 11. Wiem miedziana bądź z brązu moneta pokryta cienką warstwą srebra
 12. Dzięki serdeczne tylko ta znajomego jest z brązu a nie z srebtmra. Były fałszowane chodzi mi o tą konkretną monetę ?
 13. Wymiary będę miał wieczorem.na pewno brąz
 14. Witam. Jak w temacie rzymek bądź follis. Wykonanie monety prawdopodobnie brąz. Bardzo proszę o pomoc w identyfikacji monety znalezionej przez znajomego. Z góry dziękuję za pomoc w id .
×
×
 • Create New...

Important Information