Skocz do zawartości

Pociąg z diamentami znaleziony pod Wałbrzychem? Niewykluczone! vol. 6


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 581
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Mamy kolejne zgłoszenie!

Dokonałem następnego zgłoszenia, zamykając masyw Włodarza: Soboń, Osówka, Moszna i Włodarz z czterema blokami - informuje Krzysztof Szpakowski ze stowarzyszenia Riese". To już piąte zgłoszenie, które złożył w wałbrzyskim starostwie. - To gotowe obiekty ze skończonej części Riese.

Zawiadomienie dotyczy kolejnych trzech obiektów. Wszystkie znajdują się dookoła masywu góry Włodarz. W ten sposób właściwie zamykamy ten masyw - mówi enigmatycznie eksplorator. I dodaje, że to co odkrył pod ziemią tym razem o gotowe obiekty ze skończonej części Riese". - Tak naprawdę to co obejmuje zgłoszenie jest większe niż wszystkie poprzednie obiekty, o których poinformowaliśmy służby - stwierdza prezes stowarzyszenia Riese".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeton (150 / 10) 2015-09-29 14:26:25

Przecież jest ten tekst w sąsiednim wątku. Ktoś tu moderuje?"

Chłopie- nie pyskuj, jeśli sam kuwety nie jesteś w stanie ogarnąć...

Czlowieksniegu (13763 / 765) 2015-09-29 14:25:51


Luck36 (72 / 0) 2015-09-29 15:11:50

Drugi i ostatni raz- nie rób większego burdelu niż się już udało w tym wątku zrobić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pisze o problemach z czytaniem, monitorem i wzrokiem tylko o twoich niekulturalnych odpowiedziach na grzeczne zwrócenie uwagi na temat dublowania wpisów w wątkach. Jeśli jesteś moderatorem tego działu a moderacja kuleje to możesz spodziewać się krytycznych uwag od użytkowników. Takie życie po prostu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Panowie, że przerywam w dyskusji, ale mam pytanie. Jak to jest, że leśnicy czyszczą teren, a następnie wchodzą saperzy. Nie powinno być odwrotnie, a gdyby coś walnęło co wtedy z leśnikami?

Jest to drugi post tej samej treści. Pierwszy jakoś mi nie załapał, a gdyby to przepraszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blamar- w Wałbrzychu wyszła taka kwadratura koła...

LWP sprawdzi pod kątem saperskim/pociągu, jeśli będzie miało przygotowany teren...
Żeby przygotować teren, należało tam ludzi wpuścić, którzy jeśli istniało zagrożenie nie mieli prawa tam być...

Zakładam, że nie robili porządków ciężkim sprzętem, więc szansa, że na coś ozrywkowego" trafią idąc z piłą czy sekatorem było zapewne niewielkie.

Generalnie, co byś nie zrobił, zawsze plecy z tyłu.

Inna sprawa, że wg jednej wersji LWP miało szukać ozrywek" i po to porządki, wg innej porządki miały przygotować teren pod gruntowne badanie georadarem...

Tak czy inaczej szukanie na głębokość 1 metra, to trochę jak lizanie loda przez papierek- może smak poczujesz, ale przyjemność dyskusyjna. O tej głębokości już była dyskusja" na O.



PS Się nie załapał, bo nie czytałeś Regulaminu :-(
Pierwsze wpisy nowego Użytkownika wymagają akceptacji moda...


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 16:18 29-09-2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LWP @Blamar to nie ma od 25 lat:)Jest WP czyli nie śpimy w namiotach tylko w hotelu. Jakie wojsko taka robota. Za czasów LWP wojsko otoczyłoby cały teren samo to wykarczowało, sprawdziło minersko zrobiło odwierty i nikt by ani nic nie widział, ani nie wiedział...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Luck34. Jestem od lat obserwatorem tego forum i dawno się nie udzielałem , ale jestem zmuszony zwrócić Tobie uwagę że nigdy nie było LWP !!! Zawsze było WP Wojsko Polskie. LWP to wymysł propagandowy. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nawet istnieją miny wyzwalane falą elektromagnetyczną, to raczej w czasach tego konkretnie pociągu jeszcze ich nie wynaleziono.
A z drugiej strony, jeśli oni używają tylko takich gpr'ów, to nie dziwota, że na metrze sobie szukają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie