Jump to content

armando86

Forum members
 • Content Count

  670
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Posiada ktoś może informacje na temat do kogo mógł należeć ten medal VM 9538 ? Z góry dziękuję za pomoc w id. P.S. czy to oryginał?
 2. Dzięki wielkie zawsze to jakiś trop. Pozdrawiam
 3. W okolicach tej miejscowości "Paprotnia – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie siedleckim, w gminie Paprotnia, na trakcie Siedlce – Korczew, 20 km na północny wschód od Siedlec."
 4. Witam. Jak w temacie mój znajomy znalazł taką pieczęć jakby ktoś by pomógł mi w id to byłbym wdzięczny. Pozdrawiam
 5. Witam. Jak w temacie wpadł mi taki przedmiot z ołowiu wygląda mi to na przedmiot z motywem powstania styczniowego. Jest jedno ale serce jest , kotwica jest a co to jest co postać trzyma w dłoniach klucz ? Z góry dziękuję za id
 6. Witam. Wpadł mi taki medal, odznaka widoczny na niej szermierz odznaczenie za zasługi sportowe ? Medal, odznaka jest z srebra mi wygląda to na lata 20,30 XX w. Z góry dziękuję za pomoc w id.
 7. Witam. Prośba o pomoc w datowaniu i id nabijki tak mi się wydaje że to nabijka. Przedmiot pokryty jest ciemno zieloną patyną, wygląda na materiał miękki, łatwy do obróbki. "chłodny"i dość ciężki czyżby bronz ? Wymiary 5cm na 4cm, waga 21 g. Z góry dziękuję za pomoc w id i pozdrawiam.
 8. Witam. Kumpel trafił taką 7 wygląda na nabijkę z ładownicy nieopodal nabijki wpadł polski guzik z Powstania listopadowego 2 pułku. Wyszły też kulki muszkietowe. Moje pytanie czy tą nabijkę można powiązać z powstaniem listopadowym ? Drugie pytanie polska czy carska moim zdaniem carska. Z góry dziękuję za pomoc w id .
 9. Tyr dzięki. Mam jeszcze pytanie, bo na tym rzymku jest odwrotka względem rewersu czy to normalne ? Bjar to jego sprawa jak je konserwuje podobno w winianie amonowo sodowym ją moczył
×
×
 • Create New...

Important Information